Skocz do zawartości
HDFAN

Co wybrać na njabliższe lata:Xboxa czy PS3?

Rekomendowane odpowiedzi

Stoję przed dylematem:
Którą konsolę zakupić aby być w najbliższej przyszłości zadowolonym i jednocześnie wykorzystać ją do HD?
Jestem w stanie poczekać do marca na PS3 więc jest czas.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz czas to po co te pytanie?Nikt ci nic na PS3 slowa nie powie bo nikt jeszcze sprzetu nie mial wiec jak tu cos porownac i zaproponowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Xbox już jest a PS3 już też była prezentowana stąd moje pytanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a myślałeś o Wii ?? jeśli chcesz ps3 albo xboxa 360 to zdecydowanie xbox bo ps3 to jedno wielkie .... opóżnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS3 prezentowane?No nie wiem gdzie, chyba ze masz na mysli jakies targi tudziesz jakies imprezy typu TGS czy E3.
Wii do HD?Hehe nie sadze ba.. jestem pewein ze nie.
X360?Tak.Zwlaszcza ze juz sie zbliza premiera w europie odtwarzacza HDDVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pierwsza klasa :D więc odpowiedź też: I TO I TO ; ) Bo zanim doczekasz PS3 to dziesięc razy przejdziesz mase gier na X360 a potem sobie kupisz PS3. Pozatym pytanie także nie ma za bardzo sensu bo X360 będzie tani jak barszcz gdy wyjdzie PS3. (stosunek cen).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[quote name='Gmeru' post='12567' date='02.10.2006, 00:39 ']Pytanie pierwsza klasa ;) więc odpowiedź też: I TO I TO ; ) Bo zanim doczekasz PS3 to dziesięc razy przejdziesz mase gier na X360 a potem sobie kupisz PS3. Pozatym pytanie także nie ma za bardzo sensu bo X360 będzie tani jak barszcz gdy wyjdzie PS3. (stosunek cen).[/quote]

Z punktu widzenia gracza - obie :D Ale jeżeli musisz wybrać, popatrz na gry.
Jeżeli miałeś wcześniej Xboxa albo PS2 to wiesz mniej więcej jakich gatunków po obu się spodziewać. Na X360 jest i będzie zawsze więcej gier FPS i wykorzystujących tryb online, poza tym 'zachodnie' erpegi.
Na PS3 pograsz za to w większość japońskich perełek - bijatyki, jrpgi - oraz wyścigówki (nikt nie zauważył, ale od jakiegoś czasu tylko na Playstation pograsz w F1 z licencją, na wiosenkę F1 na PS3 z Robertem Kubicą , oczywiście nieśmiertelne Gran Turismo już tej jesieni w 1080p i 60 fps, ze wsparciem trybu online (i to jakim - będzie można hostować swoje wyścigi, tworzyć teamy itp. )

Z punktu widzenia HD- w PS3 będziesz miał wbudowany napęd BD, pierwsze recenzje finalnej wersji konsoli podają, że jest b. cicha, mniej więcej tak jak PS2 Slim (ok 27 decybeli), no i masz HDMI w standardzie.

W X360 jak dokupisz będziesz miał napęd HD-DVD, póki co tylko po composite.

Cena - jeżeli patrzeć na Europę, to w retailu za X360 zapłacisz 1599 PLN za wersję premium z dyskiem 20GB , do tego ok 200€ (nie znam polskiej ceny dodatku) HD-DVD czyli jakieś 2200- 2300 PLN. Porównywalną konsolkę PS3 z 20GB dostaniesz za ok 600€ czyli jakieś 2400 PLN (ale tej ceny jeszcze nie mamy potwierdzonej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]W X360 jak dokupisz będziesz miał napęd HD-DVD, póki co tylko po composite.[/quote]

Chyba component miales na mysli bo to spora roznica.Co do gier to kwestia gustu.GT juz sie skonczylo wg mnie dawno temu.Forza bije na glowe ta gre.F1 niestety od kilku lat juz nieczego oprocz nowych skladow teamow nie proponuje Powiedzilabym ze wrecz sie cofnela w rozwoju.
Na ixie juz wiadomo ze system online jest nie do pobicia i mozna go smialo stawiac jako wzor.
2400 za PS3?Napewno nie na poczatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[quote name='.:Evil:.' post='12647' date='02.10.2006, 18:31 ']Chyba component miales na mysli bo to spora roznica.Co do gier to kwestia gustu.GT juz sie skonczylo wg mnie dawno temu.Forza bije na glowe ta gre.F1 niestety od kilku lat juz nieczego oprocz nowych skladow teamow nie proponuje Powiedzilabym ze wrecz sie cofnela w rozwoju.
Na ixie juz wiadomo ze system online jest nie do pobicia i mozna go smialo stawiac jako wzor.
2400 za PS3?Napewno nie na poczatku.[/quote]

Masz rację, component nie composite. To spora różnica.
Co do gier to tak jak zauważyłeś kwestia gustu. Ty masz inny gust który wpasowuje się w wielką czarną i trochę mniejszą szarą skrzynkę.
Ja gram w GT od pierwszej odsłony i mi się bardzo podoba. Co do F1 to proponuję oblookać wersję na PS3 choćby na xboxyde. Po dodaniu Motorstorma, Moto GP, Fatal Inertia, (oby) Wip3out - nie masz konsoli nad PS3 w której możesz pograć we wszystkie możliwe gatunki wyścigów - może z wyjątkiem konnych ale i tutaj na Playstation 2 było parę tytułów i na PS3 na pewno coś będzie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...