Skocz do zawartości
REPAIRMAN

WiiKey Fusion

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jest za mało gier na wii (tych wypasionych) żeby bawić się w takie rzeczy. Można spokojnie jechać na org.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wii leży na łopatkach i wyje

Bez Shigeru Miyamoto - Nintendo nie istnieje

Są mistrzami w sprzedawaniu starej technologii /DS=Nintendo64 a Wii to Gamecube na sterydach/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wii leży na łopatkach i wyje

Bez Shigeru Miyamoto - Nintendo nie istnieje

Są mistrzami w sprzedawaniu starej technologii /DS=Nintendo64 a Wii to Gamecube na sterydach/

Heh jesli ktos chcial sadzic ze Wii bedzie konsola HD ( wogole zdziwilo mnie umiejscowienie Nintendo w dziale Konsol HD )to sie przejechal, ja to traktuje jako zabawke jest to konsola syna ktory ma 5.5 roku i wystarczy mu to, nie siedzi na tylku grajac tylko gra aktywnie. Konsola jest kompletna z Wiifitt z dancemate, i innymi bajerami , wikey2 wczesniej mialem ale meczy mnie wypalanie plytek , a ze Wiifusion w dobrej cenie moge miec wiec zmienie, na starego Wiikeya mam juz klienta wiec zmieniajac nie trace a zarabiam ;D

Co do tezy ze Wii to Gamecube na sterydach to rozjechales sie troche za duzo z ta teza ( dla przypomnienia pierwsza linijka mojej wypowiedzi ) .

Co do liczebnosci wypasionych gier zgadzam sie z @Gmeru, nie ma tego duzo ale za to takich gier dla dzieci i mlodzierzy sa setki pozycji.

Ja osobiscie nie gram wiec przekonywac mnie do zalet tej a tamtej nie ma sensu ;)

Edytowane przez REPAIRMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez to JEST Gamecube na sterydach - to są fakty /technologia/

Jedyną nowością jest system sterowania u wyższe zegary elektroniki dzieki czemu mozna wrzucic wiecej trangli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez to JEST Gamecube na sterydach - to są fakty /technologia/

Jedyną nowością jest system sterowania u wyższe zegary elektroniki dzieki czemu mozna wrzucic wiecej trangli

Yeep zgadza sie ale , troche szybciej taktowane( idealne porownanie cube na sterydach ) , troche wiecej pamieci, troche wiecej portow, WiFi, wejscie na SD karty i takie tam [beeep]erelki jak pisalem powyzej w sam raz dla mojego syna ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, mam na półce z 20 tytułów dla których kupiłem tą konsolę i takich gier nie ma na PS3 ani X360. Zależy co się lubi. Np. celowniki. Kocham ten typ gier a u konkurencji nie nie ma. Na Wii ten gatunek przeżywa swoją drugą młodość. Ostatnio Dead Space na Wii. Rewela!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie twierdze ze wii to syf ale ze nintendo przegina z cenami za swój system

Konsola powinna kosztowac max 600zl a gry - nowosci - 99zl - i to w media markt

Na calym swiecie jest tak ze starsza technologia jest tansza - to samo z grami.

Nie widze powodu dla ktorego np NFS ma kosztowac ledwie 10zł mniej na wii niz na ps3 skoro np w kwestii audio jest to poziom połowy lat 90-ych /Dolby ProLogic/ a w grach /zelda/ zamiast dialogów mamy pojękiwania rodem z nintendo64

Nie mam nic przeciwko samej nintendo /tez mam wii i troche gier/ ale ostatnio zauwazylem ze firma probuje robic ludzi w jajo każąc sobie płacić krocie tak za konsolę jak i gry które są na poziomie technologicznym sprzed 7-8 lat. Oczywiscie mozemy mowic o grywalnosci, oryginalnosci itp ale podazajac tym tokiem rozumowania bylibysmy wciaż w eopce- megagrywalnego...ponga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego takich gier się na Wii nie kupuje;p Nawet za 5zł bym nie kupił nfs czy jakiegoś innego CoD itp. Tylko te, które są stworzone z myślą o Wii (gdzie zarówno grafika jak i sterowanie są na wysokim poziomie :lol: ). Takie Dead Space Extraction nie wygląda ani trochę gorzej, tak dobrze go zrobili a do tego jak dla mnie większa grywalność w takiej formie (celownik).

A cena samej konsoli też przegięta ale cóż. Sprzedaje się najlepiej więc robią sobie co chcą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po premierze slimki juz im tak nie jest wesoło.. :lol:

właśnie obcieli cene w eurolandzie o 50 ojro

Ale i tak nie mają krzywdy ponieważ koszt produkcji Wii kształtuje sie na poziomie 100 euro - mają wiec spokojnie 50% przebitki podczas gdy konkurencja jedzie po kosztach /albo prawie po kosztach/

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...