Skocz do zawartości
pepeole

Telewizja n, nie fair w stosunku do APS!

Infolinia, a APS...  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie zawarłbyś/zawarłabyś umowę Telewizję n, jeżeli warunki promocji były by takie same?

    • Call center - infolinia
      8
    • APS - Autoryzowany Punkt Sprzedaży
      32
    • Nie mam zdania
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Tak włąsnie zrobie. Beton jak cholera. Nioc nie proponuja maja gdzies abonentów

W twoim wypadku lepiej rozwiązać umowę (3 miesięczny okres wypowiedzenia) i zawrzeć nową...

Chyba, że na CC coś ci zaproponują, ale z tego co wiem na chwilę obecną nie mają nic, dla takich jak Ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Jestem sprzedawcą telewizji n i...

...Chciałem wyrazić swoje wielkie niezadowolenie w stosunku do polityki realizowanej przez Telewizję n.

....

Ale to nie jest odpowiednie miejsce do tego. Masz przecież jakiegoś dystrybutora czy koordynatora itd. itp.

Zawsze możesz pokazać im palec wskazujący jak lecą w ch***.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie jest odpowiednie miejsce do tego. Masz przecież jakiegoś dystrybutora czy koordynatora itd. itp.

Zawsze możesz pokazać im palec wskazujący jak lecą w ch***.

maciek

u mnie na forum takie posty z kropkami lądują w śmietniku a jak user ,ma wątpliwości, to ma przerwę w dostępie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
maciek

u mnie na forum takie posty z kropkami lądują w śmietniku a jak user ,ma wątpliwości, to ma przerwę w dostępie ;)

Te kropki to gwiazdki.

Chciałeś się pochwalić, że masz własne forum czy o co chodziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wprowadzono tą samą promocję do APS :)

Ciekawy jestem, czy ten wątek miał na to wpływ?

Teraz zacznie się sprzedaż :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto wie kto wie hehe

A tak w ogóle to musiało tak się stać gdyż może to być spory punkt przetargowy przy przekonywaniu klientów. Ja na miejscu n nazwałbym to multiroom i tyle bo niby co to jest innego? Klient dostaje dwa dekodery, dwie paczki kanałów itd.

A na Multiroom w HD (Ethernet itd) trzeba będzie poczekać do przyszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, wczoraj moj znajomy wział w punkcie APS i dostał te same warunki co na infolinii.... z ta różnicą że dostał starego recordera :)

więc idzie to co jest pod ręką, a że on nieswiadomy brał to co mu dali

dziwne było tylko to: W pilocie siedziały już baterie ( te zielone badziewne ) natomiast sam pilot nie nosił sladów użytkowania.... wnioskuję ze to sprzęt wystawowy był z sieci MEdiaExpert bo tam brał

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, wczoraj moj znajomy wział w punkcie APS i dostał te same warunki co na infolinii.... z ta różnicą że dostał starego recordera :angry:

więc idzie to co jest pod ręką, a że on nieswiadomy brał to co mu dali

dziwne było tylko to: W pilocie siedziały już baterie ( te zielone badziewne ) natomiast sam pilot nie nosił sladów użytkowania.... wnioskuję ze to sprzęt wystawowy był z sieci MEdiaExpert bo tam brał

Jeżeli nie chciał promocji z TURBO dekoderem, to istnieje taka możliwość, że dostał starego...

Gdyby jednak zapłacił za Turbo, to by dostał Turbo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie chciał promocji z TURBO dekoderem, to istnieje taka możliwość, że dostał starego...

Gdyby jednak zapłacił za Turbo, to by dostał Turbo :)

Ja mówię o Wielkiej Rewolucji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten recorder jest tak samo cichy (ostatnie są już tak samo zrobione) i ok jak nowy więc bez różnicy. Będzie chciał Turbo to zyska nowego, czystego ;p klocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ja olałem nowe umowy i perypetie związane z wypowiadaniem umowy czekaniem 3 miechy itd. Wzialem turbo w APS na 13 miesiecy i jest ok. Musze przyznac ze jest szybszy od recordera moze nie bardzo ale napewno zauwazalnie. Co do APS to chyba faktycznie sa troche dyskryminowane bo byłem w 4 w Warszawie i żaden nie miał USB dongla twierdzili, ze N nie wysłąło do nich i nawet nie dał znac kiedy będą. Natomiast w pierwszym lepszym MM pan mi powiedzial ze ma od ręki ale tylko dla nowych klientów jako załaczniki do pakietów. Na tyzw. "wolnym rynku" u nich nie mozna kupić. NIe ejst to wielka strata dla mnie bardziej dla N-ki bo za chwile zmieniam tv i bedzie mial DVB na mpeg4 wiec juz wteduy nie dam im zarobic tych 120 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ten recorder jest tak samo cichy (ostatnie są już tak samo zrobione) i ok jak nowy więc bez różnicy. Będzie chciał Turbo to zyska nowego, czystego ;p klocka.

Mimo tego ze jest może i i cichszy to jest jedna zasadnicza wada tego z 250 GB mianowicie wtyczka zasilająca, która lubi wypadac , ostatnio podlaczajac pod antene , przesuwając go , i ogolnie instalujac kilka razy mi wypadla, co powodowalo reset i dlugie podnoszenei sie ( przed aktywacją ) tragedia z tą wtyczką, TurboRecorder ma zupełnie inny wtyk czytaj "normalny"

Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mimo tego ze jest może i i cichszy to jest jedna zasadnicza wada tego z 250 GB mianowicie wtyczka zasilająca, która lubi wypadac , ostatnio podlaczajac pod antene , przesuwając go , i ogolnie instalujac kilka razy mi wypadla, co powodowalo reset i dlugie podnoszenei sie ( przed aktywacją ) tragedia z tą wtyczką, TurboRecorder ma zupełnie inny wtyk czytaj "normalny"

Żaden "normalny", tylko dekder Turbo jest wykonany w drugiej klasie ochronności, stary recorder był w pierwszej stąd obecność przewodu ochronnego.

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam 2 przypadki znajomych, którzy zamawiali przez infolinię. Jeden odmówił przyjęcia przesyłki jak zobaczył stan opakowania (zdemolowany karton), a drugi czekał 12 dni, po czym dostał głośnego BSLA (a miał obiecane CLRA - niedawno nie było recorderów i dawali na infolinii zamiast recorderów nowsze turbo bez softu). Wkurzył się i dokonał zwrotu (zgodnie z umową klient ma prawo zwrócić w ciągu 7 dni).

Ostatecznie obaj wzięli w APS na miejscu, bez problemu i CLRA :)

Tak więc różnie bywa z tym zamawianiem na odległość. Z jednej strony czasem można zaoszczędzić kilkanaście - kilkadziesiąt złotych, ale jest ryzyko długiego oczekiwania, trafnych sprzętów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a w APSach kolejek jak za komuny już nie ma i jest ich dużo więc umowę można szybko podpisać. A na infolinię N nie cierpię dzwonić, bo zawsze trafiam tam na niezłą kolejkę i trzeba czekać za co też się płaci np po taki 30 min czekaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kapuje po co tu bic piane za swoja głupotę:

promocja full - turbodekoder

promocja hollywood - rekorder za 48zl lub turbodekoder za 199zl (zaplaciles to dostaniesz)

promocja wielkarewolucja - rekorder (dostac mozesz turbodekoder tylko wtedy jak niemaja rekordera) A NIE ŻE SE ZADZWONISZ I POWIESZ NA INFOLINI ŻE CHCESZ I JUŻ...

wszystkie inne przypadki zamawiania turbodekodera za free sa przypadkiem nie regułą, ci którym się udało niech się cieszą, ci którym sie nie udało (czytaj od początku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wziąłem w Saturnie na nową umowę N recorder turbo - pakiet full z dvb-t na usb.

Dostałem pisemną informację że w ciągu 20 dni dostanę pocztą w prezencie TNK i rok nie będzie żadnych opłat.

Rok liczy się od momentu wysłania dekodera TNK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie kapuje po co tu bic piane za swoja głupotę:

promocja full - turbodekoder

promocja hollywood - rekorder za 48zl lub turbodekoder za 199zl (zaplaciles to dostaniesz)

promocja wielkarewolucja - rekorder (dostac mozesz turbodekoder tylko wtedy jak niemaja rekordera) A NIE ŻE SE ZADZWONISZ I POWIESZ NA INFOLINI ŻE CHCESZ I JUŻ...

wszystkie inne przypadki zamawiania turbodekodera za free sa przypadkiem nie regułą, ci którym się udało niech się cieszą, ci którym sie nie udało (czytaj od początku).

Racja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wziąłem w Saturnie na nową umowę N recorder turbo - pakiet full z dvb-t na usb.

Dostałem pisemną informację że w ciągu 20 dni dostanę pocztą w prezencie TNK i rok nie będzie żadnych opłat.

Rok liczy się od momentu wysłania dekodera TNK.

wydaję mi się, że powinien być od momentu aktywacji karty TNK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaję mi się, że powinien być od momentu aktywacji karty TNK

W tym przypadku jest od wysyłki.

Przeczytaj regulamin promocji zamiast mówić "wydaje mi się".

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...