Skocz do zawartości
Gmeru

FAQ 0.1 Telewizja Nowej Generacji n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie może ktoś probował mianowicie czy w momencie kiedy podłącze dekoder ''n'' do komputera za pomocą kabla USB[...]

Wybij sobie to z głowy. Nic nie zobaczysz.

USB w nBox'ie służy co najwyżej do podłączenia tuner DVB-T.

Do niczego innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może też służyć do ładowania sprzętu po USB :P np telefonu komórkowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż to nie wesoło, wiedzialem ze za piekne zeby bylo prawdziwe. To w jaki inny sposob moge nagrac te filmy z dysku n. Video, dvd recorder? jaka bedzie jeakośc nagrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No cóż to nie wesoło, wiedzialem ze za piekne zeby bylo prawdziwe. To w jaki inny sposob moge nagrac te filmy z dysku n. Video, dvd recorder? jaka bedzie jeakośc nagrania?

Możesz sobie nagrać na dowolne urządzenie nagrywające (DVD Recorder, magnetowid itp.). Jakość SD czyli 720x576. I tyle.

No chyba że zakupisz sobie takie pudełko: http://www.hauppauge.com/site/products/data_hdpvr.html

Jednak nawet ono nie załatwi nagrywania filmów z VOD. Tego nie da się zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie:

dlaczego niektóre filmy nagrane na dekoderze z dyskiem nie można odtworzyć

wygląda to tak jakby niektóre programy miały blokadę nagrywania

jest w menu zpokazuje wszystkie parametry ale nie ma klawisza odtwórz

pojawia się to tylko na lepszych filmach więc wygląda że telewizja N wprowadza tajnie blokady??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego niektóre filmy nagrane na dekoderze z dyskiem nie można odtworzyć

Nie ma czegoś takiego.

No chyba, że próbujesz nagrywać filmy z pakietów/kanałów które masz nie wykupione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ostatnio miałem również ten problem. Właczyłem nagrywanie w trakcie emisji IV części Wojny Gwiezdne na TVP HD. Sądziłem, że się pięknie nagrywa, a nastepnego dnia na liście nagrań zobaczyłem ten tytuł z czasem "zero" i z dużym czerwonym krzyżem. Informacja była taka, że się nie nagrało gdyż brak miejsca na dysku, a ilość miejsca wolnego wynosiła ok. 70%. Mam Turbo recorder. Jedynie co mogłem to skasować pusty wpis co też zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie straszycie ....

Jak do tej pory (odpukać w niemalowane) z około 70 nagrywanych filmów wszystkie chodziły bez problemu. Poza jednym który był w niewykupionym pakiecie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani pakiet ani krzyżyk niby wszystko ok i czas i miejsce na dysku i wielkość , a nie ma klawisza odtwórz

właśnie na gwiezdnych wojnach i medium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety ostatnio miałem również ten problem. Właczyłem nagrywanie w trakcie emisji IV części Wojny Gwiezdne na TVP HD. Sądziłem, że się pięknie nagrywa, a nastepnego dnia na liście nagrań zobaczyłem ten tytuł z czasem "zero" i z dużym czerwonym krzyżem. Informacja była taka, że się nie nagrało gdyż brak miejsca na dysku, a ilość miejsca wolnego wynosiła ok. 70%. Mam Turbo recorder. Jedynie co mogłem to skasować pusty wpis co też zrobiłem.

Potwierdzam - identyczna sytuacja. Poza tym ostatnie nagrania tną się, mają zniekształcenia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój teść zgłosił mi podobny problem z jego Turbodekoderem. Mimo dysku 500GB i zajętości ok 15% filmy potrafią się nie nagrać i podać jako przyczynę brak miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój teść zgłosił mi podobny problem z jego Turbodekoderem. Mimo dysku 500GB i zajętości ok 15% filmy potrafią się nie nagrać i podać jako przyczynę brak miejsca.

Ja akurat nie mam TurboDekodera tylko zwykły. Ciekawe czy i mnie to spotka ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam - identyczna sytuacja. Poza tym ostatnie nagrania tną się, mają zniekształcenia itp.

U mnie to samo (Turborekorder), 98% wolnego miejsca na dysku a Gwiezdnych Wojen z TVP HD nie nagral :(

Zobaczymy jak bedzie w tym tygodniu z 2 cześcią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo (Turborekorder), 98% wolnego miejsca na dysku a Gwiezdnych Wojen z TVP HD nie nagral :(

Zobaczymy jak bedzie w tym tygodniu z 2 cześcią.

Wczoraj (28.09.2010) miałem to samo z drugą (czyli piątą) częścią (Turborekorder).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś jaja. Obrabiam sobie materiał z TVP HD jak chcę (Cyfra+, Dreambox), natomiast właściciele N narzekają na ograniczenia, super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...