Skocz do zawartości
pmcomp

nowa promocja "n"

Rekomendowane odpowiedzi

news-shadow.png


23972461.jpg + tnk.gif




promocja Hollywood: tnk w prezencie na 6 miesiecy (gratis dekoder plus starter)

promocja Full: tnk w prezencie na 12 miesięcy (gratis dekoder plus starter)


źródło: forum nhdtv.pl: http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=14596

szczegóły i zakup: http://n.pl/nsklep/promocja.html

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Multiroom naprawdę gratis a nie, że dekoder to trzeba sobie dokupić jak w Cyfra+.... czemu n nie nazwie tego Multiroom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nieźle :) Ponad 3 stówki zawsze do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre posunięcie. Projekt TNK sam w sobie nie był wielkim hitem, ale w połączeniu z motywacją do wyższych opłat abonamentowych, spełni swoją rolę. Ponadto abonenci przestaną się dobijać o dawno obiecany multiroom, chociaż tak, na prawdę niewiele ma to wspólnego z multiroom em. TNK to nie oferta abonamentowa i babeczkom zamkniętym w drugim pokoju, musi to wystarczyć. A jak nie to guma i wąskie drzwi. Darowanemu koniowi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Projekt TNK sam w sobie nie był wielkim hitem

Hmmm, tak mówisz?

300 tysięcy oglądających tnk ofertę w ciagu roku to zły wynik (żródło: http://satkurier.pl/news/50330/telewizja-n...tkownikow.html)? Z nową usługą gdzie nie było wiadomo jak się przyjmie? Jako kolejne rozwiązanie telewizyjne na rynku? Ciekawe. Telekomunikacja Polska SA będąc z ofertą ich TV na rynku prawie dwa razy dłużej ma połowę tego co tnk, wydając na reklamę z Zamachowskim naście albo więcej milionów złotych.

Jestem gotów się założyć, że i Prezes Libicki dałby duże pieniądze żeby tnk na rynku nie było ;) . Porównaj wyniki pakietu mini CP i tnk w raportach finansowych obu spólek (CP i TVN) na koniec 3-ego kwartału to się przekonasz. Porównaj także ARPU obu rozwiązań. ITI w postaci tnk ma bombę, której lont nalezy tylko podpalić. 14 kanałów HD wisi na niebie i czeka. Na Sat Kurierze nazywają to tnk HD.

Każdy patrzy z miejsca na którym siedzi. Ja osobiście do oglądania wolę HD i ofertę n-ki oraz NG HD z C+.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze statystykami nie będę dyskutował. Sam wiesz, że największa liczba abonentów eŃki, to Ci którzy wypowiedzieli umowy, po to, aby zawrzeć następna na lepszych warunkach. Program lojalnościowy w zasadzie nie istnieje.

TnK również ma swoje marketingowe strony. Kupując jakikolwiek tuner sat nie obejrzę polskich progamów, bo są kodowane. Zatem kupuję TnK i nie płacę abonamentu, ale dostęp do kodowanych programów mam zapewniony.

Statystyka:jeden przedwojenny oficer chwalił się, że w sypialni może jeszcze dwa razy. Tam i z powrotem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam wiesz, że największa liczba abonentów eŃki, to Ci którzy wypowiedzieli umowy, po to, aby zawrzeć następna na lepszych warunkach.

Oczywiście że wiem. Wszyscy rozsądni robią tak we wszystkich trzech platformach. A przede wszystkim w C+, oni są w tym miszczami ;) .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy "odpowiedz" n na promocje Cyfy+ z telewizorami za 1zl i multiroom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na to że jako drugi dekoder dadzą białego boxa z odzysku który za jakiś czas będzie mógł stworzyć multroom z czarnym. Niestety dają jakiegoś Technisata oczywiście SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem , dadzą białego za jakiś czas ... Który to stworzy multiroom z Czarnulkiem :) A teraz daję jako prezent technisata :lol: Będziesz mógł włożyć go Babci , Cioci pod choinkę ... albo podpiąć do TV w kuchni ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kicha :) Miał być drugo dekoder ,żeby ogladać obraz tez w HD,a nie jakies smieszne SD :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kicha :) Miał być drugo dekoder ,żeby ogladać obraz tez w HD,a nie jakies smieszne SD :(

Dżizus ... przecież nikt Wam nie każe brać ani tego TV (ups ... monitora) ani tej SD tnk :):lol:;) .

Mamy wolny kraj. Nie musicie wogóle oglądać TV.

Nam Polakom to się nigdy nie dogodzi. Czy nie wpadliście czasem na pomysł że i Cyfra i ITI muszą w ten prezent teraz zainwestować kasę po to, żeby ją nam klientom "zabrać" potem w okresie trwania umowy? Chyba Wam się komunizmu i komuny jako takiej zachciewa. Nie podoba się to nie brać. Wezmą inni i będą zadowoleni.

Tak jest z Cyfrą i tak będzie zapewne z n-ką.

Sharan, chcesz drugi dekoder HD ... to sobie kup i po sprawie. Jak byś dostał 3 dekodery na wynajem i 20 zł abo miesięcznego to dalej byś zapewne płakał, że drogo, nie ma Polsatu, za mało kanałów HD, złej jakości, nie ma sportu, filmów i wogóle jest do doopy. Prawda?

Pozdro (i więcej luzu).

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam, że to super oferta, właśnie zostały mi 2 tygodnie do końca okresu wypowiedzenia starego abo i biorę ofertę FULL z Turbodekoderem i tnk.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rozsądny ruch ITI.

Podkreślam od jakiegoś czasu, że multiroom na min. dwa stanowiska to obecnie podstawa.

Dwa punkty na domostwo, nawet o zróżnicowanej (czytaj: niepełnej) ofercie programowej to to o co nam: konsumentom chodzi. Dajcie sygnał na ten drugi TV.

Po to powstają tematyczne kanały by każdy "łoczył" co mu pasi.

Widać powiew zwiększonej decyzyjności po (wymuszonych przez życie) zmianach personalnych.

Mój pomyśł na N jest jednak taki:

(zaznaczam, że w interesie widzów/konsumentów jak i mocno zagrożonej kondycji finansowej projektu)

Sprzedać większościowy udział w N i TNK Solorzowi.

Zachowuje się brand super nowoczesnej platformy SAT.

Nikt nie traci pracy.

Paczka POLSATu wchodzi na N/TNK (!)

POLSAT zyskuje swobodę w operowaniu MPEG4 na N-ce. Będzie tańszy rozsiew by SAT.

Zanika niszcząca konkurencja w dziedzinie LM.

LEGIA i/lub Śląsk Wrocław mają środki na zakupy kopaczy i jedna lub obie wchodzi do LM.

Znowu ogromne oszczędności a więc i skuteczność inwestowanej kasy.

Jest straszny kop dla SAT-ek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie łoma albo coś innego by go wreszcie przymknąć!;] A oferta n jest bardzo ciekawa ale mam nadzieje, że to nie koniec czegosieboja.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domikijestem, Ty zawsze potrafisz człowieka rozbawić. Jest już północ, a mi ze śmiechu łzy lecą. Co Ty bierzesz chłopie. Napisz, żebym wiedział czego unikać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już poruszamy kwestie regulaminowe...

Wszelkie posty, które w naszej ocenie naruszają regulamin, należy zgłaszać poprzez panel administracyjny, wraz z odpowiednim uzasadnieniem.

Moderator/administrator zapoznając się ze zgłoszeniem, dokonuje jego oceny na podstawie regulaminu, uzasadnienia i kontekstu wątku, którego zgłoszenie dotyczy. Następnie podejmuje kroki adekwatne do zaistniałej sytuacji. Tak było do tej pory, tak będzie i dalej. Inne wnioski, w szczególności mające charakter "postulatów", należy zgłaszać w dziale regulaminowym, w wątku: "Rozmowy na temat forum oraz jego polityka". Tam możemy na takie tematy podyskutować.

Rzadko ostatnio piszesz pod właściwym (czytaj: prawdziwym) NIK-em.

MR. Hruściel to także ty ?

Korzystanie z kilku kont na forum jest zabronione. Jeśli ktoś posiada wiarygodne informacje dotyczące złamania tego punktu regulaminu, należy je zgłaszać poprzez panel administracyjny.

Jako Admin możesz wszystko.

Piotrze.

Kolega Paw nie posiada statusu moderatora, a tym bardziej administratora, co jasno można wyczytać z informacji po lewej stronie, pod nickiem. Posiada on status: Użytkownik.

Bo wydaje mi się, że zapomniałeś zmienić logowania w sprawie testu TURBO.

A to wisi wraz z wypowiedzią, że to twój test jest.

Czyli test by GMERU w podpisie Hr.Hruściel.

Napraw czym prędzej.

Podtrzytmuje wniosek o bana dla PAW bo się czuję głęboko urażony w rozumieniu regulaminowym.

Więc sam siebuie zbanuj. Jako PAW. Zmień logowanie.

Na 30 dni.

Liczę na konstruktywną dyskusję w sprawie ochrony bytu doskonałej N-ki.

Przypominam, że wątek dotyczy nowej promocji telewizji "n". Dyskusje nie związane z tematyką wątku zostaną wymoderowane, a wobec autora mogą zostać zastosowane sankcje regulaminowe.

Edytowane przez Gmeru
Podpisuję się pod powyższym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sławek udajesz czy nie widzisz?, bardzo cię cenię, zamiast dogadywać Dominikowi powinniście zlikwidować wirtualne byty jak hr. suseł, po co to? czy o n-ce nie może pisać Gmeru albo Pmcomp?, i tak piszą.

Pozdr.

Hr. Suseł to zupełnie inna "fizyczna" osoba.

Pozdro

PS. jeszcze jeden OT i posypią się ostrzeżenia, temat zostanie wyczyszczony, a wpisy wylądują w śmietniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O_o ?

Orwell, Mrożek, Vonnegut - Cóż oni wiedzą o absurdzie?!

Rozumiem, że Internet jest wspaniałą rzeczą, ale nikt nie zarzucił mi jeszcze bycia bytem wirtualnym! Niesamowite. Mam numer PESEL, NIP, mam nawet w sygnaturze linki do przedsięwzięć (skimboarding.pl), gdzie występuję z imienia i nazwiska, gdzie piszę artykuły i relacje.

Domyślałem się, że będzie zamieszanie, kiedy kol. Gmeru zamiast napisać nowego posta o Turbodekoderze HD po prostu zedytował mój News o informacjach firmy ADB nt. dekodera 5710SX. Cóż, zapewne nie chciał tworzyć nowego tematu, żeby statystyki wyglądały ładnie :).

Otóż kolego dominikjestem. Mieszkam w Warszawie, każde słowo na tym forum jest mojego autorstwa i nikomu nie udostępniam mojego konta (co niektórzy robili - prawda?) i jeśli chcesz dowodów - możemy umówić się na miłe spotkanie. Mam zabrać świadectwo urodzenia?

Czysta paranoja... :)

Edit: Proszę też, żebyś używając mojego nicka starał się powściągnąć swój niewybredny humor i pisał go poprawnie. Dzięki.

I przepraszam moderatorów za bałagan :)

Edytowane przez hr.susel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...