Skocz do zawartości
buku

LCD: Rewolucja cenowa jest faktem

Rekomendowane odpowiedzi

Stoi w Arkadii Saturna Warszawa.
Czyli taniej niż stojąca obok SONY 40" X2000.
Bardzo dobra czerń, super designe trochę podobny do Toshib.
Ale to faktyczny przełow cenowy.
Czekamy na akcję Sharp, XORO, AMOI i innych.
Precz z SONY - 23 000 za gorszy 46" (obecnie 18k).

Foto: [url="http://img174.imageshack.us/my.php?image=jvclt46z70bufv5.jpg"][img]http://img174.imageshack.us/img174/1316/jvclt46z70bufv5.th.jpg[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
He,he - a XORO 47`` będzie w cenie ok. 8 500 pln.
Oby tylko dobrze wypadł w "praniu" , bo cena jest rewolucyjna .


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='BoDeX' post='13563' date='10.10.2006, 17:30 ']He,he - a XORO 47`` będzie w cenie ok. 8 500 pln.
Oby tylko dobrze wypadł w "praniu" , bo cena jest rewolucyjna .
Pzdr.[/quote]
Tyle w przeliczeniu wyniesie jego cena w NRD - zanim do nas dotrze zdąży pewnie zdrożeć kilkaset złotych ( dojdzie wyższy VAT, a i pośrednicy będą chcieli coś zarobić)
Dlatego znając realia naszego rynku nie wierzę, iż Xoro 47" będzie u nas w cenie 8,5 tys. zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='MMP' post='13577' date='10.10.2006, 20:26 ']Tyle w przeliczeniu wyniesie jego cena w NRD - zanim do nas dotrze zdąży pewnie zdrożeć kilkaset złotych ( dojdzie wyższy VAT, a i pośrednicy będą chcieli coś zarobić)
Dlatego znając realia naszego rynku nie wierzę, iż Xoro 47" będzie u nas w cenie 8,5 tys. zł.[/quote]



No tak - cena dotyczy NRD , ale już sukcesywnie spada , choć towaru jeszcze nie mają :(
Do momentu premiery zapewne zejdzie pod próg 1999 Euro i jeśli kurs nie zwariuje , to
myślę , że nasz dystrybutor XORO nie będzie sprzedawał drożej niż w NRD :(

Póki co cena XORO 47`` kształtuje się w zapisach na poziomie 2073 Euro [url="http://www.directshopper.de/xoro-htl-4742-119cm_search_p"]TUTAJ OFERTA[/url]

[color="#FF0000"]ZNA KTOŚ Z WAS TAŃSZE MIEJSCE W NRD ?[/color]


Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to ja już wiem, że wkrótce u mnie stanie 46". Jestem pod ogromnym wrażeniem takiej ceny w sklepie w centrum Warszawy. Musze tam pojechać może w niedziele i obejrzeć to cudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='hazi' post='13590' date='10.10.2006, 22:18 ']a czy ten tv "ma" 1080P[/quote]

No właśnie trzeba obadać... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2 minuty czasu, tylko. Wyglada na to , że podłączony przez VGA, kabel wchodzi po przykręconą obudowę - nie widać, ale podłączony do kompa.

Leci na nim - UWAGA - [font="Arial Black"]Queen of Trees [/font] - czyli FIGOWIEC :(:):D:D:D:D

Super materiał ogladany pzez nas na teście XD1. Ktoś wysłuchał moich modłów chyba, brawo dla JVC i dla sklepu - taka super cena i materiał, na pewno sprzeda tą nowość - praktycznie prosto z targów IFA.

pozdr.

Edytowane przez TOmeKK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...