Skocz do zawartości
al9

Która telewizja najlepsza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Jestem klientem kablówki multimediów

ekran lcd 46 fHD

pełna opcja z wszystkimi kanałami hd, vod

niestety - multimedia NIE wywiązuja się z obietnic i filmy nie sa wyświetlane z napisami....

Podobno to jakas specyfika miasta w którym mieszkam (szczecin), ale nie wierzę..

krótko mówiąc - postanowiłem zainstalowac indywidualny dekoder

Zastanawiam się, którego wybrać operatora: cyfrę plus czy Nkę..

Potrzebuje szerokiej oferty HD i filmów z NAPISAMI

Która telewizja jest waszym zdaniem dla mnie nlepsza..

Cena - nie jest parametrem - kilkanascie czy nawet kiladziesiat złotych w ta czy w tamtą nie gra roli..

Bardzo dziekuje za podpowiedzi..

al

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już "przerobiłem" wszystkie platformy i na dzień dzisiejszy oferta Full w N-ce jest optymalna jak dla mnie.Za 99zl wszystkie pakiety+ Hbo+Nfilm+Filmbox_+VOD. Poza tym turborekorder to kosmos przy tunerze Cyfry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma chyba bardziej indywidualny charakter i to raczej Ty powinienes przeanalizowac co tobie odpowiada.

Wg mnie C+, najbardziej solidnie i calosciowo zbudowana oferta. Masz dobre filmy tez w dobrym HD (ale tu jest skromniej), jest DD5.1 i napisy do wyboru. Do tego sport - ekstraklasa transmisje HD (niektore obraz brzytwa)!

nFilmHD 1/2, hm, ja z tego zrezygnowalem, bo projekt uruchomiono nieprzygotowany - jakosciowo slabo niby wszystko w HD ale lajt-HD, DD5.1 to na paru filmach przez 6 miesiecy, napisy sa ale czasami zanikaja.

Co do repertuaru to tych prawdziwych premier (bo na nFilmHD to film wyprodukowany 20 lat temu czy rok temu to zawsze premiera) jest jakos malo, a zdarza sie, ze mozna rownolegle ogladac filmy na TVN i nFilmHD (ostatnio np. byl Sliver) co jest delikatnie mowiac dziwne.

Do tego mozesz zamowic w Cyfrze czy N: HBO HD (obraz tez lajt-HD) ale napisow tu nie ma (jak do tej pory-podobno cos testuja).

Repertuar nie powala, ale czasami jest co ogladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sugeruję połączenie dwóch platform : C+ oraz CP; po wyborze średniego pakietu C+ z dodatkiem średniego pakietu CP dostaje się optimum : ale @tesbor ma 100% racji - zależy co preferujesz sport czy film czy to i to.

Według mnie (a miałem taka okazje porównania) najlepszy dekoder jeśli chodzi o (wyłącznie-niestety....) funkcjonalność to n; natomiast co do jakości obrazu ... hmmmm... zostawmy to bez komentarza - a to zdanie niech wystarczy jako komentarz. :)

Ja proponuję niezależny tuner HD z twardym dyskiem albo z funkcją PVR i modułami do C+ i do CP.

A jeśli chodzi o zawartość to mieszanka tych których podałem. Bo te dwie platformy się bardzo dobrze uzupełniają (choć częściowo i dublują niestety..)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wszystkie wpisy...

o niezaleznym tunerze myślałem

ale pytanie - który i czyj pakiet

hbo HD znam z kablówki - obraz taki sobie, napisów wcale..

Najwazniejsze sa napisy na filmach, na drugim miejscu - sport w hd

AL

Edytowane przez al9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niezależnym dekoderem musisz zwrócić uwagę na to że: nie współpracuje z N-ką i nie wszystkie dekodery dobrze działają z modułami (trzeba sprawdzać na forum oddzielnie każdy dekoder)

Jeszcze większy problem jest ze sportem: siatkówka na polsacie, liga mistrzów na N-ce, zużel na Cyfrze (chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam Humax HD 2000 w nim moduł C+ (3 programy HD) i moduł CP(2programy HD nie mam dziś dodany foxlife HD), to jako przelotka do N turbo(14 programy HD), wszystko działa super, napisy i DD, tylko koszty dość wysokie w sumie prawie 200zł miesięcznie, ale full zadowolenie gwarantowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...