Skocz do zawartości
paw

Pan Tadeusz w HD czyli święta z TVP HD

Rekomendowane odpowiedzi

news-shadow.pngOd 24 grudnia 2009 roku przez kolejne świąteczne dni kanał TVP HD będzie emitował serial "Mała wielka miłość", pierwszy raz w standardzie HD. Z kolei od 25 grudnia na antenie TVP HD dwuczęściowy serial "Samotność w sieci".

Podczas okresu świąteczno-noworocznego widzowie TVP HD w wysokiej jakości obrazu zobaczą takie pozycje filmowe jak: "Nieznana opowieść wigilijna", "Zakochany anioł", "Pan Tadeusz", "Szczęśliwego Nowego Jorku", "Ranczo Wilkowyje", "Katyń", "Pułkownik Kwiatkowski", "Kolejność uczuć", "Każde dotknięcie zostawia ślad", "Girl Guide", "Tata zza żelaznej kurtyny", "Chopin pragnie miłości" czy "Spis cudzołożnic".

Nie zabraknie także pozycji rozrywkowych. W jakości HD kanał TVP HD będzie transmitował koncert sylwestrowy z Łodzi. Na scenie pojawią się gwiazdy polskiej estrady m.in.: Maryla Rodowicz, Doda, Kombi, Pectus i wielu innych. Z zagranicznych gwiazd na sylwestrowej scenie zobaczymy Oceane?e, Katrine, Neo i Booty Luv.

Z kolei 1 stycznia stacje będzie pokazywała Koncert Noworoczny z Wiednia. Tradycyjnie już w Złotej Sali Wiedeńskiego Towarzystwa Muzycznego odbywa się uroczysty koncert, transmitowany przez wiele rozgłośni radiowych i telewizyjnych. Do udziału w koncertach zapraszani są wybitni dyrygenci.
za: media2.pl

jak dla mnie po raz kolejny wielkie WOW
Edytowane przez paw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chopin. Pragnienie miłości", reż. Jerzy Antczak a nie "Chopin pragnie miłości"..., chyba zaraz do nich napiszę.

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam przeoczyłem, zupełnie. Ale Media2 to mieda2 pudelek mediowy, od twórcy fotki.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet fajnie .....ale "Zakochany anioł", i chyba jeszcze ze 4 tytuly już leciały po 10 razy (Powtórki) :)

Edytowane przez Gmeru
Proszę o używanie standardowego formatowania tekstu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Pan Tadeusz? Super, dobrze się przy tym śpi ;) Co do literówki to faktycznie masakra. Jeśli chodzi o powtórki to jestem ciekawy kiedy zaczną reklamować Kevina na polsacie, byłby to 6-7rok z rzędu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..................Jeśli chodzi o powtórki to jestem ciekawy kiedy zaczną reklamować Kevina na polsacie, byłby to 6-7rok z rzędu?

24.XII - część 1

25.XII - część 2

26.XII - część 3

pasuje?

sam w to nie uwierzyłem..... ale jednak

a ja czekam kiedy kevin przyjedzie do studia Polsatu i sam zapowie ten film jako Superkino.... :):lol: :lol: :lol: :lol:

to by dopiero był szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy jak puszczą Kevina w HD to będziecie oglądali :D

Ja bym obejrzał chociaż parę dni temu zaliczyłem na BD ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to TVN HD ze swoimi upscalami i filmami w 4x3 ma wiele lepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...