Skocz do zawartości
BAD BOY

KURO KRP-600A i moduł CAM Polsatu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako że nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na forum czy moduł CAM Polsatu będzie działał poprawnie z moją Kurą pozostało mi tylko sprawdzić to na własnej skórze. Mimo dużych wątpliwości okazało się, że wszystko działa poprawnie. Nic się nie wiesza, nie tnie, kanały zmieniają się szybko (jak na dekoder cyfrowy), działa HD i EPG. Jeśli chodzi o różnice w obrazie między tunerem Kury a dedykowanym dekoderem to nie powiem nic bo nie miałem do czynienia z dekoderem HD Polsatu (cudów w porównaniu z obrazem z mojego Denona 2500BT puszczonego przez Denona 3808A i tak się nie spodziewam) :blush: Wracając w Kurze wystarczyło ustawić satelitę Hot Bird i przeskanować wszystkie częstotliwości :rolleyes: Jeśli więc ktoś się obawia współpracy CAM Polsatu z Kurą to nie ma podstaw. Oczywiście nie ma róży bez kolców. W ulubionych Kury możemy ustawić tylko 40 programów więc cała oferta Polsatu się nie mieści :( Konieczna wtedy jest znajomość numeru pozycji programu np. 1323 pod którą kryje się Polsat HD lub np. 947 gdzie mamy Polsat Film. To nie koniec masakry z wybieraniem. Przycisk do zmiany programu (góra, dół) nie zmienia nam programu z grupy ulubione lecz zmienia na kolejny program dostępny na satelicie (może ktoś wie jak to zmienić?) :huh: Tuner Kury nie zapamiętuje wyboru fonii, :blink: więc jeśli PL fonia nie jest na pierwszym miejscu przy danym programie to trzeba to za każdym razem zmieniać np. przy kanałach BBC- kolejna masakra. A może ktoś wie jak to zmenić, a może się nie da? :huh: Plusem całości jest jednak brak kolejnego urządzenia, kolejnego zasilacza, kabla zasilającego, pilota, kabla HDMI. Wszystko obsługujemy pilotem od Kury :P Dla "utrudnienia" tuner Kury podpięty mam do anteny o średnicy 90cm i jednego z wyjść konwertera quad. Dwa następne zajmuje rekorder n-ki, jedno pozostaje na razie wolne. Tak się starałem a i tak wszystko działa ;) Po wyeliminowaniu programów które dublują mi się z n-ką i rezygnacji z takich atrakcji jak Mango czy iTV zmieściłem się w 40 pozycjach ulubionych. Jeśli mam płacić n-ce 40zł/mc za możliwość wypożyczenia za 11zł starego filmu, to za 38zł/mc mam Polsat HD i mój ulubiony Top Gear na BBC :P

Pozdro!

Małe sprostowanie po paru miechach użytkowania i zmianie ustawień fabrycznych metodą prób i błędów :D

Po przypadkowej, jakże dogłębnej analizie menu przy bezalkoholowym ;) dokonałem wielkich odkryć :P W ulubinych Kury mieści się 40 programów ale nie trzeba z tego korzystać! Okazuje się, że kanały dostępne na satelicie można przesuwać, usuwać lub blokować. Całą ofertę Polsatu można sobie poukładać wg uznania i przełączać normalnie chanelem bez potrzeby wchodzenia w ulubione lub pamiętania numeru pozycji kanału B) Polską fonię, polskie napisy i polską czcionkę w telegazecie również można ustwić jako domyślne yes yes yes :D Czyżby zatem wyglądało na to, że zarówno panel jak i tuner są bez wad? :P

Pozdro!

Edytowane przez BAD BOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...