Skocz do zawartości
DRSteell

Kiss DP-558 + HDD

Rekomendowane odpowiedzi

Już dawno temu zakupiłem Kissa, większość tematów widzę tu już dawno wygasła. No ale muszę popytać i poszukać może jeszcze znajdą się ci co wiedzą coś o Kissie prawda ?

Problem jest taki, dysk oryginalny padł. Przynajmniej mój Kiss go nie widzi. Nowy zakupiony działa ale też go kiss nie widzi. I teraz nie wiem w jakim formacie ma być dysk NTSF ?? Fat 32 ?? Jeszcze inny ?? Jakieś rady ? O dziwo stary dysk o pojemności 1,6 GB i działający kiedyś jako systemowy działa mi na kissie.

Pomocy !!!!

;)

DRSteell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już dawno temu zakupiłem Kissa, większość tematów widzę tu już dawno wygasła. No ale muszę popytać i poszukać może jeszcze znajdą się ci co wiedzą coś o Kissie prawda ?

Problem jest taki, dysk oryginalny padł. Przynajmniej mój Kiss go nie widzi. Nowy zakupiony działa ale też go kiss nie widzi. I teraz nie wiem w jakim formacie ma być dysk NTSF ?? Fat 32 ?? Jeszcze inny ?? Jakieś rady ? O dziwo stary dysk o pojemności 1,6 GB i działający kiedyś jako systemowy działa mi na kissie.

Pomocy !!!!

:D

DRSteell

Czyli odpowiedź sam sobie praktycznie podałeś . Dysk nie moze byż za duży (nie napisałeś jaki dysk kupiłeś) najlepiej pojemność nie większa od oryginalnego i format FAT32 jężeli NTFS nie zadziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kiss-ach wysiadają kondensatory w zasilaczu. W dwóch przeze mnie naprawianych objawy były takie jak opisujesz. Nie widać dysku. Idź z tym Kissem do zakładu naprawy RTV i powiedz aby ci wymienili wszystkie kondensatory w zasilaczu. Koszt części około 20zł. Koszt naprawy w "normalnym punkcie" to 50-100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...