Skocz do zawartości
cupra

Astra Hot Bird talerz Corab 60x70cm

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam obecnie N, jakosc sygnalu mam na 100%,) 0% BER konwerter Maximus

chcialbym sciagnac kanaly rowniez z Astry, wiem ze da sie to zrobic, pytanie czy warto i czy to nie pogorszy odbioru z HB

czy na tej antenie ktora jest szeroka na 60cm wysokosc 70cm zlapie sie sygnal z astry nie tracac sygnalu z HB

jaki konwerter zastosowac, zezujacy czy dokupic drugi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się trzeba nagimnastykowa żeby na 70tce ustawic ;zeza; na Astrę , ale jest to możliwe i nie pogorszy odbioru H.Birda. Najlepiej kupic uchwyt ; zez; i drugi konwerter , oraz przełącznik DiSEqC .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli rozgryzam temat

na jednym z forum zaproponowano mi zakup dodatkowego konwertera, wiem ze to konieczne

tylko jaki kupic? singla czy twina przy przelaczniku ktory ma dwa wyjscia?

czy konieczny jest twin tak jak obecnie mam na HBirda ?

http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&a...t=39&id=131

mysle o zakupie tego przelacznika i konwentera twin chyba ze singiel dla dekodera z PVR wystarczy?

nie mam pojecia czy tak sie da, czy musza isc dwa kabelki do przelacznika z konwentera?

ten przelacznik umozliwi mi podlaczenie jednego dekodera PVR i wpiecie anteny naziemnej

idac dalej za rok chcialbym zakupic drugi dekoder PVR HD, wiec zatem moze lepiej zastosowac cos na dwa wyjscia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś byc zdecydowany przed zakupem czy na pewno będziesz w przyszłości dokonywał zakupu dodatkowego sprzętu , jeżeli tak to trzeba wydac już dzisiaj trochę więcej kasy. Do dwóch decoderów PVR trzeba będzie zakupic dwa konwertery Quad (4 wyjścia)i dwa przełączniki .W sytuacji odbioru z H.Birda i Astry w przypadku zastosowania dwóch konwerterów Twin do przełącznika podpięte są cztery kable , z przełącznika do PVR idą dwa kable a w przypadku dodania drugiego PVR i oczywiście z konwerterem Quad ilośc kabli jest jeszcze raz zwiększona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...