Sign in to follow this  
Followers 0
sfinx

ustawienie satelity platformy n

7 posts in this topic

[i]posiadam polsat cyfrowy i teraz pytanie czy ustawienia satelity polsatu pasowac beda do platformy "n "mam 2 wyjscia z konwertera takze mogłbym w jednym pokoju ogladac polsat a w drugim n[/i] Edited by sfinx
0

Tak Polsat też jest na dawany z hotbirda tak jak platforma "N"więc antenę masz ustawiona tak jak trzeba
0

A jak ktoś ma stara wizję? Tzn antenę ustawioną zgodnie ze starą wizją? Rodzice tak mają i nie pamiętam na jakiego satelitę była ustawiona wizja tv.

[quote name='robert5' post='13109' date='07.10.2006, 07:45 ']Tak Polsat też jest na dawany z hotbirda tak jak platforma "N"więc antenę masz ustawiona tak jak trzeba[/quote]

Autorus
0

Przyznam szczerze nie pamiętam ale zdaje się "wizja tv" była na astrze,jeśli z tego położenia odbierasz "tv trwam" :angry: to znaczy że jest to astra tu masz pomoc [url="http://sci.pam.szczecin.pl/~pastupam/satel/4lnb.htm"]tutaj[/url]
pozdrawiam
0

Z tego położenia nikt nic nie odbiera :angry: . Też mi się kojarzy że to była astra ale pewności nie mam.

[quote name='robert5' post='13112' date='07.10.2006, 08:44 ']Przyznam szczerze nie pamiętam ale zdaje się "wizja tv" była na astrze,jeśli z tego położenia odbierasz "tv trwam" :D to znaczy że jest to astra tu masz pomoc [url="http://sci.pam.szczecin.pl/~pastupam/satel/4lnb.htm"]tutaj[/url]
pozdrawiam[/quote]
0

[quote name='sfinx' post='13072' date='06.10.2006, 20:41 '][i]posiadam polsat cyfrowy i teraz pytanie czy ustawienia satelity polsatu pasowac beda do platformy "n "mam 2 wyjscia z konwertera takze mogłbym w jednym pokoju ogladac polsat a w drugim n[/i][/quote]

Satelita Hot Bird 13o E czyli ten sam satelita co od Polsatu i C+. Z tym, że nie ma 100% gwarancji, że wszysto będzie okej odbierać na antenach innych niż od n. Ale na nbox HDTV wystarczy raczej napewno. Problem może pojawić się w przypadku Recodera. Tam wymagana jest większa antena więc jak mamy stare małe anteny to potrzeba będzie 80cm zeby nie było jakiś niespodzianek i żeby usługi takie jak VOD działały maksymalnie wydajnie.
0

Polsat, Cyfra+ Hotbird 13E pol. 10892H

WizjaTV była na Astra 19,2E pol. 12305H jak dobrze pamiętam.
0