Skocz do zawartości
autorus

Super Pilot dla dzieci od telewizji n

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji Dnia Dziecka telewizja nowej generacji n przygotowała wyjątkowy na polskim rynku produkt - Super Pilot telewizyjny zaprojektowany specjalnie do nawigacji pomiędzy wszystkimi kanałami dedykowanymi najmłodszym telewidzom. Tak skonstruowany dziecięcy pilot umożliwia rodzicom kontrolę nad aktywnością telewizyjną swoich pociech.

Satkurier:

http://satkurier.pl/news/55505/super-pilot...elewizji-n.html

Gdzie to cudo mozna zakupić? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Dnia Dziecka telewizja nowej generacji n przygotowała wyjątkowy na polskim rynku produkt - Super Pilot telewizyjny zaprojektowany specjalnie do nawigacji pomiędzy wszystkimi kanałami dedykowanymi najmłodszym telewidzom. Tak skonstruowany dziecięcy pilot umożliwia rodzicom kontrolę nad aktywnością telewizyjną swoich pociech.

Satkurier:

http://satkurier.pl/news/55505/super-pilot...elewizji-n.html

Gdzie to cudo mozna zakupić? :lol:

Powinni rozsyłac za darmo, no bez przesady.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie to cudo mozna zakupić? :lol:

Odpowiedź masz w linku, który wkleiłeś :)

"Super Piloty będą dołączane do zakupionych dekoderów w ramach promocji Full i MiniFull. Dodatkowo równolegle z kampanią promocyjną na stronie www.n.pl wystartowała sekcja dziecięca, która m.in. w obrazowy sposób prezentuje atuty Super Pilota.

Super Piloty będą dostępne w wybranych punktach sprzedaży bezpośredniej, poprzez nSklep na stronie www.n.pl oraz w telefonicznym Centrum Sprzedaży."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super piloty to oni potrafią zrobić.Ale dlaczego nie potrafią zrobić pożądnego sortowania kanałów według moich upodobań i numeracji???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem. Ciekawe kiedy dotrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już jakiś czas temu zamówiłem :rolleyes: nawet szybko dotarł ku mojemu miłemu zaskoczeniu. Powiem tak - fajne to jest i frajda dla dzieciaków niezła. Szkoda tylko że nie ma tutaj pauzy - tak poza tym pomysł z pilotem git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...