Skocz do zawartości
Gmeru

telewizja nowej generacji - n (zamówienia)

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Jako pierwsi mamy okazję zaprezentować i poinformować o przedsprzedaży na telewizję nowej generacji - n, która UWAGA! rusza już od poniedziałku! W punktach sprzedaży znajdziecie oto takie oferty na zapisy. Coś czuje, że zainteresowanie może być naprawdę duże i liczę, że ITI zaspokoi zapotrzebowanie rynku bo inaczej będzie niebezpiecznie samemu wyjść ze sklepu ze swoim egzemplarzem dekodera ; ) (hm to wygląda jak premiera kolejnej konsoli ; ) )

wersja mała:

[center][img]http://img224.imageshack.us/img224/3251/oferta3glem4.jpg[/img][/center]

Wersja duża oraz wersja REAL FOTO (kliknij na obrazek aby powiększyć):

[center][url="http://img225.imageshack.us/my.php?image=oferta2yy1.jpg"][img]http://img225.imageshack.us/img225/3923/oferta2yy1.th.jpg[/img][/url][url="http://img80.imageshack.us/my.php?image=oferta1ge8.jpg"][img]http://img80.imageshack.us/img80/2049/oferta1ge8.th.jpg[/img][/url][/center]

Dyskusja: [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1971"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1971[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niepokojące jest tylko to , że nie nazwano kanału filmowego HD , bo jeśli to ma być Comedy Central ( a na to wg. formularza wygląda ) to mocno ludzi ostudzi !

W sumie to dziwię się tym , którzy podpiszą coś w ciemno , bo jak do tej pory ITI nie uchyliło rąbka tajemnicy co do zawartości kanału filmowego HD ! ! ! ! ! ! !

[size=14][color="red"]CZYŻBY KUBEŁ ZIMNEJ WODY ? [/size][/color]


Obym się mylił ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już było kilka razy mówione: nazwę i zawartość nowego kanału poznamy na dniach a tutaj cytat ITI:

[quote]już niebawem w tym miejscu pojawi się logotyp kanału filmowego w HD.
Jego zapowiedź już w październiku na konferencji w Cannes.[/quote]

Spodziewać się możemy CHYBA bo niewiem ale zapewne czegoś na wzór kanału filmowego HD na Premiere. Ale kto wie bo ma to być coś całkiem nowego z topowymi filmami a skoro go pokazują w EU całej tzn, że coś sporego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' date='30.09.2006, 14:04 ']Niepokojące jest tylko to , że nie nazwano kanału filmowego HD , bo jeśli to ma być Comedy Central  ( a na to wg. formularza wygląda ) to mocno ludzi ostudzi !

W sumie to dziwię się tym , którzy podpiszą coś w ciemno , bo jak do tej pory ITI nie uchyliło rąbka tajemnicy co do zawartości kanału filmowego HD ! ! ! ! ! ! !

[size=14][color="red"]CZYŻBY KUBEŁ ZIMNEJ WODY ? [/size][/color]
Obym się mylił ...
[right][post="12395"][/post][/right][/quote]

mylisz sie...obok logo comedy jest napisane... kanał filmowy w HD...
gdzies na www.telewizjanowejgeneracji.pl jest posta pracownika MediaMarkt że nuby tym kanałem ma byc ShowtimeHD... i dodatkowo ma z bajkowych byc Disney Chanel... czekamy i zobaczymy ile w tym prawdy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie si. Z czego wynika różnica w cenie zestawu antenowego, czyli 60 i 140 złotych, czy chodzi o to, że w PVR będzie podwójny konwerter, czy coś jeszcze ma wpływ na cenę (na przykład inna antena)?
z góry dzięki za informację od wszechwiedzących :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam, ze pewnie będzie większa antena 90cm i do tego konwerter TWIN :-). Szczegóły jednak pewnie zostaną ujawnione dopiero jak odpali platforma n

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='braavoo' post='12421' date='30.09.2006, 19:03 ']Przypuszczam, ze pewnie będzie większa antena 90cm i do tego konwerter TWIN :-). Szczegóły jednak pewnie zostaną ujawnione dopiero jak odpali platforma n

Pozdrawiam

braavoo[/quote]

Na 97% masz racje : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak można sprzedawać tuner za 450, jak nie wiadomo za ile będzie VOD? Chyba, że coś przegapiłem jak mnie nie było. Entuzjazm, jest fantastycznie, ale nie mam kilku odpowiedzi jeszcze -instalacja anteny , płatna, czy nie, co jak ktoś ma już antenę? Co z tym routerem? Download filmu jest przez satelitę, dlaczego net - nie prościej telefon do wysłania żądania?
Pakiet z filmami HD - to kot w worku - rozumiem, że nie ma info, ale jak można przedsprzedawać coś, co nie jest do końca ustalone, jakby było, to by było nazwane?



Gdzie są te standy?

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TOmeKK' post='12424' date='30.09.2006, 20:41 ']Jak można sprzedawać tuner za 450, jak nie wiadomo za ile będzie VOD? Chyba, że coś przegapiłem jak mnie nie było. Entuzjazm, jest fantastycznie, ale nie mam kilku odpowiedzi jeszcze -instalacja anteny , płatna, czy nie, co jak ktoś ma już antenę? Co z tym routerem? Download filmu jest przez satelitę, dlaczego net - nie prościej telefon do wysłania żądania?
Pakiet z filmami HD - to kot w worku - rozumiem, że nie ma info, ale jak można przedsprzedawać coś, co nie jest do końca ustalone, jakby było, to by było nazwane?
Gdzie są te standy?

pozdr.[/quote]

Po pierwsze oni ci go nie sprzedaja i nie bedzie twój. 450 zl to cena aktywacji. co do vod maksymalnie dopiero za ponad miesiąc sie dowiemy więc cierpliwości. A co do pozostałył widzisz te kwadraciki ??? zaznaczas odpowiednie. O jaki ci router chodzi ? Download filmu jest oczywiscie przez satelite. Net pewnie dla tego ze jak cie juz stac wydać te 450 zl na aktywacie to i pewnie masz jakies polączenie z internetem...
Myśle ze n'ka ruszy na pełnym biegu dopiero do końca roku wiec nie zadawajcie takich pytań. Jak wystartują to bedzie więcej wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='braavoo' post='12421' date='30.09.2006, 21:33 ']Przypuszczam, ze pewnie będzie większa antena 90cm i do tego konwerter TWIN :-). Szczegóły jednak pewnie zostaną ujawnione dopiero jak odpali platforma n

Pozdrawiam

braavoo[/quote]

Juz to gdzieś tutaj pisałem :);):) .

Powtórzę po raz ostatni:

dwa zestawy antenowe do wyboru:

- Zestaw antenowy = nowoczesna, perforowana (siatkowa) czasza offsetowa 60 cm prod. Corab plus markowy konwerter Alps (nie robiony w Chinach) - cena 60 zł tzn. opłata aktywacyjna wynosi wtedy 99,- zł + 60,- zł = 159,- zł.

- Zestaw antenowy = nowoczesna, perforowana (siatkowa) czasza eliptyczna 80 cm prod. bodajże Triax plus markowy konwerter TWIN do obsługi 2 tunerów w nbox'ie (nie robiony w Chinach) - ceny nie pamiętam, chyba 140, -zł tzn. opłata aktywacyjna wynosi wtedy 99,- zł + chyba 140,- zł = policz se sam.

Już było na naszym albo na drugim forum.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TOmeKK' post='12424' date='30.09.2006, 22:11 ']Jak można sprzedawać tuner za 450, jak nie wiadomo za ile będzie VOD? Chyba, że coś przegapiłem jak mnie nie było. Entuzjazm, jest fantastycznie, ale nie mam kilku odpowiedzi jeszcze -instalacja anteny , płatna, czy nie, co jak ktoś ma już antenę? Co z tym routerem? Download filmu jest przez satelitę, dlaczego net - nie prościej telefon do wysłania żądania?
Pakiet z filmami HD - to kot w worku - rozumiem, że nie ma info, ale jak można przedsprzedawać coś, co nie jest do końca ustalone, jakby było, to by było nazwane?
Gdzie są te standy?

pozdr.[/quote]

Ojjjjjja,

dużo pytań, ręce bolą od pisania. Wszystko juz opisywałem.
Chcesz info daj maila na priva.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='12432' date='30.09.2006, 21:16 ']Juz to gdzieś tutaj pisałem :);):) .

Powtórzę po raz ostatni:

dwa zestawy antenowe do wyboru:

- Zestaw antenowy = nowoczesna, perforowana (siatkowa) czasza offsetowa 60 cm prod. Corab plus markowy konwerter Alps (nie robiony w Chinach) - cena 60 zł tzn. opłata aktywacyjna wynosi wtedy 99,- zł + 60,- zł = 159,- zł.

- Zestaw antenowy = nowoczesna, perforowana (siatkowa) czasza eliptyczna 80 cm prod. bodajże Triax plus markowy konwerter TWIN do obsługi 2 tunerów w nbox'ie (nie robiony w Chinach) - ceny nie pamiętam, chyba 140, -zł tzn. opłata aktywacyjna wynosi wtedy 99,- zł + chyba 140,- zł = policz se sam.

Już było na naszym albo na drugim forum.

Pozdro.[/quote]




Czy jest jakaś znacząca różnica jeśli chodzi o odbiór między tymi zestawami? mam na myśli Anteny ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='adamo_' post='12436' date='01.10.2006, 00:07 ']Czy jest jakaś znacząca różnica jeśli chodzi o odbiór między tymi zestawami? mam na myśli Anteny ,[/quote]

20 cm to bardzo duża różnica, szczególnie w Terespolu czy Krośnie.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już rano zobaczymy na standach.
Jaki jest real.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę nie wypytujcie tych biednych sprzedawców o przeplot itd ; ) Ale ja się napewno zapytam :) Szkoda mi ich a może się mile rozczaruje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powstało z siedemnaście tematów o N. nie zauważyłem ceny VoD.

Dalej twierdzę, że sprzedaż (przed..) aktywacji za 450 bez podania ceny usługi VoD nie jest dobrym rozwiązaniem. Czy istnieje cena na VoD, wiem, że startuje poźniej, ale teraz sie zamawia wiekszą antenę, podwójny konwerter. itd. w tym celu.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie VOD chyba nie interesuje.
Przede wszystkim chcę zapisać jakiś program aby w dowolnej chwili go obejżeć.
A VOD to już mam za 15 USD miesięcznie.
Tyle tylko, że filmy zostają u mnie na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janunio' post='12446' date='01.10.2006, 01:19 ']Już rano zobaczymy na standach.
Jaki jest real.[/quote]


Nic nie zobaczysz na standach bo tam będą ... inne standy ... reklamowe.

Pozdro.

[quote name='TOmeKK' post='12463' date='01.10.2006, 12:07 ']Powstało z siedemnaście tematów o N. nie zauważyłem ceny VoD.

Dalej twierdzę, że sprzedaż (przed..) aktywacji za 450 bez podania ceny usługi VoD nie jest dobrym rozwiązaniem. Czy istnieje cena na VoD, wiem, że startuje poźniej, ale teraz sie zamawia wiekszą antenę, podwójny konwerter. itd. w tym celu.

pozdr.[/quote]

Dlatego jest tylko mozliwość. Nik nie KAŻE :) .

Za 99,- masz normalnego nboxa.

PS. - nie zapominaj , że w droższym boxie obok VoD jest też funkcja PVR (persolan Video recorder) czyli nagrywarka. To też jest dużo warte.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='12477' date='01.10.2006, 13:08 ']Nic nie zobaczysz na standach bo tam będą ... inne standy ... reklamowe.

Pozdro.
Dlatego jest tylko mozliwość. Nik nie KAŻE :) .

Za 99,- masz normalnego nboxa.

PS. - nie zapominaj , że w droższym boxie obok VoD jest też funkcja PVR (persolan Video recorder) czyli nagrywarka. To też jest dużo warte.

Pozdro[/quote]
A czy bendzie przyjmowac sharing :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie czy za instalację tego zestawu trzeba dodatkowo coś zapłacić? Z anteną i konwerterem to już 600 zł. a jak jeszcze będą chcieli siano za instalacje to się pewnie skończy w 700 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maly_fcb' post='12482' date='01.10.2006, 12:22 ']Czy ktoś wie czy za instalację tego zestawu trzeba dodatkowo coś zapłacić? Z anteną i konwerterem to już 600 zł. a jak jeszcze będą chcieli siano za instalacje to się pewnie skończy w 700 zł.[/quote]
Instalacja nie jest obowiązkowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby nie jest. Ale jeśli sam to zamontuje to skończy się zapewne na 5 dziurach w ścianie znając moje umiejętności ;) BTW czy jak chcę dekoder z HDD to już teraz zaznaczam to na tej umowie i dostaję teraz ten tańszy a później ten droższy czy biorę teraz ten bez HDD i później załatwiam wymianę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy naprawdę chciałbyś zawrzeć umowę według której płacisz za wyższy model a bierzesz niższy?
Cierpliwości... jeszcze tylko 2 tygodnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dyskusje można kontynuować tutaj: [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1971"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1971[/url]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...