Skocz do zawartości
gloszuk

Bon Jovi - Live at Madison Square Garden

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dostałem i obejrzałem. Wizualnie: w zbliżeniach zdarza się ziarno, w dalekich ujęciach obraz bardzo ładny. Co do dźwięku to także sklasyfikuje go jako bardzo dobry, choc takiej Celiny Dion nie przebija. Tak czy owak warto. Aż 23 utwory, mnostwo hitów, dokument. Jest czego posłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie go kupiłeś? na dvd.co.uk nie ma :(

Ok znalazłem na amazon.co.uk za 13f , nie wiecie ile jest przesyłka?

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie go kupiłeś? na dvd.co.uk nie ma :)

Ok znalazłem na amazon.co.uk za 13f , nie wiecie ile jest przesyłka?

Tam pisze ze wysylka od 3-5 tygodni. Ja kupilem na play.com tyle że oni tylko ślą na wyspach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tam pisze ze wysylka od 3-5 tygodni. Ja kupilem na play.com tyle że oni tylko ślą na wyspach.

zero problemu, znajomy jest w szkocji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w amazonie uk jest na stoku, 18f z przesylka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanie do posiadaczy tego koncertu. Na pudełku widnieje napis że całośc trwa 3 godziny 39 minut.

Ile z tego czasu trwa koncert ? I jaka jast jakośc obrazu i dźwięku.

Wacham się z zakupem więc wcześniej wolę zapytać.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Pytanie do posiadaczy tego koncertu. Na pudełku widnieje napis że całośc trwa 3 godziny 39 minut.

Ile z tego czasu trwa koncert ? I jaka jast jakośc obrazu i dźwięku.

Wacham się z zakupem więc wcześniej wolę zapytać.

Pozdrawiam.

Koncert trwa ok. 2.20h 3 piosenki "bisowe" są jako bonus, a nie integralna czesc koncertu.

Jakość moim zdaniem świetna. Także dzwiekowo. Wiadomo że mieli masę przebojow wiec w trakcie ogladania przestaje sie zwracac uwage na dzwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super. Wszystklie najlepsze kawałki. Co ciekawe mozna by powiedziec że dzwiek nie jest najlepszy ale jest niesamowicie "koncertowy" . Obraz jak na prawie zaciemniony koncert dla mnie jest rewelacyjny.

Generalnie kupę dobrej zabawy mam dzisiaj :)

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie jest to zawód największy jak dotąd koncertowy. Nie w temacie jakosci ale ogółem a lubie muzyke tego zespołu choć raczej nowsze i szybsze kawałki więc nie dziwne że mnie nie cieszy i że nie będę go zatrzymywał(zwłaszcza ze wart jest nadal duzo). Nikomu nie odradzam bo bez powodu wyzej nie widnieja pozytywne opinie. Ale jak ktos nie jest fanem i to takim który pamieta ich poczatki to moze sie zawiesc. Zwykle wiem jak ocenie koncert bo znajde w necie np. na you tube kawałków wiekszosc a z tego koncertu to na you tube to były chyba tylko 2 piosenki i w dodatku faktycznie najlepsze (choc i tak mi mówiłi ze rewela dla mnie to nie bedzie) wiec jakas nadzieja była na wiecej. Nie sadziłem ze np. takie It's My Life mozna wykonac tak bez werwy. No nie podeszli mi i tyle , ten wizerunek sceniczny ich tez mi nie podszedł. Głownie ekspresja Johna. Ale to wszystko moje subiektywne odczucia. W kwestii jakości czyli czyms co raczej mozna przedstawic jako suche fakty nie wiele zarzuce. No i jeszcze publika na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakze subiektywne sa oceny tego samego koncertu :rolleyes: Mam wersje nabyta na allegro (pewnie jakis prywatny import z UK) i musze powiedziec ze jest super. Moze dlatego ze bylem na jednym z koncertow tej trasy w Manchesterze i bylo niesamowicie. Bon Jovi to jeden z zespolow ktory ma naprawde fajny kontakt z publicznoscia i to na tej plycie widac i przede wszystkim slychac. Moim zdaniem to bardzo udany zakup oczywiscie pod warunkiem ze ktos lubi ten zespol :P

Aaaaaaa i szykujcie sie - w Sylwestra na 3sat 24 godziny leca od rana do nocy koncerty (co prawda w jakosci SD, ale 5.1 i 16:9).

I jest tez zdaje sie ten koncert Bon Jovi - wiec mozna przed zakupem blu-raya obejrzec i ocenic samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z tym koncertem miał problemy? Zacinanie lub przeskok o 10 sekund na około 53 minucie trwania? Komus sprzedałem na allegro i chciał mi zareklamować ale chce wpierw się upewnić czy może nie miał ktoś z was problemu podobnego i czy to moze byc kwestia oprogramowania? Bym był wdzieczny za szybka odpowiedz. Płyta od razu mowie ze jak nowa i klient tez potwierdza ze dalej tak wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychylam sie do oceny kolegi Klopsik1988.

Bez wzgledu na jakość wydania, wszystkim chętnym należy się ostrzeżenie

Zawartośc może wywołać rozczarowanie. Zwłaszcza u tych, którzy pamiętaja Bon Jovi, kiedy jeszcze był po dobrej stronie 40-stki. Po prostu szok, masakra. Zwłaszcza w zestawieniu z dinozaurami jak Stones-i, Elton John czy Jethro Tull (dobór wykonawców zamierzony) wypada bardzo marnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no Panowie, troche przesadzacie z tą krytyką mam wrażenie. KOncert naprawdę nie jest zły. NO ale szanuje szanuje opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...