Skocz do zawartości
Basstech

Czy cena 4500zł za LG 32LP1R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam okazję kupić nówkę w/w tv po w/w cenie. Czy to dobra oferta??
W sklepach typu Media czy inne kosztuje on ok. 7000zł. Czytałem test w Audio-Video i telewizor wypadł bardzo dobrze pod względem kapitalnej stylictyki, budowy. Posiada wszystkie możliwe wejścia. Bawiłem się podłączając go do HD i była rewelka. Posiada bardzo dużo zaawansowanych ustawień obrazu. Proszę o komentarze. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena z MM nie jest wykładnikiem,
średnia cena w necie to 4.5-5 tys pln,
Model nie produkowany już od miesięcy, nie wiedzieć czemu nadal figuruje na stronie LG jako TOP, ale to napędza im sprzedaż, jak chce się wypchąć z magazynów stare to wystarczy wrzucić info, że TOP i pozamiatane

a cena adekwatna do jakosci, a w podobnej można znaleźć wiele innych marek znacznie lepszych od tego modelu,
podsumowując
cena dobra, sprzet też, tylko dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LP1R mogę kupić za 4000zł. Jest kapitalnie wykonany, full opcja, DVI, HDMI, mnóstwo opcji ustawiania obrazu razem z regulacją RGB i odcieniem skóry, kapitalne głośniki itd.

Jeśli nie to co mogę najlepszego Waszym zdaniem z 32" LCD kupić do ceny 4000zł (i ew. gdzie najtaniej to dostanę).

Z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Basstech' post='12846' date='04.10.2006, 18:22 ']LP1R mogę kupić za 4000zł. Jest kapitalnie wykonany, full opcja, DVI, HDMI, mnóstwo opcji ustawiania obrazu razem z regulacją RGB i odcieniem skóry, kapitalne głośniki itd.

Jeśli nie to co mogę najlepszego Waszym zdaniem z 32" LCD kupić do ceny 4000zł (i ew. gdzie najtaniej to dostanę).

Z góry dzięki.

Pozdrawiam.[/quote]

czy to ten model aktualnie w promocji Media Markt sprzedawal za 2399 zl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Basstech' post='9650' date='05.09.2006, 12:37 ']Witam.

Mam okazję kupić nówkę w/w tv po w/w cenie. Czy to dobra oferta??
W sklepach typu Media czy inne kosztuje on ok. 7000zł. Czytałem test w Audio-Video i telewizor wypadł bardzo dobrze pod względem kapitalnej stylictyki, budowy. Posiada wszystkie możliwe wejścia. Bawiłem się podłączając go do HD i była rewelka. Posiada bardzo dużo zaawansowanych ustawień obrazu. Proszę o komentarze. Pozdrawiam.[/quote]


[font="Lucida Console"]:) [size=1]Basstech,
Witam i jako młodszy debiutant informuję Cię, że od dwóch dni w cenie 4.798,- PLN możesz kupić sobie skromniutki model LG 37LC2RR (ten z 80GB HDD) :( popatrz w ten link do skąpca.pl:
[url="http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/106848"]http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/106848[/url]
Niestety [albo stety właśnie! ] TAMTA cena już dawno nie jest dobra, bo [na szczęście dla nas wszystkich :D ] teraz jest jesień więc... ceny spadają razem z lisćmi, szybciej... :D

PS:
A słyszałem gdzieś ostatnio, że LG znaczy: L...edwo G...ra. Jeśli już coś kupiłeś to zdementuj lub potwierdź czy to prawda i dlaczego nie?
Pozdrawiam Cię oczekująco.
baranskia [/size]
B):DB) [/font]

Edytowane przez baranskia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='baranskia' post='17825' date='26.10.2006, 19:42 '][font="Lucida Console"]:) [size=5]Basstech,
Witam i jako młodszy debiutant informuję Cię, że od dwóch dni w cenie 4.798,- PLN możesz kupić sobie skromniutki model LG 37LC2RR (ten z 80GB HDD) :D popatrz w ten link do skąpca.pl:
[url="http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/106848"]http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/106848[/url]
Niestety [albo stety właśnie! ] TAMTA cena już dawno nie jest dobra, bo [na szczęście dla nas wszystkich :D ] teraz jest jesień więc... ceny spadają razem z lisćmi, szybciej... B)

PS:
A słyszałem gdzieś ostatnio, że LG znaczy: L...edwo G...ra. Jeśli już coś kupiłeś to zdementuj lub potwierdź czy to prawda i dlaczego nie?
Pozdrawiam Cię oczekująco.
baranskia [/size]
B):D:) [/font][/quote]
Czy coś Ci się zepsuło z wielkością fontów ??? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='baranskia' post='17825' date='26.10.2006, 19:42 '][font="Lucida Console"]:) [size=5]Basstech,
Witam i jako młodszy debiutant informuję Cię, że od dwóch dni w cenie 4.798,- PLN możesz kupić sobie skromniutki model LG 37LC2RR (ten z 80GB HDD) :( popatrz w ten link do skąpca.pl:
[url="http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/106848"]http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/106848[/url]
Niestety [albo stety właśnie! ] TAMTA cena już dawno nie jest dobra, bo [na szczęście dla nas wszystkich :D ] teraz jest jesień więc... ceny spadają razem z lisćmi, szybciej... :D

PS:
A słyszałem gdzieś ostatnio, że LG znaczy: L...edwo G...ra. Jeśli już coś kupiłeś to zdementuj lub potwierdź czy to prawda i dlaczego nie?
Pozdrawiam Cię oczekująco.
baranskia [/size]
B):DB) [/font][/quote]

Witajcie
Chcialem Sharpa 37ge1 badz xd1 ale kupilem Lg 37lc2r.Dobry sygnal czyli n-ka plus porzadne przewody i jest co ogladac.5 tys zostalo w kieszeni, za rok pewnie za te zaoszczedzone pieniadze kupie tego xd1.A teraz ciesze sie z LG.Ktos kto mowi ze ledwo gra ,pewnie nie widzial go w akcji, dobrze podlaczonego do dobrego zrodla.Stosunek ceny do jakosci jest powalajacy w porownaniu do sprzetu za ok 9kzl.
Ktos moze wie jak sprawdzic ilosc przepracowanych godz w w/w modelu?
Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...