Skocz do zawartości
floreks

Telewizor HD do Xboxa 360

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='Kalach' post='53920' date='21.07.2007, 01:04 ']Możesz polecić jakiś 32" TV do 2600zł ?

ps. O tej Toshibie słyszałem same dobre komentarze, że również na PC po VGA obraz jest łądny.[/quote]


"Ładny" obraz, bo tak twierdzą zauroczeni użytkownicy, po tym jak w pocie czoła wydali na niego ciężko zarobione pieniążki, czy ładny w porównaniu z innymi telewizorami ze zbliżonego przedziału cenowego?

Bo to wbrew pozorom dwie różne "ładniości" są ;). Ta nowa Toshiba to już niestety nie te sławne Toshiby WL66 czy też 68. Nowe modele wiozą się niestety trochę na renomie poprzednich. Ale w końcu nie jest to dziwne, zważywszy na stosunkowo niską cenę wyjściową nowych modeli.

Do 2600 to wszystkie modele są dość podobne, więc nie ma co zarekomendować, ale patrząc po skąpcu to za 2860 kupi już Samsunga R81/82, a tego z uporem maniaka, polecam do konsolowych zastosowań. Kupisz, podłączysz konsolę, od razu zobaczysz o czym mówię :D.

Jak ma być taniej to wolałbym Miraia za 1930zł, bo do 2600 postęp jest niewielki jeśli chodzi o konsolowo-komputerowe zastosowania, więc po co przepłacać. Dopiero R8x wart jest dołożenia trochę pieniążków.

A tak w ogóle patrząc, która jest godzina, to stwierdzam że najlepszy telewizor, to wyłączony telewizor. Więc życzę wam dobrej nocy i pozdrawiam :D.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A powiedz czy warto brać Samsung LE32S81B ? Będzie lepszy od tej Toshiby ?

ps. Znalazłem również LE32R72B za 2400zł. Jak podłącze go do PC przez VGA to będę mógł ustawić roździelczość 1360x768? Ludzie mówią, że on jakoś im miga. Co sądzisz o nim? Edytowane przez Kalach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktory wybralibyscie TV - Samsung LE32M71B lub LE32R81B ? deisgn tego drugiego jest jakis niezbyt ;x wole prosty prostokat ;P dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Jaki moglibyście mi polecić telewizor do x360? Mam "trochę" ograniczony budżet - ok. 1200 - 1300, max 1500. I mam jeszcze małe pytanie. Jeżeli gra jest na 720p a telewizor mam z rozdzielczością 1366x768 to czy będzie dobry obraz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bertas' post='57462' date='28.08.2007, 16:29 ']Witam!! Jaki moglibyście mi polecić telewizor do x360? Mam "trochę" ograniczony budżet - ok. 1200 - 1300, max 1500. I mam jeszcze małe pytanie. Jeżeli gra jest na 720p a telewizor mam z rozdzielczością 1366x768 to czy będzie dobry obraz??[/quote]

1500zł ? No to chyba tylko jakiś monitor (Acer, Belinea itd). Na tv z 1366x768 będziesz miał obraz jak trzeba czyli HD bardzo wysokiej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

zamierzam kupic telewizor HD do 2000 zl, glownie z mysla o konsoli. Chcialbym, zeby mial 32 cale.

Co myslicie o tym?
[url="http://www.allegro.pl/item246865155_samsung_le32r32b_32_czarny.html"]http://www.allegro.pl/item246865155_samsun..._32_czarny.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ja rownież mam dylemat ktory tv lcd wybrac glownie do xboxa 360 ale nie tylko(kablowka,dvd,pc itp) moze ktos mi pomoze czy wybrac PANASONICA TX -32LX700 czy moze SONY KDL-32D3000 czy moze Wy mi cos innego doradzicie tak do 4500zł w gre wchodza tylko lcd 32 cale .bardzo prosze was o pomoc i z gory bardzo dziekuje za rozwiazanie moje dylematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
POLECAM SAMSUNGA 46M86BD MAM TAKIEGO OBRAZ Z XBOX 360 KOSMOS ,PO ZLACZU VGA ROZDZIELCZOSC 1920-1080P-60HZ,CZARNE JEST CZARNE HD NA CYFRZE MIAZDZY.CZESC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

czy do grania i tylko grania, lepszy bedzie telewizor lcd czy monitor lcd? Telewizory z tego co zauwazylem sa nieco drozsze, jednak ja to z ich jakoscia?
i moze jakies konretne modele ok 1500zl? ok 22cali...
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='vorio' post='71536' date='04.12.2007, 20:55 ']witam

czy do grania i tylko grania, lepszy bedzie telewizor lcd czy monitor lcd? Telewizory z tego co zauwazylem sa nieco drozsze, jednak ja to z ich jakoscia?
i moze jakies konretne modele ok 1500zl? ok 22cali...
Pozdrawiam[/quote]


22 cale to i tak będzie tylko monitor, ostatecznie jakiś klon monitora z funkcją telewizora, więc nie masz specjalnie dylematów. Kupuj Benq z HDMI w 22 calach, obsłuży każde źródło posiadające D-Sub i każde DVI/HDMI także z HDCP. Przyjemne sprzęty i cenowo rozsądne. Z telewizorów w 22 calach to wyboru nie ma dużego, jakiś Mirai może, ale to i tak ostatecznie tylko monitor przerobiony na telewizor, więc nie wiem czy nie szkoda dopłacać do tych funkcji telewizyjnych przy takich założeniach jego użytkowania, jak wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam problem z zakupem tv lcd przeznacozny tylko i wylacznie (no moze w 99%) do grania na x360, mianowicie potrzebuje jakiegos tv lcd 32" zeby podpiac go do konsoli przez kabel vga hd av (microsoftu),jakies typy? to po pierwsze.

po drugie - mam mozliwosc kupienia tv lcd SHARP model LC-32SV1EA za dosyc dobra chyba cene 1000zl, podlaczalem go wlasnie przez kabel microsoftu vga hd av oraz kablem dolaczonym do konsoli premium v1. Na kablu VGA nie mialem zadnego obrazu, wyskakiwal tylko napis "poza zasiegiem" natomiast na dolaczonym do konsoli tylko w 480 przy zmianie na 720 obraz znikal i pozostawal tylko glos, czy blad tkwi po mojej stronie? moze kabla? czy moze ten tv poprostu nie obsluguje rozdzielczosci 720?

prosze o w miare szybka pomoc gdyz scigam sie z czasem ;] . pozdrawiam i dziekuje z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ja mam podobny problem jak przedmówca szukam LCD (niestety brak nowych CRT) do X360 z opcją Full HD najlepiej 32 calowego myślałem o Philips 32PFL7862D ale czy on ma ful HD. Czytając forum natknołem się na wypowiedzi że do konsoli najlepszy jest jednak jakiś Samsung. Więc juz sam nie wiem ;/;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z TV takich małych Full HD to ciężko.

Sharp LC32X20E

Toshiba zaraz też coś pokaże.

Samsunga 32 Full HD niema.

Tak naprawdę radzę nie patrzeć na Full HD tylko rozejrzeć się za dobrym TV 32" HD Ready. Przykładowo X360 i tak wyświetla gry w 720p. 32" to za mała przekątna na Full HD. Chyba tylko jakbym do kompa kupował taki sprzęt to bym na to zwrócił uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy Philips 32PFL7862D ma ful HD bo na różnych stronach znalazłem różne informacje, i na forum chyba pisało gdzies ze X box obsługuje full HD tz. niektóre gry czy to prawda?? Edytowane przez Chilid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałem się dowiedzieć czy telewizor LG 37LC41 będzie dobrym zakupem pod xboxa 360 ? pozdrawiam.

[url="http://www.allegro.pl/item321665496_nowy_37_lcd_lg_37lc41_od_black_jacka_raty.html"]http://www.allegro.pl/item321665496_nowy_3...jacka_raty.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam TV Grundig LXW 68-8600 DL i mam następujący problem:
Mam xbox-a 360, podłączonego kablem HDMI.
Niestety nie mogę osiągnąć obrazu 720p, ani 1080i. Ustawione jest 480p, a reszta możliwości jest zablokowana.
Wiecie czemu tak się dzieję :blink:
Bo trochę głupio, że mam TV HD, a obraz jak na zwykłym <_<

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jaki telewizor polecacie do 2500 zl? czy samsungi r82 sa dobre? a dlaczego nikt nie mowi o LGkach? na prawde sa tekie złe? prosze o odp. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocy w doborze TV

Moje wymagania :

*Full HD 1920x1080
*Mała przekątna 28 do 32
*PIP (3-4 wystarczą)
*3 wyjścia HDMI i dużo "reszty"

Mały czas reakcji . BTW nie bardzo się na tym znam , ale czy im większy kontrast i jasność to lepiej ? :angry:

Czekam na oferty :D

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ronni' post='91387' date='15.03.2008, 23:39 ']Witam!

Posiadam TV Grundig LXW 68-8600 DL i mam następujący problem:
Mam xbox-a 360, podłączonego kablem HDMI.
Niestety nie mogę osiągnąć obrazu 720p, ani 1080i. Ustawione jest 480p, a reszta możliwości jest zablokowana.
Wiecie czemu tak się dzieję :D
Bo trochę głupio, że mam TV HD, a obraz jak na zwykłym :angry:

Z góry dzięki za pomoc[/quote]
[b][/b]MAM TEN SAM PROBLEM I NIE MOGĘ NIGDZIE ZNALEŹĆ ROZWIĄZANIA PROBLEMU !
DOŁĄCZAM SIĘ Z PROŚBĄ O POMOC
POZDRO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 cale z fullHD jak wcześniej ktoś pisał jest ciężko (zbyt mała przekątna) ale Sharp LC32X20E ma full HD oraz SAMSUNG LE32A557P2FXXU lub SAMSUNG LE32M87BDX/XEU który nie ma FullHD ale za to ma jest 100Hz. Ciężki wybór z tymi TV też szukam jakiegoś LCD do konsoli i mój wybór padł na coś większego 37-42 cale 37 jest chyba najodpowiedniejszym rozmiarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczów:)

Mam pytanie odnośnie telewizora Samsung R81B (26 cali). Otóż 2 dni temu kupiłem ten odbiornik z myślą o podłączeniu pod niego Xboxa 360. Czytałem wcześniej wiele entuzjastycznych opinii na temat współpracy tych dwóch urządzeń. Ale niestety, jestem trochę rozczarowany. Owszem, kolory ładne, brak smużenia, ostrość bardzo dobra, za to jedna poważna wada: strasznie poszarpane, "ząbkowane" krawędzie obiektów w grach, nawet tak zachwalanych pod względem grafiki, jak Call Of Duty 4 czy Gears Of War. Próbowałem już wielu różnych ustawień telewizora i konsoli, ale cały czas widać te poszarpane krawędzie. Tv+X360 połączone kablem HDMI. Czy ma ktoś jakiś pomysł, w jaki sposób zlikwidować te cholerne "ząbki"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='90263' date='10.03.2008, 16:41 ']Tak naprawdę radzę nie patrzeć na Full HD tylko rozejrzeć się za dobrym TV 32" HD Ready. Przykładowo X360 i tak wyświetla gry w 720p. 32" to za mała przekątna na Full HD. Chyba tylko jakbym do kompa kupował taki sprzęt to bym na to zwrócił uwagę.[/quote]
Witam wszystkich forumowiczów i przechodze odrazu do pytania.

Gmeru napisał że X360 wyświetla gry w 720p (jestem nowym użytkownikiem X360 więc moge wszystkiego nie wiedzieć) ale na okładce Call of Duty 4 pisze że wyświetla także 1080i oraz 1080p.
Mam na oku LCD który ma rozdzielczość 1366x768 czyli powinno być w 720p ale tu znowu jest 1280 x 720 więc nie wiem czy obraz bedzie okrojony po bokach , przeskalowany czy cuś ?
Nic z tego nie kumam czytałem "troche" o tych rozdzielczościach na wikipedi ale mózg mi się już zlasował i nic z tego niewiem.
Może ktoś z was wie czy warto zainwestować w Samsunga LE 40R88BD czy lepiej w coś innego o podobnej cenie czyli około 1000 euro ? Odbiornik bedzie w 95% używany do grania i ma mieć od 37 do 42 cali.
A i jeszcze jedno naprawde nie inwestować w full HD , czy na prawde jest tak mała różnica w odbiorze przynajmniej jesli chodzi o gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam problem z wyborem TV do X360, chciałem kupić 37XV500PG i podłączyć po Componencie (nie mam HDMI)
Czy to dobry wybór ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamowilem juz x boxa i jutro ,maksymalnie w piatek chce sie wybrać po jakiś tv do mojego klocka.
nie mam pojecia czy zainwestować w monitor powyżej 20 cali czy lepiej telewizor ?
doradźcie cos w granicach 1500 zl


moze cos z tego ?

[url="http://allegro.pl/item384..._fv_zabrze.html"]http://allegro.pl/item384..._fv_zabrze.html[/url]

albo ten

[url="http://www.agito.pl/product/326521?bid=40"]http://www.agito.pl/product/326521?bid=40[/url] Edytowane przez sHaOo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...