Skocz do zawartości
Fantom

Stary abonent .. nowa propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu złożyłem w końcu rezygnację z tv N.

Dlaczego "w końcu"? Mam ją niemal od początku (3 lata!).

Zero jakichkolwiek promocji, zero bonusów za lojalność, zero jakichkolwiek sensowych propozycji choćby wymiany białego->turbo.

Parę minut temu ... telefon z N'ki.

Stała gadka + pytanie dlaczego rezygnuję. Wyjaśniłem grzecznie.

Dostaję propozycję: 48zł za wszystkie pakiety na 13 miesięcy. Umowa i aktywacja od zaraz.

Kolejna minuta rozmowy ... jednak na 15 miesięcy ważne od kwietnia (bo coś tam) .....

Kolejne minuty rozmowy .... chcę wymienić dekoder biały na nagrywarkę ... wymiana 99 zł plus dodatkowe 13 miesięcy do umowy.

Podsumowując: 28 miesięcy umowy, 99 zł, 48 zł przez rok za wszystkie pakiety, po roku przez kolejne 13 miesięcy wracam do starych zasad.

Aktualna promocja dla nowych abonentów: 48 zł za wszystkie pakiety, umowa na 13 miesięcy, 49 zł za czarny dekoder.

Śmiać się czy płakać? :(:)

Oczywiście nie zgodziłem się. Moja rezygnacja dojdzie do skutku.

Jeśli aktualne promocje się nie zmienią to w maju podpiszę nową umowę. Jeśli nie .... może C+

Tylko po co tak kombinować? Ehhhhhh .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesli jestem w podobnej sytuacji, to mam sie rozlaczyć w pierwszej minucie rozmowy? :)

A na powaznie nie ma co plakac, wszedzie mozna znaleźć idiotów. A że idioci, którzy to wymyślili myśla że są sprytniejsi od wszystkich to jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie taką samą rozmowę. Umowa wygasa mi z końcem miesiąca i czekam na nowe promocje na święta wielkanocne. :( Może będą już rozdawać turbo dekoder za rozsądne pieniądze? :)

Na przyszłość trzeba pamiętać żeby wypowiadać umowę zanim ta się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na przyszłość trzeba pamiętać żeby wypowiadać umowę zanim ta się skończy.

Tak wiem .... a ja jak naiwniak męczyłem się z nim 3 lata :) [beeep] :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, tez jestem w takiej sytuacji - od poczatku prawie ale jeszcze miesiac wypowiedzenia i baj baj no chyba ze na swieta cos wymysla sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem .... a ja jak naiwniak męczyłem się z nim 3 lata ;) [beeep] ;)

A powiem Ci, że ja nie narzekam, non stop się łapałem na jakieś (nieoficjalne) promocje :) A to dla dwupakietowców, a to dla stałych abonentów itp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze nie lepiej, ja zrezygnowałem po 5 latach i wziąłem promocyjny pakiet dla nowych klientów bo bardziej się opłacało. Śmiech na sali. PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Cyfrze nie lepiej, ja zrezygnowałem po 5 latach i wziąłem promocyjny pakiet dla nowych klientów bo bardziej się opłacało. Śmiech na sali. PZDR

lepiej,lepiej :(

przedłużyłem umowę na 24 miesiące,dostałem gwarancje ceny na czas umowy 129 pln za pakiet Prestiż HD,lcd LG za 1 zł,jestem bardzo zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest lepiej... teraz place z rabatami na canal+ pakiet komfortowy i HD 79,90 a wczoraj mi zaproponowali to za samo przez 6 miesiecy za 62 a przez kolejne 18 za 96... i gosc wkreca ze nie mam sie nad czym zastanawiac. Smiech na sali... ale skoro nie maja nic lepszego to zostanie wziasc multipakiet canal+ i nke wszystkie pakiety... coz zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja miałem podobnie, zrezygnowałem a następnie kupiłem wszystko za 99zł + turborekorder.

Moim zdaniem polega to na tym ze nie każdemu się chce kombinować. Ale jak ktoś chce to zawsze coś ciekawego znajdzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj jestem nowym abonentem tym razem jako zona.... A swoja rezygnacje (ksero) musiałem wysyłać fax em, bo oryginał był podobno"nieczytelny". Tym razem zawierałem umowę telefonicznie ze względu na 1 miesiąc okresu wypowiedzenia. Zawierając umowę w punkcie są 3 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihi, tez dobry manewr. A nie mogliby się nie wygłupiać tylko dac wszystkim takie same promocje? A tak musimy kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj jestem nowym abonentem tym razem jako zona.... A swoja rezygnacje (ksero) musiałem wysyłać fax em, bo oryginał był podobno"nieczytelny". Tym razem zawierałem umowę telefonicznie ze względu na 1 miesiąc okresu wypowiedzenia. Zawierając umowę w punkcie są 3 miesiące.

a to ciekawe i dobrze wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawierałem umowę telefonicznie ze względu na 1 miesiąc okresu wypowiedzenia. Zawierając umowę w punkcie są 3 miesiące.

A gdzie to jest napisane???

W regulaminie promocji stoi że jeśli umowę rozwiąże się w terminie regulaminowym (czyli przy końcu jej trwania) to 1 miesiąc.

Gdy przejdzie na czas nieoznaczony to 3 miesiące. Nie ma tam żadnego zdania o innych warunkach przy zawieraniu przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie to jest napisane???

W regulaminie promocji stoi że jeśli umowę rozwiąże się w terminie regulaminowym (czyli przy końcu jej trwania) to 1 miesiąc.

Gdy przejdzie na czas nieoznaczony to 3 miesiące. Nie ma tam żadnego zdania o innych warunkach przy zawieraniu przez internet.

Przed zakupem zadzwoniłem do boku i zapytałem jaka jest różnica miedzy zawieraniem umowy przez tel a osobiście w punkcie. Taka właśnie odpowiedz dostałem od konsultanta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed zakupem zadzwoniłem do boku i zapytałem jaka jest różnica miedzy zawieraniem umowy przez tel a osobiście w punkcie. Taka właśnie odpowiedz dostałem od konsultanta.

Rozumiem. Nie neguję tego co powiedział konsultant. Praktycznie mógł powiedzieć cokolwiek.

I tak liczyć się będzie papierowa umowa. Czyli to co podpiszesz. A w regulaminie nic takiego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantom. Powiem Ci jeszcze jedna ciekawostkę. Rezygnacje składałem w ostatni dzień miesiąca. A ze przez 2 lata użytkowania eNki miałem dwukrotnie zawieszona usługę łącznie na 2dni, to przekroczyłem na następny miesiąc i tym samym przedłużył mi się okres wypowiedzenia o 1 miesiąc. Podobno tak jest w regulaminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fantom. Powiem Ci jeszcze jedna ciekawostkę. Rezygnacje składałem w ostatni dzień miesiąca. A ze przez 2 lata użytkowania eNki miałem dwukrotnie zawieszona usługę łącznie na 2dni, to przekroczyłem na następny miesiąc i tym samym przedłużył mi się okres wypowiedzenia o 1 miesiąc. Podobno tak jest w regulaminie.

W to akurat jestem w stanie uwierzyć ;)

Ja jednak już jestem na 3 miesięcznym okresie wypowiedzenia. Wypowiedzenie złożyłem 3.5 miesiąca wcześniej więc ta ewentualność mnie nie dotyczy.

Co więcej dekoder oddam 2 tygodnie przed dniem końca umowy (akurat jadę na wakacje).

Jak wrócę z wakacji to zobaczę na jaką promocję się załapię :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...