Skocz do zawartości
fantoma

Beyonce - I Am... Yours

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie - jest bosko :)

Obraz 1080p24 dzwięk Dolby True HD 5.1, DD 5.1 lub LPCM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dzisiaj zamówiłem to trochę na ślepo na amazon.co.uk razem z Metallicą z Francji i Bon Jovi.

Cieszę się, że to dobry traf :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie dzisiaj zamówiłem to trochę na ślepo na amazon.co.uk razem z Metallicą z Francji i Bon Jovi.

Cieszę się, że to dobry traf :)

metallica dalej opóźniona chyba - kupiłem w preorderze i dalej cisza. Co do B to ten koncert jest bardzo kameralny iteż kupiony w ciemno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było napisane, że wysyłka koncertu Metallica będzie 21 grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj było napisane, że wysyłka koncertu Metallica będzie 21 grudnia.

tak widziałem, kicha im z tym BD wyszła - juz miech opóźnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha ja tez juz mam ale jest to czesc prezentu wiec nie moge rozpakowac :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie dzisiaj zamówiłem to trochę na ślepo na amazon.co.uk razem z Metallicą z Francji i Bon Jovi.

Cieszę się, że to dobry traf :)

i jak dotarł? podoba się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doopa nie dotarł. Poszło Royal Mailem, czyli u nas będzie dostarczać PP, czyli dostanę najwcześniej przed nowym rokiem a realistycznie to po 4 stycznia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw Waszych odczuć. Bo moje są mieszane co do jakości ścieżki truHD. Po pierwszym utworze myślałem że źle ustawiłem setup audio. Jednego jestem pewien nie jest to dźwięk na miarę ,,Quincy Jones celebra 75", ,,PINK - Funhouse Tour: Live In Australia" czy ,,John Mayer: Where The Light Is". Jak dla mnie obraz ok , dźwięk poniżej oczekiwań :) .

Nie jest tak źle jak napisałem wyżej. Po kilka krotnym przesłuchaniu cofam co wyżej napisałem.

Edytowane przez Rejter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, własnie skończyłem oglądać, jak dla mnie obraz jest niezły 8 w skali do 10, jeśli chodzi o dżwięk to oceniłbym na 7,5 w skali również do 10 . Jak ktoś lubi taki rodzaj muzyki to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja spytam odnośnie koncertu Beyonce - Live At Roseland dlaczego to jeszcze nie wyszło na Blu-Ray ? ponoć miało wyjść pod koniec roku 2011 i do tej pory cisza, widzę tylko wersje na DVD :/ Czy ktoś wie co jest grane ?

Wczoraj oglądałem ten koncert na nPremium i muszę go mieć :) na BD bo jest rewelacyjny.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie, jajcaa sobie robia, tak samo z Celine Dion. Ostatni koncert tez tylko na dvd :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...