Skocz do zawartości
asmord

Podwyżka cen na płyty blu-ray

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie w Saturnie w blu city w Warszawie podnieśli ceny filmów na blu-ray z 109 na 119 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zrobili to by w następnej gazetce napisać promocja -20% i obniżą do 99zł. Zawsze to tylko dychę są w plecy, a nie dwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem ze mieli az taki zbyt :)

Tylko idyota podnosi ceny towaru który mu leży odłogiem /no, chyba że sprzdaż asortymentu oznacza dla nich 5 filmó na tydzien/

ale co tam - nie żal mi ich

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie tak, że podnieśli cenę aby zrekompensować sobie te kupony rabatowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupon rabatowy nie oznacza straty dla sprzedawcy tylko jest rekompensowany przez dystrybutora. To on se wymyslił promocje - on wiec ponosi jej koszty

Dla saturna oznacza to....więcej roboty papierkowej /użeranie się z kuponami/ - i pewnie stąd te frycowe 10zł

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK - olać oszustów i naciągaczy .... !!!

Real ma BD po 99 pln. .... minus kuponiki i coś można wydłubać . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TAK - olać oszustów i naciągaczy .... !!!

Real ma BD po 99 pln. .... minus kuponiki i coś można wydłubać . ;)

W którym Real-u takie ceny. U mnie na Ursynowie po 109zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM i saturn podniesli ceny do EMPIKU teraz czas zniw glupich nie sieja sami sie rodza czyli akcja swieta i mikolaj. mozemy pomazyc o promocjach na blu do nowego roku. nawet w realach juz ceny po 109 a pozycji kilka na blu. coz Polska kraj bogaczy i kredytobiorcow sprawnie zaslepionych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem koncert za max 70-80 zł, ale film za 130? No może 1,2 do "prezentacji"...

Film na BD w wypożyczalni - 15 zł za nowość, a od 10-12 zł za nieco starszą pozycję.

Co i tak za taniochę uznać nie można... ale 100-150 zł/m-c z przeznaczeniem na filmy da się przeżyć.

Lubię często zapuścić oko na AnixeHD w czasie, gdy reklamują filmy na BD. Z traillerami (jakości HD)... i cenami. Jeszcze mi się nie rzuciła w oczy pozycja droższa niż 15 euro.

My jesteśmy normalni chcąc kupować filmy... to chyba raczej z cenami jest coś nie teges...

Jedno jest pewne: ja - nawet bardzo ulubionej pozycji - za więcej niż 50 zł nie kupię (posiadam Quantum of Solace i Kungfu Panda zakupione przy nabywaniu odtwarzacza bluray - wystarczy + koncerty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zacząć o tym więcej pisać bo zamiast lepiej to zaczynają robić sobie z nas jaja. Nie mówię o wszystkich ale moim zdaniem np. Imperial przegina a Gladiatora nie zapomnę już nigdy. Przejdzie do polskiej historii :) Monolith już np. dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "mojej" wypożyczalni (znaczy w tej, w której wypożyczam) jest umieszczony protest Stowarzyszenia Polskich Videotek:

http://www.videoworld.pl/index.php?str=13&...p;id_strony=152

Okazuje się, że cena wypożyczenia filmu mogłaby być mniejsza - gdyby nie 22 % podatek VAT... Gdyby udało się go obniżyć do 7 %, jak dla innych dóbr kultury (co moim zdaniem powinno nastąpić), to cena wypożyczenia filmu mogłaby być niższa o 15%. A więc można zejść do ok. 10 zł za nowość na bluray... co już jest ceną niezłą.

Np. ja średnio w miesiącu oglądam ok. 10-15 filmów z wypożyczalni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakieś złodziejskie ceny w tej wypożyczalni masz. W tej, z której korzystam nowość na BR kosztuje 7 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje też mi się bardziej podobają... Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jakieś złodziejskie ceny w tej wypożyczalni masz. W tej, z której korzystam nowość na BR kosztuje 7 zeta.

To może tak: To ty masz farta na całą Polskę ; ) a reszta buli normalnie. A gdzie takie piękne ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Głogowie chociażby. Zachciało się życia w Big City musicie cierpieć :):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jakieś złodziejskie ceny w tej wypożyczalni masz.

To i tak jest szczęściarzem, koło mnie BD po 17,90 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia..wpadłem niedawno do BHV w Wawie.

Z 2 lata mnie nie było.

17.90 za film to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slask za nowosc na bd 14.90/24h za starszy 10 zł/tydzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto do czego to wypożycza. Jak tylko obejrzeć to drogo ale jak ktoś chce się zabawić w kopię zapasową to już wcale nie jest tak źle.

No coż. Wszystko dopiero przed nami w tym względzie. Za kolejne 3 lata coś czuje, że będziemy śmiać się z tych problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy kto do czego to wypożycza. Jak tylko obejrzeć to drogo ale jak ktoś chce się zabawić w kopię zapasową to już wcale nie jest tak źle.

No coż. Wszystko dopiero przed nami w tym względzie. Za kolejne 3 lata coś czuje, że będziemy śmiać się z tych problemów...

Kopie zapasowa - filmu z wypozyczalni :lol: . Zalatuje to piractwem :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż płyty oryginalne drożeją przy czym nagrywarki BD i płyty bd-r tanieją , co to może spowodować ???? Wiadomo . Płyty 25gb są już w hurtowni po 60 zł za cake 10 !!!! 6 zł za sztukę to jak za dobrego duala 8,5gb dvdr , i z tego co rozmawiałem z gościem to cały czas tanieją . 50gb pewnie też lada chwila spadną a jak będą juz w cenie 20 zł to dopiero dystrybutorzy oczy otworzą . Zamiast przyciągnąć klientów i porobić płyty po 40-50 zł to nikt by się nie zastanawiał nawet nad nagrywaniem i standard by się rozpowszechnił to walą ceny po 120 zł i sprzedają 2 płyty na tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i prawidłowo

Ostatnio chciałem kupić kalkulator naukowy Texas Instruments

Facet który to rozprowadza w Polsce wyczadził mi cene na niego 901 zł +dostawa :angry: /w stanach kosztuje 140$/

Napisałem mu że w Niemczech moge kupic u dealera /czyli u posrednika/ ten sam kalkulator za 750zł /175 ojro/ z dostawą DHLem pod drzwi ! W czechach pepiczki mają to samo za 680zł nawet.... Podałem facetowi linki, adresy, namiary....

Gdzie tam - BETON Zasłania się jakimis cenami, ze kazdy dystrybutor indywidualnie negocjuje warunki itp pierdoły które łyknie tylko ktoś niespełna rozumu.

Normalnie mozna sie załamać. Nie dam zarobić takiemu gn...owi chocby nie wiem co

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz w zasadzie wszystko można sprowadzić taniej , mój kumpel deskę do Wakeboardu targał z USA bo wychodziło dużo taniej za tego samego producenta niż w pl . W przypadku filmów to makabra jak oglądam ile na wyspach kosztują 6-10 funtów tytuły co u nas od 89-120 zł kosztują to normalnie mnie szczyka. Ale co zrobić taki kraj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...