Skocz do zawartości
Gosiek

co sądzicie o obecnej promocji?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie,

co sądzicie o obecnej promocji, czy to dobr aoferta ?

Pytanie kieruję raczej do użytkowników n-ki i tych którzy podpisywali już umowę.

Zastanawiam się nad ta opcją ze wszystkim i z turbodekoderem.

Czy warto już, czy może poczekać na nową promocję? Ale z tego co piszecie to promocja poświąteczna raczej bywa gorsza.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem N-ki od kilku lat, nie podoba mi się iż muszę co roku rozwiązywać umowę i zawierać nowa. Teraz umowa kończy mi się w kwietniu czyli w styczniu składam trzy miesięczne wypowiedzenie. I zawrę nowa umowę i ta promocja jest dobra mając na uwadze iż to polowa kosztów wszystkich pakietów normalnie. Próbowałem przez internet zamówić już na początku grudnia jako druga umowę pełen pakiet z turbo dekoderem za 99 z. Płaciłbym do kwietnia umowę stara oczywiście ograniczona do minimum i nowa już turbo i pełnym pakietem. Ale biurokracja nie raczyła nawet odpowiedzieć poza tym ze pierwszy raz sms-em wysłali wezwanie do zaplata zaległości ok 250 zł, gdy zalegam 35,01 bo pomyliłem się przy przelewie. Nowy system informowania o płatnościach wprowadza duże zamieszanie i nie potrafi poinformować nas o rzeczywistych wpływach z terminami i wysokością i zobowiązaniach. Stworzony jest przez prymitywnych oszustów dla oszustów w celu oszukiwania klientów, a nuż ktoś da się naciągnąć. W cyfrze przynajmniej w internecie na swoim koncie otrzymujesz te podstawowe informacje.

Podsumowując

Jest to uczciwa i korzystna oferta z której można skorzystać.

A czy pomoże ona w uzyskaniu nowych klientów wydaje mi się ze może ale w bardzo ograniczonym zakresie. Jak dla mnie Pan Raczek bierze kasę za darmo i niewiele robi albo ma ograniczony budzeń. Ale wtedy dziwie się mu ze pod joł się takiej pracy, chyba ze chce przetrwać kryzys na tym stanowisku. Na pewno dobór filmów w nfilm jest bardziej przemyślany ale widać brak kasy, do Canal + bardzo jeszcze im daleko z ofertą. Uwag jest dużo więcej, ale to kosztuje - doradztwo!

Edytowane przez marchello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...