Skocz do zawartości
Walderam

"Największy rabat na ofertę N" - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Obecnie jestem abonentem N, ale niebawem kończy mi się umowa. Plan jest prosty, rozwiązuję aktualnie obowiązującą umowę i podpisuję coś nowego z aktualnych propozycji N, bo oczywiście "oferta" dla stałych abonentów jest śmieszna w porównaniu z ofertą dla ludzi, którzy podpisują nową umowę (inaczej mówiąc "dla nowych klientów").

Ostatnio N wprowadziła ofertę: Aktywacja recordera za 0zł i pełna oferta za 99zł miesięcznie (wszystkie pakiety + opcje premium + plus dwie kolekcje vod miesięcznie). Pierwsze, co rzuciło się w oczy, to umowa na 24, a nie na 12 miesięcy i głównie dlatego zastanawiam się, czy warto coś takiego podpisać. Chętnie poznam Wasze zdanie na temat tej oferty.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Walderam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze. MIałem HBO przez 8 miesiecy i zrezygnowalem. Mam podstawowe pakiety nie mam VOD itd itd. Korzystam czasami z wypozyczalnie VOD ale kiedy chce i jest oczywiscie cos ciekawego. Jezeli siedzisz w domu nie pracujesz, nie uczysz sie i jestes maniakiem telewizji to moze warto brac wszystkie pakiety (pamietaj ze potem musisz zrezygnowac z czesci tych dogodnosci bo rachunek wzrosnie Ci dwukrotnie) ale osobiscie dobrze bym top przemyslal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pamietaj ze potem musisz zrezygnowac z czesci tych dogodnosci bo rachunek wzrosnie Ci dwukrotnie

Nie rozumiem, co masz na myśli, skoro przed cały okres umowy mam płacić za wszystko 99zł - wszystko znajdziesz tutaj: http://n.pl/oferta/promocje/dla_nowych/naj...elewizji_n.html

A jeśli chodzi o ofertę, z której korzystałem podczas bieżącej umowy, to sam miałem przez 4 miesiące HBO w gratisie plus resztę pakietów w okresie promocyjnym, a teraz standardowo 3 pakiety :) Osobiście pracuję z domu, więc spędzam też w nim wiele czasu, poza tym mam rodzinę, która naprawdę lubi bardzo dużo oglądać. Chodzi mi głównie o kolekcje VOD, czy one są naprawdę ciekawe, bo do tej pory nie miałem ani okazji, ani też możliwości (n-box) z nich korzystać.

Edytowane przez Walderam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to sorry. Zatrzymałem sie na poprzednich promocjach. Ta nie jest zła ale tak czy siak 99 to duzo chyba ze korzysta sie bardzo intensywnie. Moj rachunek tylko raz przkroczyl 120 PLN przy intensywniejszym korzystaniu z wypozyczalni. NIe zmienia to faltu, ze jak duzo ogladasz to oplaca sie jezeli nie to szkoda kasy. ALe po zapoznaniu sie z oferta musze przyznac ze to bezapelacyjnie najlepsza oferta na naszym rynku. Musze dokladnie przeczytac regulamin czy nie ma tzw kruczka :) bo az za dobrze to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za leniwy na rezygnacje i ponowna rejestrację. Jakby juz to gdy zmieniam operatora a robię to co jakiś czas. No i vod (seriale) jest obowiązkowe.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja ciekawa ale...

Miałem przez parę miesięcy "full wypas" i po pewnym czasie zaobserwowałem, że jak było coś ciekawego i wartego oglądania, to nie miałem na to czasu. Natomiast jak miałem czas, to leciała piąta powtórka tego co już widziałem cztery razy.

Wybrałem opcję minimum tego co mnie interesuje plus filmy z wypożyczalni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Mam jeszcze ponad miesiąc czasu na przemyślenia i będzie ciężko szczerze mówiąc ;)

Jedyne, co jest dla mnie złe w tej ofercie, to umowa na 24 miesiące. Jakby była na 12, to brałbym to w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to umowa na 24, a nie na 12 miesięcy i głównie dlatego zastanawiam się, czy warto coś takiego podpisać

jasne że nie warto...

jest stara dobra zasada ..

NIE podpisuje sie umów długoterminowych :-)

nigdy nie wiadomo co i jak się zmien za 12 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to umowa na 24, a nie na 12 miesięcy i głównie dlatego zastanawiam się, czy warto coś takiego podpisać

jasne że nie warto...

jest stara dobra zasada ..

NIE podpisuje sie umów długoterminowych :-)

nigdy nie wiadomo co i jak się zmien za 12 miesięcy

Warto, jak najbardziej warto!!!. To najciekawsza oferta w tej chwili na rynku i nie sądzę żeby prędko ktoś ją przebił. Czekam na dekoder turbo i łykam ją zaraz na początku listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja inaczej podszedłem do zagadnienia. Też stałem przed podobnym dylematem i wyliczyłem sobie, że za to co mnie interesuje docelowo, po prostu zapłacę mniej w standardowej promocji, niż te 99zł. A taka oferta, pozornie "full wypas", raz że wcale nie jest taka tania, bo to jakby nie patrzeć 2400zł trzeba będzie wydać i to bez cienia pewności, czy za rok nadal będzie warto i czy będzie za co, dwa nie lubię płacić za coś czego nie będę używał, a taki "Shaolin Soccer" po raz 147 na Filboxie HD zapewniam, że z czasem może wprowadzić we frustrację, a zrezygnować nie będziesz mógł z tego "wyśmienitego" kanału, obniżając przy okazji cenę.

Należy się kierować prostą zasadą, zbieramy do kupy to co realnie jest szansa, że będziemy oglądać przez te 2 lata i sumujemy. Jeśli wyszło mniej niż te 99 zł, to z oczywistych względów nie warto pchać się w tytułową promocję. Jeśli wyszło nam więcej i mamy przesłanki po temu aby sądzić, że przez 2 lata nic się nie zmieni, wtedy być może warto.

Wybór jest prosty jak budowa cepa ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Należy się kierować prostą zasadą, zbieramy do kupy to co realnie jest szansa, że będziemy oglądać przez te 2 lata i sumujemy. Jeśli wyszło mniej niż te 99 zł, to z oczywistych względów nie warto pchać się w tytułową promocję. Jeśli wyszło nam więcej i mamy przesłanki po temu aby sądzić, że przez 2 lata nic się nie zmieni, wtedy być może warto.

Wybór jest prosty jak budowa cepa ;).

Dokładnie tak. Wcześniej w "n" miałem 4 pakiety czyli 4x16=64. Planowałem dodać do tego pakiet nfilm, co razem dawało kwotę 84,-. Jeśli za 15 zł więcej mogę mieć dodatkowo pakiet HBO, VOD i resztę ... no to nad czym się zastanawiać ?

Dla mnie ta oferta jest rewelacyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory płaciłem tez ok 100zł. Nie miałem pakietu sport i discovery , filmbox i hbo i cinemax. Skoro mogę to dostać w tej samej cenie to jest ok. Dla mnie i tak finansowo nic się nie zmienia.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto, jak najbardziej warto!!!. To najciekawsza oferta w tej chwili na rynku i nie sądzę żeby prędko ktoś ją przebił. Czekam na dekoder turbo i łykam ją zaraz na początku listopada.

maciek chyba nie załapałes o co chodzi w tamtej dyskusji :unsure:

a turbodziada można dostać już przy umowie na 13 miesięcy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...