Skocz do zawartości
floreks

Telewizor HD do Xboxa 360

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Rozglądam się za jakimś telewizorem lcd o przekątnej 32 cale w granicach 2500 zł. Był bym wdzięczny jeśli ktoś mógłby mi polecić jakiś ogólnodostępny, dobry model. Podłączony będzie xboxowym componentem, jako że nie posiadam wersji z HDMI. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Toshiba 32XV501P
SONY KDL-32V4500

Może też Samsung A5 albo A4 ale lepiej go najpierw zobacz. Do gier jednak będzie też bardzo dobry : )

Powiem tak: do gier to praktycznie każdy LCD będzie dobry z półki między 2500-3000 bo to już spora kasa jak na 32" : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Kolson' post='98906' date='27.04.2008, 15:49 ']Witam forumowiczów:)

Mam pytanie odnośnie telewizora Samsung R81B (26 cali). Otóż 2 dni temu kupiłem ten odbiornik z myślą o podłączeniu pod niego Xboxa 360. Czytałem wcześniej wiele entuzjastycznych opinii na temat współpracy tych dwóch urządzeń. Ale niestety, jestem trochę rozczarowany. Owszem, kolory ładne, brak smużenia, ostrość bardzo dobra, za to jedna poważna wada: strasznie poszarpane, "ząbkowane" krawędzie obiektów w grach, nawet tak zachwalanych pod względem grafiki, jak Call Of Duty 4 czy Gears Of War. Próbowałem już wielu różnych ustawień telewizora i konsoli, ale cały czas widać te poszarpane krawędzie. Tv+X360 połączone kablem HDMI. Czy ma ktoś jakiś pomysł, w jaki sposób zlikwidować te cholerne "ząbki"?[/quote]


ewidentnie wina kabla , mam ten sam tv tylko 32'' i u mnie jest wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z przedmówcą, zmień kabel na taki z dobrą izolacją jak np BigBen HQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam problem z wyborem TV do X360.
Waham sie pomiędzy
Toshiba 37xv500PG
a,
Samsung LE37A551

Parametry mają dość podobne, ale nie wiem jak wypadną w praktyce...
TV będzie używany głównie go Gier (X360) i Filmow Blu-Ray Edytowane przez sadler138

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam telewizora do Xa 360 i od czasu do czasu podłączenia laptopa i zainteresowały mnie 2 modele:
Panasonic LX70P (26'' lub 32'')
Samsung LE32M87BD

Problem w tym, że te odbiorniki mają już ponad rok. Czy od tego czasu wyszło coś lepszego, co można polecić? Cena od 1500zł do 3000zł.

Ps. Mógłby ktoś w skrócie wyjaśnić czym się różnią te kolejne literki w Samsungach? (R81, M87 etc.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki telewizor LCD 37-40cali HD Ready kupic? tak do 2500zl mysle.
Przede wszystkim tv bedzie sluzyl do xboxa. Gral bede z odleglosci niewiekszej niz 2,5-3m.
i czy warto placic wiecej za tv lepszej marki niz samsung dla xboxa360 ? zauwazalna roznica? dodam ze nei ejstem jakims videofilem nie znam sie na tym w ogole
No i czy lepiej wybrac 60 czy 100hz

jakbyscie mi dali propozycje najlepsza cena/jakosc i najlepsza jakosc z tej listy, z pierwszych 2 stron
[url="http://www.skapiec.pl/site/cat/22/filtr/_888,1378,1379,889,3299,887,1380_2941_3345_3732_0_0_0_0_0_0"]http://www.skapiec.pl/site/cat/22/filtr/_8...732_0_0_0_0_0_0[/url]
prosilbym o wypowiedzenie sie kilku osob zeby mogl wybrac tego najpopularniejszego w danej kategorii ^^ wielkie dzieki Edytowane przez Dasiu2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do konsoli każdy LCD będzie dobry (no prawie) ;) Kieruj się w stronę Toshiby CV, Samsung A4,5 , Inne to słabizna z tych dwóch stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, doradzcie mi proszę jaki telewizor wybrać w cenie do 3.5K złotych, będzie w dużej mierze używany do grania, ale w przyszłości też do cyfrowej telewizji.

pozdrawiam, KikU :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam dobrego tv 26" do małego pokoju, zastanawiam się nad modelami:

LG 26LC51 - kusi mnie te 5ms czasu reakcji i bardzo niska cena (1400pln)
Samsung LE26A451 - cena odstrasza, ale samsung podobno królem lcdków
[s]Panasonic TX-26LX70 - pochlebne opinie na forach, ale to już dość dawne posty[/s] nie do zdobycia :/

a może monitor LCD 24" z tunerem tv T240HD z obsługą fullHD
z tym że [b]zastanawiam się czy lepsze jest skalowanie x360 do 1080p czy po prostu obraz bez skalowania 720p[/b]

zależy mi przede wszystkim na braku smużenia i dobrych pionowych kątach
chciałbym się zmieści w 1600pln ale jeśli znacie coś za wyższą kwotę a naprawdę porządnego to proponujecie Edytowane przez elmo-chan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='elmo-chan' post='118466' date='15.09.2008, 19:11 ']szukam dobrego tv 26" do małego pokoju, zastanawiam się nad modelami:

[b]Samsung LE26A451 - cena odstrasza, ale samsung podobno królem lcdków[/b][/quote]

Tez szukam 26" tv do swojego pokoju, i mam pytanie co do tego modelu. Czym sie on rozni od LE26A330 (ktory przymierzam sie kupic) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dzikq' post='122723' date='27.09.2008, 20:22 ']Tez szukam 26" tv do swojego pokoju, i mam pytanie co do tego modelu. Czym sie on rozni od LE26A330 (ktory przymierzam sie kupic) ?[/quote]
przede wszystkim mniejsze kąty widzenia i brak Digital Natural Image engine (jakiś bajerek poprawiający kontrast i kolorki od smasunga)

ja jednak będę sie decydował raczej na Sharpa 26D44E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli będziesz giercował w pozycji leżącej po pracy :) z głową poniżej matrycy to małe kąty mogą przeszkadzać... jeśli upierasz się przy samsungu, a A451 jest zbyt kosztowną alternatywą, to proponuje rozejrzeć się za 26[b]R[/b]81B lepszy niż A330 a w podobnej cenie bo jest ze starej serii

ja wybieram Sharpa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też szukałem 26'' i gdybym miał wybierać to wybrałbym właśnie A451 Samsunga. Ostatecznie kupiłem jednak LE32A656. A mój koleś kupił tego A451 26'' za około 1500zł więc cena atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, poczekam miesiac i kupie tego LE26A45. Mam nadzieje, ze nie zawiode sie na katach widzenia, bo w sumie ogladam prawie na wprost lezac na lozku. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tylko że ja nie patrzyłem na żadne kąty, tylko żeby dobrze współpracował z PC (bo z konsolą to praktycznie każdy daje radę). Przez 3 miesiące myślałem, że kupię Panasonica TX26L70P, ale jak pod jakiś wyższy model podłączyłem laptopa w MM to się mocno zawiodłem. Samsungi za to radzą sobie z tym po prostu wzorowo, a nie widziałem żadnego innego 26'', który by miał 3HDMI (to znaczy że nawet po podłączeniu kompa przez HDMI będzie łapał natywną rozdzielczość panelu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O to swietnie, ze dobrze wspolpracuje z PC bo tez zamierzalem sobie ogladac filmy z PC na LCDeku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak odpaliłem zwykłego XviDa na swoim LE32A656 to aż się zdziwiłem, bo wygląda to zaskakująco dobrze. Wiadomo, nie można spodziewać się rewelacji, ale bałem się pikseli i artefaktów, ale nawet wideo o niskiej jakości (np. skróty meczów) spokojnie można oglądać. Na 26'' teoretycznie powinno być jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Zastanawiam się nad kupnem Full HD do mojej konsolki (połącznie przez Component). Roździelczość w granicach 32'-40'. Podoba mi się seria A656. Jednak proszę Was o pomoc. Moje fundusze to 2000-3000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem zainteresowany modelem Samsunga Full HD LE32A551P2

PARAMETRY TECHNICZNE TV:

Kod Producenta LE32A551
Format obrazu 16:9
Przekątna ekranu 32 cale
HD Ready Tak
Full HD Tak
Jasność 500 cd/m2
Kontrast Dynamiczny 15000 :1
Czas reakcji matrycy 5 ms
Kąt widzenia w pionie 178 Stopni
Kąt widzenia w poziomie 178 Stopni
Tuner 1 (typ) Analogowy
Tuner 2 (typ) Brak
Ilość pamięci programów 100 szt.
Obsługiwane systemy stereo A2
Głośniki Wbudowane
Możliwość podłączenia głośników zewnętrznych Nie
Gniazdo słuchawkowe (ilość) 1 szt.
Gniazdo HDMI (ilość) 2 szt.
Mozliwość podłączenia komputera PC Tak
Gniazdo D-Sub 15pin (ilość) 1 szt.
Gniazdo SCART (Eurozłącze) (ilość) 2 szt.
Wejście Composite video RCA Cinch (ilość) 1 szt.
Wejście S-Video mini DIN (ilość) 1 szt.
Wejście audio RCA Cinch (ilość) 1 szt.
Pilot Tak
Telegazeta Tak
Czytnik kart Nie
Wbudowany mikrofon Nie
Wbudowany twardy dysk Nie
Możliwość zawieszenia na ścianie Tak (z dodatkowymi elementami nie wchodzącymi w skład wyposażenia)
Kolor obudowy czarny

Telewizor ma byc do x360, mam okolo 2tys. do wydania
Moze jakies propozycje dobrych LCDkow w granicach do 2100zl 32' do x360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak zastanawialem sie jak by sprawowala sie plazma przy konsoli next-genowej, w tym wypadku x360. Jak i rowniez do ogladania filmow z PCeta. Wezmy na ten przyklad 37PV8, czy ten model bylby dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad kupnem Sony Bravia kdl32V4000 czy czy będzie odpowiedni do mojego x-a 360 ? czy może za zbliżoną cenę kupić coś innego ? :) Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...