Skocz do zawartości
marcinwro

Philips 47" seria 8000 i 9000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W toku poszukiwań TV o formacie 47-52", poprzez Panasonica, Samsunga, LG dotarłem do oferty Philipsa.

Informacje katalogowe na temat modeli 47PFL8404H/12 oraz 47PFL9664H/12 wyglądają obiecującą.

Cena jest akceptowalna.

Zakładane przeznaczenie odbiornika: N, konsola Wii (SD), TV analog, DVB-T, pliki DivX, Mkv.

Elementem o dużym znaczeniu dla mnie jest dźwięk dobrej jakości. Zakładam słuchanie TV za pomocą standardowych, wbudowanych glośników.

Poszukuję opinii użytkowników powyższych modeli i dociekliwych poszukiwaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

W toku poszukiwań TV o formacie 47-52", poprzez Panasonica, Samsunga, LG dotarłem do oferty Philipsa.

Informacje katalogowe na temat modeli 47PFL8404H/12 oraz 47PFL9664H/12 wyglądają obiecującą.

Cena jest akceptowalna.

Zakładane przeznaczenie odbiornika: N, konsola Wii (SD), TV analog, DVB-T, pliki DivX, Mkv.

Elementem o dużym znaczeniu dla mnie jest dźwięk dobrej jakości. Zakładam słuchanie TV za pomocą standardowych, wbudowanych glośników.

Poszukuję opinii użytkowników powyższych modeli i dociekliwych poszukiwaczy.

Plików "mkv" nie odtwarzają to domena Samsunga

Pliki Divx tak , ale bez napisów...Też radzi sobie z tym Samsung

Natomiast dźwięk znakomity w porównaniu z Samsungiem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Więcej informacji od użytkowników tych modeli znajdziesz na konkurencyjnym forum, tutaj Philips nie jest w łaskach.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem zadowolonym posiadaczem 47PFL8404H/12 i "N". Ten TV ma bardzo dobry dźwięk tak, że nie czuję potrzeby załączania wzmacniacza podczas oglądania filmów. Co do współpracy tego telewizora z tunerem N-ki to jest ona słaba a właściwie to jej nie ma (nie piszę tu o jakości obrazu bo ta na kanałach HD jest wyśmienita) np włączenie tunera N-ki nie powoduje zmiany "źródła" w TV tak jak robi to np mój BR (panasonic). Problemem jest też czasami skalowanie w N-ce. Z odtwarzaniem plików divix nie ma właściwie problemów (nawet w dużych roździelczościach) ale nie do końca bo gniazdo usb jest w TV źle umieszczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...