Skocz do zawartości
Ernet

Technisat k2x-ale nie technisat k2x DigiCorder .Co to za model ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Technisat k2x-ale nie technisat k2x DigiCorder .Co to za model ?!

Witam, moja kablówka wprowadziła ten- Technisat k2x - model do oferty programowej HD. Próbuję znależć coś o nim w necie, ale występuje on tylko w wersji DigiCorder HD K2X. Tymczasem wiem na pewno,że ten proponowany przez kablówke NIE MA WBUDOWANEGO HDD ! Więc pytania; czy ktoś ma ten model ? I co to "za dziwo", skoro nigdzie w necie nie można znaleźć o nim informacji ? A może to taki model na zamówienie sieci kablowej w okrojonej wersjii ? Proszę o odpowiedź bo lada chwila zamierzam go wziąć. Chyba,że odradzacie, bo czytałem na jakimś Forum,ze to baaaaaardzo nieudany model ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na oficjalnej stronie Technisata są tylko dekodery dostępne w sprzedaży dla indywidualnych nabywców. Istnieją modele produkowane tylko i wyłącznie dla sieci kablowych np. mój Digit HD4 CX. Taką informację otrzymałem telefonicznie z Technisata, jak nie mogłem znaleźć na ich stronie swojego dekodera. Proponuję zadzwonić do firmy Technisat.

Edytowane przez czarga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na oficjalnej stronie Technisata są tylko dekodery dostępne w sprzedaży dla indywidualnych nabywców. Istnieją modele produkowane tylko i wyłącznie dla sieci kablowych np. mój Digit HD4 CX. Taką informację otrzymałem telefonicznie z Technisata, jak nie mogłem znaleźć na ich stronie swojego dekodera. Proponuję zadzwonić do firmy Technisat.

Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...