Skocz do zawartości
kazek_krk

Najgorszy kanał HD

Rekomendowane odpowiedzi

Z małymi wyjątkami, prawie wszystko co wymieniłeś, to super produkcja super chałtury. Zero ambicji, zero jakiekolwiek przekazu, zero rozwoju półkul mózgowych. Typowa papka do wszystkiego, czyli do niczego. Zapomniałeś jeszcze o Detektywach (czy jakoś tam) i Pani Sędzinie. Dopełniając Ewą Drzyzgą mamy super jazdę z turbo doładowaniem...do WC ;)

Ja rozumiem, że w komercyjnej stacji takie programy są potrzebne (oglądalność). Niestety, TVN (ale także Polsat) oparły na takim chłamie swoją ofertę programową. I to, że jakaś tam część tych pozycji jest w super, hiper HD to wali mnie to....Nie ma takiej siły, która zmusi mnie do oglądania tej "kaszany". Do tego poziomu, mam ogromną nadzieję, nigdy się nie nagnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladaj tvp kultura i wojna i pokój ja nie mam nic przeciwko i napewno cie nie bede obrazał za to co ogladasz bo to twoja sprawa. Sa ludzie którzy cenia sobe np. horrory i thrillery a Ja nie mam pojecia co one moga rozwijac u człowieka chyba tylko agresje i strach.

Edytowane przez michalmichalmichal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z małymi wyjątkami, prawie wszystko co wymieniłeś, to super produkcja super chałtury. Zero ambicji, zero jakiekolwiek przekazu, zero rozwoju półkul mózgowych. Typowa papka do wszystkiego, czyli do niczego. Zapomniałeś jeszcze o Detektywach (czy jakoś tam) i Pani Sędzinie. Dopełniając Ewą Drzyzgą mamy super jazdę z turbo doładowaniem...do WC ;)

Ja rozumiem, że w komercyjnej stacji takie programy są potrzebne (oglądalność). Niestety, TVN (ale także Polsat) oparły na takim chłamie swoją ofertę programową. I to, że jakaś tam część tych pozycji jest w super, hiper HD to wali mnie to....Nie ma takiej siły, która zmusi mnie do oglądania tej "kaszany". Do tego poziomu, mam ogromną nadzieję, nigdy się nie nagnę.

Kolego please nie komentujmy tego co kto ogląda, to sprawa oglądających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
telewizja to telewizja, jest do programów i seriali w HD , do filmów jest Blu-ray , jesli ktos ma odmienne zdanie to sie glaboko myli , kasa , kasa i jeszcze raz kasa za wszystko w lepszej jakosci czego sami nie nakreca, wiec nie wybrzydzajmy , bo nic lepszego nie bedzie.

No proszę a w USA i UK mają programy telewizyjne, gdzie zarówno są filmy w HD jak i typowo telewizyjne pozycje. Dziwne kraje. I jakoś filmy przerywane reklamami też w HD są nadawane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takiego wyważenia proporcji oczekuję. Wszelkie skrajności są nie zdrowe, czego najlepszym, a może najgorszym, przykładem jestem ja sam.

Nie można produkować wyłącznie chałtury, a także wyłącznie "ambicji". Trochę zdrowego rozsądku, a każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Oglądalność wzrośnie, reklamodawcy kasy nie pożałują, abonenci staną się bardziej stabilni, ja będę zadowolony, sąsiad będzie zadowolony, i pies sąsiada... ogólnie społeczeństwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z małymi wyjątkami, prawie wszystko co wymieniłeś, to super produkcja super chałtury. Zero ambicji, zero jakiekolwiek przekazu, zero rozwoju półkul mózgowych. Typowa papka do wszystkiego, czyli do niczego. Zapomniałeś jeszcze o Detektywach (czy jakoś tam) i Pani Sędzinie. Dopełniając Ewą Drzyzgą mamy super jazdę z turbo doładowaniem...do WC ;)

Ja rozumiem, że w komercyjnej stacji takie programy są potrzebne (oglądalność). Niestety, TVN (ale także Polsat) oparły na takim chłamie swoją ofertę programową. I to, że jakaś tam część tych pozycji jest w super, hiper HD to wali mnie to....Nie ma takiej siły, która zmusi mnie do oglądania tej "kaszany". Do tego poziomu, mam ogromną nadzieję, nigdy się nie nagnę.

I takiego wyważenia proporcji oczekuję. Wszelkie skrajności są nie zdrowe, czego najlepszym, a może najgorszym, przykładem jestem ja sam.

Nie można produkować wyłącznie chałtury, a także wyłącznie "ambicji". Trochę zdrowego rozsądku, a każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Oglądalność wzrośnie, reklamodawcy kasy nie pożałują, abonenci staną się bardziej stabilni, ja będę zadowolony, sąsiad będzie zadowolony, i pies sąsiada... ogólnie społeczeństwo...

dobra dobra , mów co ty ogladasz bo jestem strasznie ciekaw, jakie to ambitne programy rozgrzewają na codzień Twoje półkule?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chałtura czy nie, dużo ludzi to ogląda a HD daje + 50 do strawności przekazu.

Jeżeli Dzień dobry TVN nie może być dobre niech chociaż będzie ładne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej cenie stacje które nadaja swoje własne ciekawe programy w hd(cos czego nie robi lub ktos inny) i dlatego cenie tvnhd bo duzo tam ogladam w hd seriali i programow. (Wojewódzki, Majewski, Taniec z Gwiazdami,Mam talent, Niania, 39,5, Teraz albo nigdy, Detektywi, Brzydula,W11, Naznaczony, Grzeszni i Bogaci, Teraz my, superwizjer, co za tydzien, Sopot festiwal, projekt plaza) w HD i prawie wszystko ogladam.

Tylko, ze prawie wszystko, co wymieniles leci w SD a nie w HD. Wczesniej pisalem, ktore programy na TVN sa w HD i jest ich chyba raptem 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, skoro mnie wywołałeś to: Kubę Wojewódzkiego, Tomasza Lisa - zawsze. Teraz MY sporadycznie - w zależności od zapowiedzianego tematu, pierwszą serię 39,5 w całości (teraz już mnie nudzi), koszykówkę i siatkówkę zawsze, Ligę Mistrzów - zawsze. Pozostały czas wypełniam ofertą MGM, nFilm, FilmBox, Comedy Central. Jednak najczęściej chodzi u mnie kanał nRadio i 545 (muzyka z Astry z dźwiękiem DD 5.1). Dodatkowo, niekiedy, jakiś film z kanałow niemieckojęzycznych.

Jak "ognia" unikam Tańca z Gwiazdami czy śpiewania na Polsacie, czy jazdy na łyżwach w TVP2. Dla mnie, te pozycje, to już ostateczne dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chyba zapominają, że wątek nie jest o tym co kto ogląda i co puszcza się na danym kanale ale jakość obrazu, dźwięku i ilość programów pokazywanych na danym kanale w prawdziwym HD a nie upscalu.

Chciałbym tylko krótko nawiązać do tego co napisał Maxiuca o przekazach w YUV 4:2:2 10-bitowym. Gdyby każdy abonent, czy to tv sat czy tv kablowej, niekoniecznie HD zobaczył choć kilka przekazów i porównał z tym co serwują nam platformy cyfrowe to sprzedaż dekoderów jak i panoramicznych tv w Polsce znacznie by spadła. Niech ktoś wymieni choć jeden kanał w którym wszystkie programy są nadawane w prawdziwym HD? Czemu, jak to ktoś słusznie zauważył, nadużywa się znaczka HD? Po co puszczać np. na takim C+ Sport HD mecz NBA w 4:3 w marnym SD z marnego przekazu NTSC skoro leci to w zwykłym C+ Sport? Skoro jest to program HD to wg mnie, powinno się w nim puszczać wyłącznie programy HD. Z HBO HD jest to samo.

Edytowane przez TMarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...