Skocz do zawartości
tesbor

nVOD - koledy

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy prezent od n - odgrzewany ale jest - koledy z Bracmi Golec!

Nie jestem zdegustowany tym, ze dostalismy to samo co w ubieglym roku bo koncert jest bardzo bardzo OK!

Ale to co dostalismy teraz doskonale wpisuje sie w degradacje jakosci nVODu!

Teraz mozemy cieszyc sie jakoscia SD (rok temu bylo HD) dobrze, ze zostawili DD5.1 bo tez mogli przeciez zdedukowac do DD2.0 jak to 95% repertuaru nVoD!

dostepne sa warianty koncertu:

-koledy z Bracmi Golec - karaoke

-koledy z Bracmi Golec (bez podpisow)

Ciekawe co zostanie z N w roku 2010?

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez to lubię ;) Choć w wolałbym w HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co zostanie z N w roku 2010?

koncert Golec w SD czarno-białym i dźwięku mono ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@J-B ja postawilem bardziej zasadnicze pytanie i troche przewrotne - N moze "wyparowac" z naszego rynku jak tak dalej bedzie.

A oczom nie moge uwierzyc - moze cos przegapilem - ale w calym eNkowym VoD nie ma ani jednej pozycji HD!

Stan zaobserwowany na dzien 21-12-2009 g. 16:15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewrotnie odpowiem - i bardzo dobrze!:)

Dzięki temu więcej kasy zaoszczędzicie na filmy BD z gęstymi strumieniami, a nie na dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio te filmy nie sa nawet w hd? Pytam bo sie zainteresowalem ostatnio n-ka i opcja VOD. Zakladalem ze wszystko tam jest w hd, ale widze ze sie mylilem?

A jak z z serialami? tez sd? I mozna obejrzec cala serie, czy tylko jeden odcinek, ktory jest aktualnie wyswietlany?

I jak to wyglada - najpierw taki film/serial jest sciagany na dysk, czy jest streamowany? Jesli streamowany to idzie gladko, czy przerywa?

Noi jesli juz jakis film w VOD jest dostepny w HD to jak to sie ma do jakosci blu-raya?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
serio te filmy nie sa nawet w hd? Pytam bo sie zainteresowalem ostatnio n-ka i opcja VOD. Zakladalem ze wszystko tam jest w hd, ale widze ze sie mylilem?

Serio. Mimo, że mam tylko VOD z nFilm (tam ostatnio było coś w HD), to zaglądam z ciekawości na zwiastuny tych płatnych pozycji.

Jak na razie to samo SD, ale krótko mam N, więc może ktoś inny się wypowie.

A jak z z serialami? tez sd? I mozna obejrzec cala serie, czy tylko jeden odcinek, ktory jest aktualnie wyswietlany?

Wykupujesz dostęp do seriali i oglądasz co na dysk spadnie. Dostępne jest po kilka odcinków danego serialu. Co jakiś czas dodawane są nowe na miejsce starych.

I jak to wyglada - najpierw taki film/serial jest sciagany na dysk, czy jest streamowany? Jesli streamowany to idzie gladko, czy przerywa?

Wszystko ściąga się na dysk i nie ma się raczej na to wpływu.

Potem zależnie od wykupionej opcji oglądasz co jest na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...