Skocz do zawartości
Gmeru

TELEWIZJA NOWEJ GENERACJI - n 12 październik

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='Bero' date='25.09.2006, 14:12 ']Od pana z infolini 0801 0 55555 dowiedziałem się że strona będzie pod adresem www.n.pl więc podtrzymuje to co napisałem kilka postów wyżej.
[right][post="11859"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

taki adres jest najlepszym z mozliwych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Tom0000' date='25.09.2006, 14:06 ']" W związku z notowanymi tendencjami telewizja nowej generacji - platforma N oraz znany japoński producent firma Sony podjęły decyzję o strategicznym partnerstwie we wprowadzaniu na polski rynek technologii HD."

za satkurier.pl

Skoro to nie sony robi boxy, to o co tu chodzi ? O sprzet studyjno/transmisyjny ?
[right][post="11856"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Ja myślę, że chodzi o telewizory, ich promocje, pokazanie na nich HD, jakieś paki itd. To na początek. Wiadmo, że tunery i całą technologie robi ADB. Chyba, że kręcą kamerami SONY itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze tak byc, ze w punktach sprzedazy nboxow , beda one podlaczone do tv hd sonego z mozliwoscia zakupu kompletu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W [beeep]***
Z tego co się orientuję, nigdzie na świecie nie nadaje się telewizji w 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='depesz' date='26.09.2006, 12:22 ']W [beeep]***
Z tego co się orientuję, nigdzie na świecie nie nadaje się telewizji w 1080p
[right][post="12000"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Ta najlepiej to mnie wyśmiać, nie wiedziałem dlatego sie pytam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja nie wyśmiewam, tak mi się tylko zrymowało i samo narzuciło:D

Bez nerw :-)

(i jeszcze mnie jakiś bot wyciął mimo ze napisałem tylko 3 literki i dalej gwiazdki, a ten mi jakieś beeepy z tego robi - tak się już nie rymuje:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak już pisałem w innym poscie szkoda miejsca w paśmie na 1080p skoro i tak różnica nie jest tak znacząca, żeby go tyle tracic (w sumie tak kanał zajmował by dwa razy więcej miejsca) a i tak w 1080i mamy opad szczęki ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, byłem tu od jakiegoś czasu tylko czytelnikiem, ale nadszedłczas na moje pytanie, na które nie znalazłem odpowiedzi (albo nie umiem szukac).
W domu mam dwa tv i chcem zamowic N z dwoma nboxami za 99zl + jedna antena i powiedzcie mi jak ja mam podzielic sygnał. Bo ja sie nie znam, ale myślałem, ze mozna by kabel od anteny do jakiegos rozgałęznika dac i pozniej do nboxa, a jak nie tak to wytłumaczcie mi. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem, żebyś miał odpowiedź, bo niedziela, zanim będą eksperci. Moim zdaniem, to jest proste, jeżeli tylko możesz pociągnąć dwa kable antenowe. Jeden talerz - wyznają zasadę - im wiekszy tym lepiej - ale bez przesady - do 1,20 - potem problem z wiatrem, ciężarem, itp.- i konwerter monoblock twin (czyli dwa-w-jednym) - od konwertera idzie osobny kabel do każego tunera, pewnie do innej części domu, nie masz strat, tłumienia, łączenia kabli. itp.

Nie czytałem wszystkich postów na ten temat, ale logiczne było by wzięcie talerza 90 cm od N i konwertera twin - i użycia go do twoich celów - a nie do VOD, mam nadzieję, że to jest możliwe.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='trybun' post='12464' date='01.10.2006, 10:17 ']Witam, byłem tu od jakiegoś czasu tylko czytelnikiem, ale nadszedłczas na moje pytanie, na które nie znalazłem odpowiedzi (albo nie umiem szukac).
W domu mam dwa tv i chcem zamowic N z dwoma nboxami za 99zl + jedna antena i powiedzcie mi jak ja mam podzielic sygnał. Bo ja sie nie znam, ale myślałem, ze mozna by kabel od anteny do jakiegos rozgałęznika dac i pozniej do nboxa, a jak nie tak to wytłumaczcie mi. Dziękuję.[/quote]


kup se konwerter typu twin i do niego podlaczysz 2 nboxy , osobiscie polecam kupic konwertert typu quad z 4 wyjsciami ,dlaczego? byc moze zechcesz sobie za jakis czas zmienic nbox na tego z dyskiem i wtedy 2 kabelki ida do nboxa z dyskiem i jeden do drugiego bez dysku i jedno miejsce w konwerterze zostanie na przyszlosc, jak kupisz twina a bedziesz mial 2 nboxy to bedzie OK poki nie bedziesz chcial zmieniac lud dorzucac np. 3-ciego tunera lub nboxa z dyskiem dla vod/pvr. zawsze lepiej miec cos na zapas niz pozniej zmieniac caly konwerter z braku wyjsc :)

pozdrawiam

Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='emigrant' post='12471' date='01.10.2006, 14:05 ']kup se konwerter typu twin i do niego podlaczysz 2 nboxy , osobiscie polecam kupic konwertert typu quad z 4 wyjsciami ,dlaczego? byc moze zechcesz sobie za jakis czas zmienic nbox na tego z dyskiem i wtedy 2 kabelki ida do nboxa z dyskiem i jeden do drugiego bez dysku i jedno miejsce w konwerterze zostanie na przyszlosc, jak kupisz twina a bedziesz mial 2 nboxy to bedzie OK poki nie bedziesz chcial zmieniac lud dorzucac np. 3-ciego tunera lub nboxa z dyskiem dla vod/pvr. zawsze lepiej miec cos na zapas niz pozniej zmieniac caly konwerter z braku wyjsc :)

pozdrawiam[/quote]


dobrze gada, tak zrób.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TOmeKK' post='12469' date='01.10.2006, 11:29 ']Nie czytałem wszystkich postów na ten temat, ale logiczne było by wzięcie talerza 90 cm od N i konwertera twin - i użycia go do twoich celów - a nie do VOD, mam nadzieję, że to jest możliwe.[/quote]

W najbliższym czasie nie mam zamiaru nabycia recordera wiec ciekawi mnie czy ten patent by zadziałał na dwoch nbox'ach, a jak nie to czy ten [url="http://allegro.pl/item130138709_konwerter_golden_interstar_platinum_x_twin_0_2db.html"]http://allegro.pl/item130138709_konwerter_...twin_0_2db.html[/url] bedzie dobry ? A może wy moglibyscie cos polecić. Edytowane przez trybun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='trybun' post='12474' date='01.10.2006, 11:58 ']W najbliższym czasie nie mam zamiaru nabycia recordera wiec ciekawi mnie czy ten patent by zadziałał na dwoch nbox'ach, a jak nie to czy ten [url="http://allegro.pl/item130138709_konwerter_golden_interstar_platinum_x_twin_0_2db.html"]http://allegro.pl/item130138709_konwerter_...twin_0_2db.html[/url] bedzie dobry ? A może wy moglibyscie cos polecić.[/quote]


jak juz uparles sie przy twin to polecam ten [url="http://www.satsklep.pl/sklep.php?s=produkt&id_prod=664&id_kat=17&id_typu=0"]http://www.satsklep.pl/sklep.php?s=produkt...7&id_typu=0[/url] zamiast tego interstara, choc dalej namawiam do quada jak nawet bedziesz uzywac tylko 2 wyjsc z konwertera jak "narazie" :) btw dzisiaj zamawiam ten [url="http://www.satsklep.pl/sklep.php?s=produkt&id_prod=836&id_kat=17&id_typu=0"]http://www.satsklep.pl/sklep.php?s=produkt...7&id_typu=0[/url] i tez go polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy masz już jakąś antenę, czy nie. Patrząc na druk zamówienia w NEWS, możesz wybraz wiekszy talerz i konwerter twin i 2 tunery za 99 PLN już teraz. Jak masz już instalację, to wymieniasz konwerter na podwójny lub poczwórny.

Nie mam praktyki, miałem tylko 3 konwertery w życiu i w użyciu. Ale 0,2 dB to nieźle - to skala logarytmiczna, więc 0,3 jest znacznie gorszy - a taki mam. :) zaczynało się od około 1 dB, jakieś 10 lat temu.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zadnej anteny. Jak dotad to korzystałem z vectry... w sumie, jeżeli ten zestaw z oferty N, czyli wieksza antena + twin bedzie ok to chyba wybiore go + dwa nboxy, a jak nie to kupie tego twina co polecił emigrant + jakąś antene 90cm.

Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...