Skocz do zawartości
Robert 2009

Denon 1910-zrywa sygnał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam następujący problem.Wczoraj zakupiłem Denona 1910 oraz kolumny JBL ES 5.1,dzisiaj wszystko podłączyłem tzn.kolumny oraz DVD LG BD370 i tuner satelitarny,(kablami HDMI) wyjście na telewizor również HDMI.Po włączeniu amplitunera początkowo wydawało się że wszystko jest ok.lecz po chwili zerwało sygnał i tak się dzieje przez cały czas.Jak wyłączę amplituner i odczekam chwilę to po włączeniu jest w porządku ale po chwili jest to samo,zrywa sygnał i niema ani obrazu ani dźwięku.Co się dzieje i jak to rozwiązać?POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, sprzęt nowy, masz gwarancję. Skontaktuj się z serwisem i przedstaw swój problem, niech się wypowiedzą. Bo jeżeli wszystko jest dobrze podłączone i ustawione to nie może tak się dziać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar to zrobić ale to dopiero jutro bo dzisiaj niedziela.Zapytam się jeszcze czy powinienem najpierw wykonać procedurę ustawień ,,Audyssey Auto,, jak narazie jeszcze tego nie zrobiłem,lecz czy to mogło by mieć coś wspólnego ze zrywaniem sygnału?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek może warto spróbować przy załączonym tunerze radiowym czy będzie ; grało; radyjko bez zaniku dzwięku. Sprawdziłeś dokładnie połączenie głośników z ampli , czy nie robi zwarcia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić (Audyssey Auto), ale czy ma to coś wspólnego z jak to napisałeś zrywaniem sygnału - wątpię.

Edytowane przez marciniozo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio gra normalnie bez zrywania dźwięku,a jeśli chodzi o połączenie głośników z ampli to wszystko jest ok.bez żadnego zwarcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jeszcze coś takiego że DVD podłączyłem bezpośrednio do telewizora przewodem HDMI a dźwięk puściłem ,,coaxialem,, do amplitunera i niestety to samo,po chwili grania zrywa sygnał i brak dźwięku.Albo mam walnięty amp. albo coś źle ustawione,już sam nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mówisz,że radio gra normalnie (a spróbuj wyświetlić informacje radia na tv jak będzie obraż to znaczy,że kabel łączący tv i amlituner jest ok, jeśli nie, znaczy że zwiera hdmi łączace te dwa elementy. Jak to nie da informacji , włącz wszystko i po kolei podłącz na poczatek 2 kolumny i np. dvd i zobaczacz czy gra , później zamień na tuner, dalej blu ray pokombinuj ,może jakiś element jest nie sprawny....pozamieniaj kable poszukać przyczyny,spóbuj po komponencie, możliwości jest kilka, na samym końcu dopiero serwis. Powodzenia napewno Ci sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Problem z moim Denonem 1910 który zrywał sygnał rozwiązany!Okazało się że amplituner był uszkodzony i dzisiaj został wymieniony na nówkę,teraz wszystko cyka jak należy

Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...