Skocz do zawartości
Lizarazu

TEST: Samsung WS-32Z409P CRT Slim Fit "HD ready"

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='jacecko' post='12663' date='02.10.2006, 21:19 ']Zobacz na allegro! pełno tych TV!![/quote]


EE tam, jużdałem sobie spokoj, olewam to bo mam dość , zamówiłem tego Philipa 551/12 i czekam,

Jak dojdzie , to po testach napisze co i jak

Tak na marginesie to aż boję się przyszłości gdy to będę chciał wymieniał tego CRT na LCD , znowu się zacznie psychoza ktory model i jaka firma...ehhh łatiwej sie autko kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jacecko' post='12566' date='01.10.2006, 23:33 ']Lizarazu mógłbyś napisać, na jakim TV wypada lepiej x360? philips czy samsung[/quote]

Jeszcze nie testowaliśmy X360 na nim.
Gmeru wstępnie zadeklarował się, że wpadnie w sobotę i wtedy będziemy szaleć z Xboxem.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[b][color="#CC0000"]Dzisiaj podłączyłem do Samsunga zwykłą TV - ASTER kablówka- efekt:

Bardzo dobry !!!

Naprawdę przyjemne SDTV [/color][/b]dużo lepsze niż na LCD Sony Bravia KDL-32V2000.

Niestety cały czas nie mam Philipsa...

Z moich dotychczasowych doświadczeń w tym testów Philipsa w Saturnie wynika, że jedyną wymierną przewagą Filipa nad Samem jest...

- geometria.

Na dokładną ocenę przyjdzie czas, kiedy postawię obydwa TV obok siebie.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Co do testów w sklepach RTV...
Nie jest to najlepszy sposób na porównywanie jakości TV.

Primo:
- najczęściej w takich sklepach mamy do czynienia z wyświetlaniem różnych jakościowo materiałów na różnych TV. ( tu HD a tam SDTV, tu przebicia na sygnale antenowym a tam ich brak)

Secundo:
- żeby wykonać obiektywny test trzeba puszczać:
- takie same materiały
- na wszystkich TV jednocześnie
- z takich samych źródeł.

Ponadto powinno się testować materiały różne jakościowo. W końcu w rzeczywistości oglądamy materiały różnej jakości – nie tylko te najlepsze.

Wreszcie przydaje się także sprawdzenie jak działają poszczególne złącza....

Takie porównanie w sklepie RTV praktycznie nie jest możliwe no chyba, że u jednego dystrybutora, którego tu wszyscy znamy i z resztą wysoko cenimy :P
-

Edytowane przez Lizarazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lizarazu - Wielki Wodzu!

Wszystko fajnie napisałeś, ale pominąłeś (chyba) kwestię rozmazania obrazu w narożnikach. W związku z tym moje pytanie - czy faktycznie samsung ws32z409p gubi ostrość w narożnikach? Czy w ogóle tego nie widać? Widziałem na 308 w sklepie ten motyw wraz z rozciąganiem kół przejeżdzających przez narożniki kolaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep kolega ma rację z tą utratą ostrości w narożnikach.

Co do rozciągania obrazu w narożnikach to kwestia geometrii którą da się naprawić w menu serwisowym z ostrością chyba nic nie da się zrobić :)

Aczkolwiek w 409 nie żuca się to odrazu w oczy. Wyraźnie widać ten efekt dopiero na tabelach testowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam Samsunga LE40M5 od 10mieśiency chodzi super nie migocze nie ma smug czekam na Dremboxa 8000 kupie tysz ;n" to dopiero bendzie obras.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]Jeszcze nie testowaliśmy X360 na nim.
Gmeru wstępnie zadeklarował się, że wpadnie w sobotę i wtedy będziemy szaleć z Xboxem.[/quote]

Juz nie moge doczekac sie opisanych wrazen.... licze na syta recke
Czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oto jak się przedstawia kwestia rozmytych rogów:

HDTV z MTV na Samsungu CRT

[url="http://www.fotosik.pl"][img]http://images4.fotosik.pl/155/eb752824f3df64f4.jpg[/img][/url]

to samo na SONY LCD

[url="http://www.fotosik.pl"][img]http://images3.fotosik.pl/191/3a6da063f95d8353.jpg[/img][/url]

Przy oglądaniu filmów bez napisów cięzko to zauważyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie masz Lizarazu możliwości, ale spróbuj zostawić tą 409'tkę na "chodzie" przez około 5 godzin. Słyszałem niepokojące informacje, że po tym czasie dopiero zaczynają się uwydatniać jego wady. Jak zauważysz jakieś zmiany to wszelkie twoje uwagi będą bardzo cenne.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi u mnie całe dnie i wcale nie widzę pogroszenia jakości z upłem czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam po raz pierwszy :-)
Panowie chce kupic ten model i pytanie takie czy nie ogladajac z lupa tego tv :-) da sie na nim ogladac normalnie tv z nboxa i innych sat ??
Nie interesuja mie super jakosci a dotychczas mam 29' Sony 50 Hz z przed 5 -6 lat.
Podejzewam ze jakosc bedzie 100x lepsza niz teraz a teksty typu rozmiar pikseli czy smuzenie czy ostrosc mnie smiesza poniewaz przecietny kowalski tego nie widzi etc ...
Uwazam ze jakosc i cena sa idealne na przeczekanie poza tym zaden nawet najlepszy tv lcd czy plazma nie jest bez wad a z czasem pojawia sie modele lepsze i tansze niz topowe teraz

Pozdrawiam


edit
a moze kupic LCD Samsung LE32R71B bo ceny juz zeszly ale jak on wypada do tego crt ??? Edytowane przez loon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zadowolony z zakupu.Mam Samsunga 409 miesiąc.
Obraz z kabla (Toya) mierny , ale tego się spodziewałem on wymaga dobrej jakości sygnału.
Niebawem Toya wprowadzi dekodery cyfrowe.Zobaczę wtedy co się zmieni na +.
Nie widzę przebarwień i innych defektów po wielu godzinach jego pracy.(Odległość oglądania ok.4 m.)
Ocena materiału Divx z Manty (wiem kiepski DVD, przymarka do zakupu przed świętami DVD Pionierka z HDMI)
bardzo pozytywna.
Ocena obrazu z tunera sat Philips z pakietu TPS po EURO - b.dobra.
Ocena filmów w 720P a zwłaszcza w 1080i z kompa - zaj...ta.
Dopiero teraz można nacieszyć oko.
W sklepie wybieranie pomiędzy Philipsem i Samsungiem trwało ok 5 sek.
Zdecydował wygląd.Klocek Philipsa mnie powalił.Czytałem wcześniej że jest spory, ale to co zobaczyłem mnie poraziło.A Samsung spoko , ale swoje waży.
To takie moje uwagi przeciętnego tv oglądacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie prosze o porade raz a dobrze. Czy ten crt czy LCD Samsung LE32R71B
TV bedzie sluzyl do platformy n, filmow dvd ale po scart lub composite i ewentualnie playstation 2.
Odleglosc ogladania 3 - 4 m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla porównania wrzucam zdjęcie napisu na TV thomson 29" obraz generowany z SC200 przez component i przeskalowany do PAL.
Troche kiepska jakość bo zdjęcie robione z tel. komórkowego nokia 6280 bez autofokusa (więc trochę rozmazane).
Ale bardzo mi to przypomina zdjęcie samsunga zrobione przez Lizarazu.
Mam pytanie do Lizarazu ile plamek RGB w poziomie przypada np na literkę "c" w samsungu? bo mi na thomsonie wychodzi jakieś 5.

[quote name='Lizarazu' post='12984' date='06.10.2006, 01:14 ']oto jak się przedstawia kwestia rozmytych rogów:

HDTV z MTV na Samsungu CRT

[url="http://www.fotosik.pl"][img]http://images4.fotosik.pl/155/eb752824f3df64f4.jpg[/img][/url]

to samo na SONY LCD

[url="http://www.fotosik.pl"][img]http://images3.fotosik.pl/191/3a6da063f95d8353.jpg[/img][/url]

Przy oglądaniu filmów bez napisów cięzko to zauważyć[/quote]

HD na thomsonie 29DC850
[url="http://www.fotosik.pl"][img]http://images1.fotosik.pl/202/c6924ce1fd08c7e9.jpg[/img][/url] Edytowane przez rumcais

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='koles' post='13169' date='07.10.2006, 16:32 ']Ja jestem zadowolony z zakupu.Mam Samsunga 409 miesiąc.
Obraz z kabla (Toya) mierny , ale tego się spodziewałem on wymaga dobrej jakości sygnału.
Niebawem Toya wprowadzi dekodery cyfrowe.Zobaczę wtedy co się zmieni na +.
Nie widzę przebarwień i innych defektów po wielu godzinach jego pracy.(Odległość oglądania ok.4 m.)
Ocena materiału Divx z Manty (wiem kiepski DVD, przymarka do zakupu przed świętami DVD Pionierka z HDMI)
bardzo pozytywna.
Ocena obrazu z tunera sat Philips z pakietu TPS po EURO - b.dobra.
Ocena filmów w 720P a zwłaszcza w 1080i z kompa - zaj...ta.
Dopiero teraz można nacieszyć oko.
W sklepie wybieranie pomiędzy Philipsem i Samsungiem trwało ok 5 sek.
Zdecydował wygląd.Klocek Philipsa mnie powalił.Czytałem wcześniej że jest spory, ale to co zobaczyłem mnie poraziło.A Samsung spoko , ale swoje waży.
To takie moje uwagi przeciętnego tv oglądacza.[/quote]

Witam wszystkich.
Czytam watki o Samsungach o dluzszego czasu.
Mam pytanie jak to w koncu jest z tym Sam 409p ?
Piszesz ze obraz z PC jest bardzo dobry a w instrukcji pisze ze nie mozna podlaczyc tego TV do komputera:

"Nie należy podłączać złącza HDMI do komputera PC ani karty graficznej laptopa.
(Spowoduje to wyświetlenie pustego ekranu.)"

Wiec jak to jest ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niezłe jaja :)

Podłączyłem go do PC za pomocą kabla DVI-HDMI i normalnie działa :D Oczywiśie z uwagami które już wcześniej opisałem.

Cóż specjalistom z Samsunga coś nie wyszło :P W sumie identycznie było w przypadku AMOI-a 37"

-----

co do reszty postów odpiszę jutro dzisiaj już nie dam rady.

Edytowane przez Lizarazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wrzucic jakies fotki jak wyglada obraz z PC np jakiejs gry czy chociazby pulpit.Tez zastanawiam sie nad wyborem tego tv a Philipsa i narazie nie wiem co wybrac :blink: Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osiołkowi w żłoby dano,
z jednej Philips z drugiej samsung :blink:

Ja już 4 tydzień walczę ze sobą, który tv wybrać. Wierze, że Lizarazu w niedługim czasie ogłosi werdykt dla wszystkich posiłkujących się jego opinią i będzie można w końcu podjąć decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Lizarazu' post='13340' date='09.10.2006, 02:00 ']No to niezłe jaja <_<

Podłączyłem go do PC za pomocą kabla DVI-HDMI i normalnie działa :unsure: Oczywiśie z uwagami które już wcześniej opisałem.[/quote]

Witam.
Czyli znaczy ze mozna go podlaczyc do PC co mnie bardzo cieszy.

Mam wiec jeszcze w zwiazku z tym pytanka (troche tego bedzie):
1. na jakiej karcie graficznej podlaczales do PC ? (tutaj moze byc tez problem ze nie na wszystkich bedzie dzialac - ja mam radka 9200 ).
2. czy w tym czasie mozna normalnie korzystac z drugiego monitora (czyli w trybie teatralnym) ?
3. Czy nie przycina obrazu z kompa ??

Oprocz tego jesli jeszcze ktos zna odpowiedz to bede wdzieczny:
4. ktos napisal ze w dekoderach "n" bedzie tylko wyjscie HDMI, ja widzialem informacje ze bedzie takze wyjscie komponentowe... ? w zwiazku z tym nastepnie pytanie:
5. Czy slabyszy jego odopowiednik Samsung 308 T nie wyswietla tez obrazu w wysokiej rozdzielczosci ?? - przeciez ma prawdopodobnie ten sam kineskop ? - nie ma HD ready bo nie ma zlacza HDMI, ale jesli przez wejscie komponentowe moze wyswietlic obraz HD to mi wystarczy a na necie jest 500 zl jednak tanszy...
ktos widzial na nim obraz HD ??


Moje obserwacje:
Philips ma lepszy obraz na zwyklym sygnale (jeszcze lepiej widac wg mnie na takim starym panasonicu - nie pamietam dokladnie numeru) niz samsung - na HD nie mialem porownania. Widzialem tylko 409p na HD przez komponent i bylem pod wrazeniem - jak dla mnie jest wystarczajaco. Ja mam niestey niski stolik do telewizora i TV bedzie u mnie stal "na wierzchu" i tutaj Philips po porstu wyglada jak wielki kloc i jest dla mnie nie do zaakceptowania. Samsung wyglada jak troche grubszy LCD-ek :huh:, Philips jak dla mnie nadaje sie tylko gdzies "do półki".
Jeszcze co do rozmywania w rogach to wg mnie rzeczywiscie nawet w porownaniu z Philipsem w Samsungu gorzej to wyglada.

Aha jeszcze pytanko gdzie kupujecie te TV ?
Do tego boje sie, ze Samsung moze buczec a ja jestem wrazliwy na takie rzeczy - wiem ze jesli bym kupil w MM to moge ewentualnie wymienic a jak jest z wysylkowymi sklepami ?? tutaj boje sie ze bedzie spory problem.... jednak przez ne 500 zl taniej...

Ufff... ale sie rozpisalem
Pozdrawiam
Luki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie podłączenia do kompa przez DVI - HDMI to czytałem gdzieś na forach, że powodzenie tej operacji zależy nie od Samsunga tylko od karty graficznej i sterowników. Różnie to bywa z modelami - nie da się jednoznacznie powiedzieć które karty dają radę z Samsungiem a które nie. Na pewno nie zależy to od wydajności/nowości karty. Ktoś pisał, że wymieniał GPU i dopiero na trzeciej bodajże Gainworda sygnał dotarł do Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='robakk' post='13372' date='09.10.2006, 13:57 ']Osiołkowi w żłoby dano,
z jednej Philips z drugiej samsung <_<

Ja już 4 tydzień walczę ze sobą, który tv wybrać. Wierze, że Lizarazu w niedługim czasie ogłosi werdykt dla wszystkich posiłkujących się jego opinią i będzie można w końcu podjąć decyzje.[/quote]

Wg mnie wazne jaki sygnal bedziesz ogladal i gdzie go postawisz/jakie znaczenie ma dla ciebie wyglad.

Moim zdaniem Philips ma lepszy obraz na zwklym sygnale, ale jakbys widzial te 2 telewizory osobno to trudno bylo by ci powiedziec ktory lepszy, wiec po co sie wysilac na troszeczke lepszy obraz skoro na codzien nie bedzie to mialo znacznia ?
Pomijajac wyglad jesli bedziesz duzo ogladal HD to lepiej Samsung jesli zwykly sygnal to Philips.
Dla mnie Philips i inne nie-slim sa nie zaakceptowania bo na otawrtej polce wygladaja strasznie - jesli masz duzy pokoj 40-50 m2 to moze jeszcze to wyglada ale jak mieszkasz w bloku i masz malo miejsca to zagraci ci mieszkanie.
Dla mnie Samsung juz wygral ze wzgledu na wyglad i wielkosc chcociaz uwazam ze obraz ma troche gorszy (z wyjatkiem HD - jak pisal Lizarazu)

Dla mnie jeszcze alternatywa moze byc Samsung 308T (zadne PIP-y mi nie potrzebne) tylko nie wiem czy on potrafi wyswietlic obraz HD i czy dam rade go podlaczyc do PC przez komponent (musiala by byc jakas przejscowka - a takiej jak na razie nie widze... )

Pozdrawiam
Luki

[quote name='Newton' post='13405' date='09.10.2006, 18:32 ']Odnośnie podłączenia do kompa przez DVI - HDMI to czytałem gdzieś na forach, że powodzenie tej operacji zależy nie od Samsunga tylko od karty graficznej i sterowników. Różnie to bywa z modelami - nie da się jednoznacznie powiedzieć które karty dają radę z Samsungiem a które nie. Na pewno nie zależy to od wydajności/nowości karty. Ktoś pisał, że wymieniał GPU i dopiero na trzeciej bodajże Gainworda sygnał dotarł do Samsunga.[/quote]

No własnie tak podejrzewalem...
Bede wdzieczny jak wpisza sie tu ludzie na jakich kartach chodzil im PC-et z Samsungiem 409p...

Pozdrawiam
Luki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo 409 podłączyłęm do PC z kartą [b]ATI radeon 9600.
[/b]

Działał bardzo dobrze z tym że jak już pisałem pulpit był rozmyty. Gry i filmy wyglądały normalnie.

[size=5][b][color="#FF0000"]EDIT: Wiem czego może to być kwestia że u niektórych nie działa !!! trzeba ustawić out put w kompie na 1280x720@60Hz wtedy samsung rozpoznaje ten sygnał jako 720p. Z resztą u mnie inaczej nie działa[/color][/b].[/size]

Co do zwykłej TV - SDTV to wyglądała ona prkatycznie rzecz biorąc identycznie jak na Philipsie. Sprawdzałem obydwa TV chodzące obok siebie.

Występuja lekkie różnice przy wyświetlaniu czcionek np napisów na TVN 24.
Wyglądają one wyraźniej na Philipsie ale na Samsungu też można je spokojnie odczytać.

W 409 występują dziwne zjawiska w okół białych liter przez co są one jakby mniejsze.

Generalnie Phlips ma praktycznie idealną geometrię i nie ma tych rozmytych rogów.

Oczywiście pod względem designu Philips jest porażką - wygląda jak mega szary kloc :)

rzeczywiście lepiej go jakoś schować...

Samsung jest ładny i z pewnością nie zeszpeci mieszkania.

Wkurzająca jest jednak ta geometria... Jutro sprubuje zwiększyć overscan może to coś pomoże.

Edytowane przez Lizarazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Lizarazu' post='13454' date='09.10.2006, 21:31 ']Primo 409 podłączyłęm do PC z kartą [b]ATI radeon 9600.
[/b]

Działał bardzo dobrze z tym że jak już pisałem pulpit był rozmyty. Gry i filmy wyglądały normalnie.

[size=5][b][color="#FF0000"]EDIT: Wiem czego może to być kwestia że u niektórych nie działa !!! trzeba ustawić out put w kompie na 1280x720@60Hz wtedy samsung rozpoznaje ten sygnał jako 720p. Z resztą u mnie inaczej nie działa[/color][/b].[/size]

Co do zwykłej TV - SDTV to wyglądała ona prkatycznie rzecz biorąc identycznie jak na Philipsie. Sprawdzałem obydwa TV chodzące obok siebie.

Występuja lekkie różnice przy wyświetlaniu czcionek np napisów na TVN 24.
Wyglądają one wyraźniej na Philipsie ale na Samsungu też można je spokojnie odczytać.

W 409 występują dziwne zjawiska w okół białych liter przez co są one jakby mniejsze.

Generalnie Phlips ma praktycznie idealną geometrię i nie ma tych rozmytych rogów.

Oczywiście pod względem designu Philips jest porażką - wygląda jak mega szary kloc :D

rzeczywiście lepiej go jakoś schować...

Samsung jest ładny i z pewnością nie zeszpeci mieszkania.

Wkurzająca jest jednak ta geometria... Jutro sprubuje zwiększyć overscan może to coś pomoże.[/quote]


No Panie Lizarazu czekamy na dalsze spostrzezenia i uwagi odnosnie tego ciekawego modelu... :)
Jak TV sprawuje sie z konslola Xbox360?? Takich testow brakuje najczesciej :)

P.S.
Sam w czwartek jade wraz z konsola do pobliskiego sklepu testowac kilka modeli LCD oraz Samsunga Slim Fit. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale nie zaszkodzi poznac opinie innych :D

Pozdrawiam!

Edytowane przez pitcop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Lizarazu' post='13454' date='09.10.2006, 22:31 ']Primo 409 podłączyłęm do PC z kartą [b]ATI radeon 9600.
[/b]
[...]
Działał bardzo dobrze z tym że jak już pisałem pulpit był rozmyty. Gry i filmy wyglądały normalnie.
[size=5][b][color="#FF0000"]EDIT: Wiem czego może to być kwestia że u niektórych nie działa !!! trzeba ustawić out put w kompie na 1280x720@60Hz wtedy samsung rozpoznaje ten sygnał jako 720p. Z resztą u mnie inaczej nie działa[/color][/b].[/size]
W 409 występują dziwne zjawiska w okół białych liter przez co są one jakby mniejsze.
Generalnie Phlips ma praktycznie idealną geometrię i nie ma tych rozmytych rogów.
Oczywiście pod względem designu Philips jest porażką - wygląda jak mega szary kloc :(
Samsung jest ładny i z pewnością nie zeszpeci mieszkania.
Wkurzająca jest jednak ta geometria... Jutro sprubuje zwiększyć overscan może to coś pomoże.[/quote]

Czy pulpit byl rozmyty tak jak normalnym TV ?? - powinien wygladac troche lepiej...
Czy bardzo widac miogatnie ??
Mam zamiar puszczac DVD przez komputer i zastanawiam sie czy przez stacjonarny DVD byla by lepsza jakosc ??

Martwia mnie troche te problemy z geometria ale mam nadzieje ze to jest do ustawienia. Ja w MM zauwazlem przy normalnym ogladaniu tylko problemy z dolnym brzegiem. Przesuwajace sie napisy jechaly troche srodkiem przez gorke i to mi najbardziej przeszkadzalo.

Czy ktos wie czy Samsung 32 Z 308T potrafi wyswietlac obraz HD ??
Czy ktos widzial przejsciowki VGA-komponent ? (sa w druga strone ale w ta nie widzialem...)

Philips odpada ze wzgledu na wielkosc.

Pozdrawiam
Luki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chce od kilku dni zakupic tego samsunga,ale jest problem z dostepnoscia...w sklepach z dobra cena jest praktycznie nieosiagalny. dzisiaj dostalem maila z jednego ze sklepow z informacja,ze model ten zostal wycofany ze sprzedazy i jego miejsce zajmie WS-32Z419.

czy ktos moze taka informacje potwierdzic?

rzeczywiscie na ebay.co.uk jest taki model dostepny, mial ktos moze do niego dostep i wie jaka bedzie jego cena w Polsce??

no i najwazniejsze: kiedy on sie w Polsce pojawi?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...