Skocz do zawartości
paw

Star Wars na TVP HD już dziś

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś Telewizja publiczna po raz pierwszy pokaże Gwiezdne Wojny Mroczne Widmo w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no. Za tydzień Atak Klonów a za dwa Zemsta Sithów. No a wielu już skreśliło tą stację. ;)

Ja myślę, że pomimo tego całego bajzlu, w TVP wiedzą jakiego mają rodzynka i że mimo wszystko trzeba w niego inwestować. To najlepszy polski kanał HD a czerwiec będzie cały należał u mnie do TVPHD. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby TVP HD było obecne we wszystkich platformach i kablówkach to inwestowanie w ten kanał miałoby sens. Póki co TVP "robi dobrze" platformie n.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, no. Za tydzień Atak Klonów a za dwa Zemsta Sithów. No a wielu już skreśliło tą stację. ;)

Ja myślę, że pomimo tego całego bajzlu, w TVP wiedzą jakiego mają rodzynka i że mimo wszystko trzeba w niego inwestować. To najlepszy polski kanał HD a czerwiec będzie cały należał u mnie do TVPHD. :D

Wątpię by ktoś skreślił najlepszy kanał albo jeden z najlepszych w Polsce. A te SW tylko to potwierdzają. No i bez reklam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby TVP HD było obecne we wszystkich platformach i kablówkach to inwestowanie w ten kanał miałoby sens. Póki co TVP "robi dobrze" platformie n.

Och. Chyba raczej odwrotnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w TVP HD ma być meczyk, a nie GWIEZDE WOJNY, które polecą na TVP1 - tak bynajmniej podaje EPG i programy TV w sieci, choć reklamę na TVPHD także widziałem. ;) Ten EPG w N-TV to o kant D**Y rozbić ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w TVP HD ma być meczyk, a nie GWIEZDE WOJNY, które polecą na TVP1 - tak bynajmniej podaje EPG i programy TV w sieci, choć reklamę na TVPHD także widziałem. ;) Ten EPG w N-TV to o kant D**Y rozbić ! ! !

a o której mają byc te Gwiezdne wojny???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spradź proszę EPG w N-TV ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A spradź proszę EPG w N-TV ...

Potwierdzam, EPG w n na TVP HD podaje dziś na 20.25 mecz towarzyski Polska - Bułgaria.... Ke?!

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś Telewizja publiczna po raz pierwszy pokaże Gwiezdne Wojny Mroczne Widmo w HD.

No i ostatnia pozycja SW zrealizowana klasyczną techniką! ( Jak ktoś 30 lat bawi się w foto to to zrozumie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, lecą , lecą .... ale to HD takie bidniutkie ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, lecą , lecą .... ale to HD takie bidniutkie ! :)

Oj bo to nie HD

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jakiej formie to dostali, może zmuszeni byli do ograniczenia bitrate, a jakiś master dostali solidny ! :)

Nie ma nikogo na grupie z TVP ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy C+ startowal z HD zaczynali chyba od SW - pamietam, ze komentarze byly negatywne po projekcjach wiec mozliwe, ze material pozyskany od dystrybutora jest generalnie kiepski i niestety na TVP HD to tez slabo wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś wie, czy będą jakieś powtórki w ciągu tego tygodnia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm ja mam ale przecież nie tylko jak wszystkie części na BD zrobione z m.in. Sky bitrate 20. No i jedynka wygląda średnio. Ten film jest stary i dziwnie wygląda... na pewno nie robi żadnego wrażenia. Chyba będą musieli albo już go na bank robią do takiej wersji, żeby wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przecież nie jest tajemnicą, że kosztem ca. 100 tys. $ za minutę Star Warsy są w trakcie transkodowania do 3D HD.

Ciekawy jestem, czy znowu pojawią się w kinach w wersji 3D najpierw, a potem na BR 3D, czy może najpierw będzie zwykłe HD na BR, potem 3D w kinie i dopiero na koniec BR 3D. Ja bym tak zrobił, bo to 3x kasa wyciągnięta od ludków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tajemnicą :) , że zapowiedziano już SW na BD nie tak dawno ; ) zwykłe nie 3D. Niby pod koniec roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoś wie, czy będą jakieś powtórki w ciągu tego tygodnia ?

Dziś o 22:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żadne HD to nie było, w dodatku stereo. Raczej nie ma się czym podniecać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt "Szału nie ma" to było raczej pół HD albo podbitka z SD, ale nie HD ;)

Czekam na pełną edycję wszystkich części na Blu-ray....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba żadne HD to nie było, w dodatku stereo. Raczej nie ma się czym podniecać.

u mnie było 5.1

a co do obrazu to tragedia - o żadnym HD nie było mowy, bo i skąd, skoro w HD cała saga GW ma sie dopiero pokazac ale do końca nie wiadomo gdzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...