Skocz do zawartości
L.Sniper

Proszę o poradę i opinię nt modelu 32PFL5604H/12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Jest to mój pierwszy temat i post na tym forum. Trafiłem tu z oczywistego powodu - potrzebuję fachowej porady przy zakupie telewizorka :) Mój budżet nie jest bardzo imponujący - chcę wydać max 1600-1800 zł na telewizor który będzie mi służył jako powiększony ekran do komputera a także jako wyświetlacz do filmów (w większości divx oraz dvd odtwarzane przez HDMI z komputera). Pomieszczenie w jakim chcę ustawić TV ma wymiary 3,5x3m więc również nie jest zbyt duże. Odległość od ekranu to ok 2,3m (będzie wisiał na ścianie).

Przechodząc do meritum - zainteresował mnie model 32PFL5604H/12. Jest całkiem ciekawy zarówno pod względem parametrów "na papierze", z wyglądu jak i z ceny (obecnie 1590 zł w promocji).

Czy ten tv jest warty uwagi i jeśli tak to jakie są jego główne wady i zalety. Zauważyłem że dosyć mało miejsca poświęcono na tym forum temu modelowi. Czy to za sprawą tego że jest zbyt cienki czy po prostu tak wyszło ? Model 7404 jest szerzej opisywany i również bardzo mi się podoba ale to już dosyć znaczna dopłata.

Zanim przystąpiłem do pisania tego postu długo czytałem tematy poświęcone np serii W firmy Sony przejrzałem wiele ekranów w sklepach RTV i w dalszym ciągu nie wiem co zrobić.

Liczę na jak najwięcej ciekawych i wartościowych wypowiedzi oraz jeśli to możliwe alternatywne opcje warte rozważenia. Telewizor chciałbym zakupić najlepiej jeszcze w ten weekend maksymalnie do końca kolejnego tygodnia.

Pozdrawiam

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...