Skocz do zawartości
Anderson2006

Oferta dla "nowego"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem z cyfry. Dotychczas miałem n-ke i mam zamiar przejść do cyfry. Zaproponował w umowie na 13 m-cy zniżkę 50% czyli wychodzi 32 zł za miesiąc, potem 64 zł za 3 miesiące ... dekoder HD PVR za 10 zł miesięcznie przez 13 miesięcy + 5xHD za free przez cały czas i 4 miesiące C+ i HBO gratis. Niby fajnie ale mam pytania.

1. Czy na dzień dzisiejszy nie można mieć dekodera HD czyli Philips DSR 6201 za 0 zł na miesiąc na wypożyczenie ? Nie interesuje mnie PVR. Wtedy miałbym 32 zł na 10 m-cy + 3 miesiące za 64 zł.

2. Czy można ugrać coś więcej przy takiej umowie ?

3. Jak to wygląda po tych 10 m-cach ? Można już jakiś aneks brać czy trzeba czekać do końca umowy ? No niekoniecznie po 10 m-cach, 1 czy 2 rachunki za 64 zł to też nie tragedia :)

4. Mam czekać na następny telefon od cyfry czy sam zadzwonić ? Kolo się strasznie mocno umawiał na poniedziałek ze mną na popołudnie że zadzwoni, nawet swoje dane mu podałem (chyba mu zależało).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem z cyfry. Dotychczas miałem n-ke i mam zamiar przejść do cyfry. Zaproponował w umowie na 13 m-cy zniżkę 50% czyli wychodzi 32 zł za miesiąc, potem 64 zł za 3 miesiące ... dekoder HD PVR za 10 zł miesięcznie przez 13 miesięcy + 5xHD za free przez cały czas i 4 miesiące C+ i HBO gratis. Niby fajnie ale mam pytania.

1. Czy na dzień dzisiejszy nie można mieć dekodera HD czyli Philips DSR 6201 za 0 zł na miesiąc na wypożyczenie ? Nie interesuje mnie PVR. Wtedy miałbym 32 zł na 10 m-cy + 3 miesiące za 64 zł.

2. Czy można ugrać coś więcej przy takiej umowie ?

3. Jak to wygląda po tych 10 m-cach ? Można już jakiś aneks brać czy trzeba czekać do końca umowy ? No niekoniecznie po 10 m-cach, 1 czy 2 rachunki za 64 zł to też nie tragedia ;)

4. Mam czekać na następny telefon od cyfry czy sam zadzwonić ? Kolo się strasznie mocno umawiał na poniedziałek ze mną na popołudnie że zadzwoni, nawet swoje dane mu podałem (chyba mu zależało).

Pozdrawiam

Ja bym wziął turborec z opcją Full albo Hollywood w N. Ale your choice... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...