Skocz do zawartości
tomluc

Cyfra+ HD na telewizorze HD Ready

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad kupieniem Cyfry z opcją HD. Problem w tym, że posiadam telewizor HD Ready. Jest to Samsung le32r81. Chcę się dowiedzieć jak będzie wyglądał obraz HD na takim telewizorze. Sprzedawca w sklepie RTV powiedział mi, że Cyfra nie nadaje w Full HD a, że ja nie jestem jakoś bardzo obcykany w tych sprawach chcę się zapytać czy jest sens brać pakiet z HD na takim telewizorze. Czy obraz będzie trochę lepszy od normalnego formatu i czy będzie dużo gorszy od obrazu wyświetlanego przez telewizor Full HD ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie taki sam jak na Full HD i warto brać pakiet HD. Jedyny szkopuł jest taki, że masz nie za dużą przekątną ale i tak zobaczysz sporą różnicę. Przy dobrym materiale oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Zastanawiam się nad kupieniem Cyfry z opcją HD. Problem w tym, że posiadam telewizor HD Ready. Jest to Samsung le32r81. Chcę się dowiedzieć jak będzie wyglądał obraz HD na takim telewizorze. Sprzedawca w sklepie RTV powiedział mi, że Cyfra nie nadaje w Full HD a, że ja nie jestem jakoś bardzo obcykany w tych sprawach chcę się zapytać czy jest sens brać pakiet z HD na takim telewizorze. Czy obraz będzie trochę lepszy od normalnego formatu i czy będzie dużo gorszy od obrazu wyświetlanego przez telewizor Full HD ??

Różnica pomiędzy programami HD a SD będzie zasadnicza i dobrze widoczna już na takim telewizorze, jak już Gmeru zresztą wcześniej napisał.

A jeśli będziesz siedział od TV dalej jak 2m, to przy tej przekątnej i tym sygnale wejściowym, to wręcz niezauważalna pomiędzy Full HD, a HD Ready. No chyba, że masz lornetkę, albo wzrok snajpera :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...