Skocz do zawartości
setaas

Sony STR-DN1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od dobrych 5 lat jestem posiadaczem amplitunerka SONY STR-V555ES i dvd DVP-NS900V, wczesniej 1070 i 930. Niestety czasy się zmieniają i sprzęt też trzeba chyba zmienić...

Jestem zainteresowany tytułowym amplitunerkiem i do tego BDP-S560 lub 760. Wizualnie jak dla mnie są piękne - zupełnie z innej epoki tylko zadaję sobie pytanie jak to zagra...

Może ktoś z forumowiczów posiada ten amplituner? Ktoś może testował? Może redakcja będzie :( ?

Czy zakup tego plastiku ma sens? Czy różnica w stereo nie okaże się kolosalna? Czy będzie to grało choć jak stara poczciwa 1070?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie. Czy ktoś coś wie o tym amplitunerze i mógłby się podzielić informacjami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup w sieci i potestuj - zawsze lepiej wydać kilkadziesiąt złotych niż się męczyć za czyjąś opinię . Ilu ludzi, tyle gustów . :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Od dobrych 5 lat jestem posiadaczem amplitunerka SONY STR-V555ES i dvd DVP-NS900V, wczesniej 1070 i 930. Niestety czasy się zmieniają i sprzęt też trzeba chyba zmienić...

Jestem zainteresowany tytułowym amplitunerkiem i do tego BDP-S560 lub 760. Wizualnie jak dla mnie są piękne - zupełnie z innej epoki tylko zadaję sobie pytanie jak to zagra...

Może ktoś z forumowiczów posiada ten amplituner? Ktoś może testował? Może redakcja będzie :) ?

Czy zakup tego plastiku ma sens? Czy różnica w stereo nie okaże się kolosalna? Czy będzie to grało choć jak stara poczciwa 1070?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Witam mam ten model SONY jak narazie to nie moge za duzo powiedziec bo uzywam go od tygodnia, i jeszcze czeka mnie zakup sub-a bo na samych głosnikach to sobie wyobraz ;) ale narazie jestem zadowolony ladnie sie prezentuje i duzo przydatnych wejsc i wyjsc

pozdrawiam davi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...