Skocz do zawartości
dragonfly

Nowy firmware do NTR 82/83

Rekomendowane odpowiedzi

witam jesli chodzi o bledy to mam dwa problemy epg nie wyswietla nazw programów oraz nagrywanie ze zrodla zewnetrzenego nie nagrywa przez caly zadany czas czy ktos ma takie problemy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka wersji dla NTR81 i NTR83wt, to wszystkie wersje są publikowane przez producenta tu:

http://sales.hardfree.net/Firmware/NTR81/NTR81_Ver56.zip

http://sales.hardfree.net/Firmware/NTR82_N...NTR83_Ver56.zip

http://sales.hardfree.net/Firmware/NTR82WT...R83WT_Ver56.zip

Jak ktoś ma ciśnienie, może instalować na własną odpowiedzialność.

Na razie nie są dostępne na novatron.pl ze względu na kontrowersje dot. nowych problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o żadne "ciśnienie" - chcemy mieć DZIAŁAJĄCY POPRAWNIE sprzęt. Firmware, który poprawia bardzo uciążliwy błąd "Dysk w użyciu" nie jest na novatron.pl bo jest kontrowersyjny?? Proszę wybaczyć ale to śmiech na sali. Publikowane są zaś firmware, w których roi się od błędów i te już nie są "kontrowersyjne" ?? Szkoda słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kwestii "Dysk w użyciu" nic się u mnie nie zmieniło przy sofcie v.56. Zastanawiam się nad powrotem do v.54....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o żadne "ciśnienie" - chcemy mieć DZIAŁAJĄCY POPRAWNIE sprzęt. Firmware, który poprawia bardzo uciążliwy błąd "Dysk w użyciu" nie jest na novatron.pl bo jest kontrowersyjny?? Proszę wybaczyć ale to śmiech na sali. Publikowane są zaś firmware, w których roi się od błędów i te już nie są "kontrowersyjne" ?? Szkoda słów.

My też chcemy mieć działający soft, opublikować go bez podejrzeń że coś może być nie tak itd.

Przekazuję informacje jakie mamy, w obecniej sytuacji wstawienie softu na strony i nie wstawienie jest tak samo złe. Dla jednych będzie to odpowiedzialne, dla tych co chca mieć szybko a nie za dwa dni i nie tracą wiary w nieomylnośc producenta będzie to ..jw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze nie wystąpił, ale oczywiście jeśli błąd nadal występuje to wyjdzie to w eksploatacji. Warto byłoby także aby do pliku IMG byłaby dołączona oficjalna informacja co zostało zmienione/dodane - taki changelog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
My też chcemy mieć działający soft, opublikować go bez podejrzeń że coś może być nie tak itd.

Przekazuję informacje jakie mamy, w obecniej sytuacji wstawienie softu na strony i nie wstawienie jest tak samo złe. Dla jednych będzie to odpowiedzialne, dla tych co chca mieć szybko a nie za dwa dni i nie tracą wiary w nieomylnośc producenta będzie to ..jw.

Zgadzam się z faktem - ale zakładając, że każdy soft ma błędy to chyba lepiej umieścić wszystko co dał producent - można tylko np. dopisać info że jest to wczesna wersja, że może sprawiać kłopoty. Wtedy wilk syty i owca cała - a użytkownik i tak zrobi co będzie chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem najnowszy firmware v57 dla NTR82 i zaobserwowałem takie oto rzeczy:

1... bardzo zmalał transfer przesyłania danych po Lan;

2... to samo w WiFi, zaczyna w okolicach 2Mb/s i po chwili spada do okolic 512 KB/s, w obu przypadkach, Lan i Wifi tak samo;

3... w jednym katalogu jak dostaje się do niego z kompa nie widać 3/4 plików, przy czym z poziomu urządzenia one są tam i można je odtwarzać normalnie.

Czy Ktoś z Was spotkał się z takimi symptomami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dodatkowo u mnie kłopot z wyłączeniem pilotem jak i przyciskiem .Po zmianie na v.56 wszystko działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japierdol.... coza gówniane firmware!!! Do wszystkich dystrybutowrów tego novatrona, wezcie coś im napiszcie do producenta, napewno macie wiekszy wplyw nato od nas. Przecież to jest nienoramlne troche, zeby od kilku firmware nie zrobiono postepów awrecz cofanie sie wstecz, co oni kombinują... Co ztego że to jest dobre hardware skoro soft to same problemy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moim skromnym zdaniem przyszedl czas na masowy zwrot badziewka. Ja w poniedzialek odsylam chyba swoje urzadzenie do sprzedawcy z pismem ze towar niezgodny z umowa i zadaniem zwrotu pieniedzy. Bo to co oni robia to jest totalna kpina. Co kupic zamist novatrona ?

Pozdrawiam

Edytowane przez leoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie az taka daleka. 2 tygodnie maja. Ostatnio przerabialem temat niestety z innym badziewiem ktore bylo kupione. Pan sie stawial wiec zalatwilem przez federacje konsumentow i juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez oddaje swoj, ilosc problemow z nim to porazka, po prostu powoli wszytko sie krzaczy, nie wspolpracuje to przyzwoicie z zadnymi antenami wifi ani moim dyskiem 1.5 TB. Chinska tandeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myslicie ze w innych konstrukcjach wszytsko w 100% działa ?

poczytajcie o C200 i innych Xtreamerach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetne porównanie

zmienianie jednego media playera na drugi z nadzieją ze tamten jest bez wad to czysta naiwnosć - by nie powiedzieć dosadniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest nowa wersja firmware:

NTR82 PVR Firmware ver.0.59 z dn. 21.04.2010

- Usunięty błąd Samby(niewidoczne pliki powyżej 2GB) - Dodana obsługa Bluray ISO

LINK

I mam jeszcze pytanie jak u Was dział sleep timer ? - wyłącza playera ? bo u mnie tylko przerywa odtwarzanie ...

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
świetne porównanie

zmienianie jednego media playera na drugi z nadzieją ze tamten jest bez wad to czysta naiwnosć - by nie powiedzieć dosadniej

mimo pierwszego zgrzytu na poczatku w tym momencie musze sie z toba zgodzic. naiwnoscia jest myslenie ze zmiana tak naprawde cos da. Przeciez wszystko to jest " to samo chinskie [beeep]". Bolesna prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś może napisać jak stabilny jest nowy firmware v59?

Proszę o jakieś uwagi na ten temat.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Czy ktoś może napisać jak stabilny jest nowy firmware v59?

Proszę o jakieś uwagi na ten temat.

Pozdrawiam

Jest dosyć stabilny i poprawiono rzeczywiście działanie w LAN.

Edytowane przez dragonfly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...