Skocz do zawartości
Samek

TechnoTrend TT-budget S2-3200

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj masz troche opisu DVBViewera.
[url="http://www.hdforum.pl/showthread.php?t=645"]http://www.hdforum.pl/showthread.php?t=645[/url]

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Działa bardzo ładnie, ale żeby nie było tak różowo to po wrzuceniu PMCama do Plugins zawiesza sie już przy starcie właśnie na przeglądaniu pluginów.
A przy okazji, co oprócz PMCam i phoenixa podłaczonego do USB lub COM (i oczywiście opłacanej karty CYFRY) musze mieć żeby na S2-3200 oglądać C+ ?
Jakieś sterowniki do phoenixa ?
(DVBViewer pracuje mi pięknie pod Vistą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Goompie' post='64489' date='22.10.2007, 20:03 ']Działa bardzo ładnie, ale żeby nie było tak różowo to po wrzuceniu PMCama do Plugins zawiesza sie już przy starcie właśnie na przeglądaniu pluginów.
A przy okazji, co oprócz PMCam i phoenixa podłaczonego do USB lub COM (i oczywiście opłacanej karty CYFRY) musze mieć żeby na S2-3200 oglądać C+ ?
Jakieś sterowniki do phoenixa ?
(DVBViewer pracuje mi pięknie pod Vistą)[/quote]
Witam,musisz usunąc PMCam z katalogu do którego to dałeś,pobrac [url="http://archiv.to/?Module=Details&HashID=FILE471D4C9EF203F"]ten zestaw[/url] ,rozpakowac go i całośc wżucic do katalogu roboczego DVB Viewer i cieszyc się odbiorem C+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wyciu' post='64502' date='22.10.2007, 21:30 ']Witam,musisz usunąc PMCam z katalogu do którego to dałeś,pobrac [url="http://archiv.to/?Module=Details&HashID=FILE471D4C9EF203F"]ten zestaw[/url] ,rozpakowac go i całośc wżucic do katalogu roboczego DVB Viewer i cieszyc się odbiorem C+[/quote]

WOW !
Na tym forum nawet jak ktoś zapyta jak przy pomocy agrafki i dwóch zapałek odbierać telewizje z Wysp Mikronezji to po paru minutach ktoś mu poda sposób i linka z gotowym rozwiązaniem :lol:

BRAWO ! :P

i dziękuję

P.S.
A Phoenix pracujący jako CAM podłaczany przez USB potrzebuje specjalnych sterowników ?

Edytowane przez Goompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam
mam kilka problemów z tą karta czy byłby ktoś w stanie mi pomóc

1. kilka dni temu kupiłem moduł cam od cyfry + i zamówilem sobie kanały hd po wyszukiwaniu kanałów znajduje mi tylko national HD nie ma ani c+ sport ani film HD.. nie pomaga nawet ręczne wpisanie częstotliwości i przeskanowania jej. i tak jest zarówno pod oryginalnym programme razem z karta jak i pod dvb viever

2. pomimo że odnalazl mi kanał national hd to i tak mam jedynie dzwięk... bez obrazu.... jesli zainstaluję power dvd full wersję z obsługą nvidia pure... to moge jedynie nagrywać i potem odtwarzać z dysku a podczas ogladania nadal tylko dzwiek i do tego zglasza bład o braku kodeka.... -- czemu tak sie dzieje?

3. na dvbviewer po zainstalowaniu najnowszego powera dvd dziala ale strasznie zacina obraz... pomimo ze wykorzystanie procka max 20 % (mam core 2 duo e6600)

3. czy dvb viever obluguje pilota dolaczonego razem z karta?? jesli tak to co nalezy zrobic?? czy ma ktos szczegółowa instrukcje obslugi do tego programu po polsku jesli tak to byłbym wdzieczny za udostępnienie.... i ewentualnie tez listę kanałów....


z góry dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='restimek' post='65862' date='01.11.2007, 13:13 ']witam
mam kilka problemów z tą karta czy byłby ktoś w stanie mi pomóc

1. kilka dni temu kupiłem moduł cam od cyfry + i zamówilem sobie kanały hd po wyszukiwaniu kanałów znajduje mi tylko national HD nie ma ani c+ sport ani film HD.. nie pomaga nawet ręczne wpisanie częstotliwości i przeskanowania jej. i tak jest zarówno pod oryginalnym programme razem z karta jak i pod dvb viever

2. pomimo że odnalazl mi kanał national hd to i tak mam jedynie dzwięk... bez obrazu.... jesli zainstaluję power dvd full wersję z obsługą nvidia pure... to moge jedynie nagrywać i potem odtwarzać z dysku a podczas ogladania nadal tylko dzwiek i do tego zglasza bład o braku kodeka.... -- czemu tak sie dzieje?

3. na dvbviewer po zainstalowaniu najnowszego powera dvd dziala ale strasznie zacina obraz... pomimo ze wykorzystanie procka max 20 % (mam core 2 duo e6600)

3. czy dvb viever obluguje pilota dolaczonego razem z karta?? jesli tak to co nalezy zrobic?? czy ma ktos szczegółowa instrukcje obslugi do tego programu po polsku jesli tak to byłbym wdzieczny za udostępnienie.... i ewentualnie tez listę kanałów....
z góry dzieki za pomoc[/quote]
Witam

1.Pobierz aktualną liste [url="http://joshyfun.peque.org/transponders/"]transponderów[/url]

2.używaj tylko DVB Viewer w wersji 3,9,0,0 ( idealna obsluga modułu od cyfry pod XP i pod Vistą) oglądanie + nagrywanie

3.sprawdż w ustawieniach programu czy jest aktywna obsługa wielo-procesorowa,zazwyczaj jest ustawiony 1 CPU
(PS.miałem core 2 duo e 6400 2,13 GHz i nieraz nie było płynności obrazu a po zmianie procka na core 2 quad q6600 4x2,4 GHz jest ok )

4.jest plugin do tego :



Technotrend Remote Input Plugin 1.1
-----------------------------------

This Plugin enables you to use the remote controls of Technotrend cards directly with the DVB Viewer Pro.

Installation:
- Extract the archive into the DVB Viewer Pro folder.
- Start DVB Viewer und choose options -> Input -> Input Plugins
- You should see the "Technotrend remote" plugin in the plugin list.
- Activate it by checking the box in front of the plugin name.
- Select settings (button on the lower right). This shows the settings dialog of the plugin.
- In this dialog select the device you want to use. Leave the dialog by pressing OK.
- Now you can learn the remote keys in the "Input" section of the DVB Viewer options.

Thanks to the forum users of www.dvbviewer.com/forum for testing.

Support + Feedback:
www.dvbviewer.com/forum

Lars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wyciu' post='65921' date='02.11.2007, 01:55 ']Witam

1.Pobierz aktualną liste [url="http://joshyfun.peque.org/transponders/"]transponderów[/url]

2.używaj tylko DVB Viewer w wersji 3,9,0,0 ( idealna obsluga modułu od cyfry pod XP i pod Vistą) oglądanie + nagrywanie

3.sprawdż w ustawieniach programu czy jest aktywna obsługa wielo-procesorowa,zazwyczaj jest ustawiony 1 CPU
(PS.miałem core 2 duo e 6400 2,13 GHz i nieraz nie było płynności obrazu a po zmianie procka na core 2 quad q6600 4x2,4 GHz jest ok )

4.jest plugin do tego :
Technotrend Remote Input Plugin 1.1
-----------------------------------

This Plugin enables you to use the remote controls of Technotrend cards directly with the DVB Viewer Pro.

Installation:
- Extract the archive into the DVB Viewer Pro folder.
- Start DVB Viewer und choose options -> Input -> Input Plugins
- You should see the "Technotrend remote" plugin in the plugin list.
- Activate it by checking the box in front of the plugin name.
- Select settings (button on the lower right). This shows the settings dialog of the plugin.
- In this dialog select the device you want to use. Leave the dialog by pressing OK.
- Now you can learn the remote keys in the "Input" section of the DVB Viewer options.

Thanks to the forum users of www.dvbviewer.com/forum for testing.

Support + Feedback:
www.dvbviewer.com/forum

Lars.[/quote]


hej dzięki za szybką odpowiedź....
1. z nawową listą jest juz oki :angry:
2. mam wersje 3.6.1.2
3. jak wlasnie wlaczylem opcje by uzywal tylko jednego procesora to dziala plynnie o dziwo.... ciekawe nie?
4. a gdzie znajde ten plugin? mógłbyś mi go wyslać na maila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='restimek' post='66029' date='02.11.2007, 23:34 ']a gdzie znajde ten plugin?[/quote]
[url="http://archiv.to/?Module=Details&HashID=FILE472BF4186C205"]tu[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wyciu' post='66035' date='03.11.2007, 00:13 '][url="http://archiv.to/?Module=Details&HashID=FILE472BF4186C205"]tu[/url][/quote]


dzieki juz mam obsluge pilota :angry:

Edytowane przez restimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zmienić kanał na którym staruje DVB VIEWER ?
Zawsze włącza się na tym samym programie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam niedawno postanowiłem dołączyć do mojej S2-3200 diseqc na hot birda i astre.... i tu zaczął się kolejny problem... karta widzi tylko ten konwerter który jest podpięty do portu drugiego w diseqc... przełącznik napewno jest sprawny bo ze stacjonarnym tunerem działą prawidłowo... w czym moze być problem?? sprawdzałem zarówno pod TT media center jak i pod DVB viewer 3.9.0.0.

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałbym jeszcze wrócić do zagadnienia VIST'y. Obecnie korzystam z XP MCE, planuję zakup VISTY oraz karty TT S2-3200 + moduły do odbioru cyfry. Ponieważ wizualnie bardzo podoba mi się system MCE, chciałbym oglądać kanały C+ w MCE z Visty. No i teraz pytanie, czy ktoś z was testował/uruchomił S2-3200 pod oprogramowaniem MCE z VISTY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Mam to cudo + cudo od Syfry + i cala czas brak uprawnień do oglądania tego programu
czy Moduł Syfry w połączeniu z S2-3200 ma problem z pobraniem uprawnień bo juz któryś raz na Syfroline powiedzili mi że wysłali uprawnienia

Modul kupiowny w Głownym Punkcie dystrybucji i miał starą wersję softu update sofu zrobiłem ale co z tymi uprawnieniami

Muszę kupic jakiegoś Philipsa coby mi uprawnienia scigał raz w miesiącu

Używam dvbviewer jakas nowa wersja 3,9,4 - oskara temu za to że aby odplic CI trzeba być podpiętym do sieci

Jak pod tym dvbviewer uzyskać coś wiecej znaczy co sciągnąć i gdzie wgrać bo gotowce z lakiego nie działaja (sa do innych programów )


pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ktoś z Was mógłby mnie poratować najnowszymi sterownikami do tegoż TT? Chodzi mi o te ze stycznia 2009, strona TT jest nieczynna, w google jedyne co można znaleźć to wzmianki o tych sterownikach :roll: Potrzebuję ich do Windows 7.

edit

Hehe, jak to mówią, najciemniej pod latarnią ;) Szukałem na zagranicznych stronach a... znalazłem na jednej z polskich stron z programami. Jakby co, proszę moderatora o usunięcie niepotrzebnego postu :)

Edytowane przez TMarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...