Skocz do zawartości
Gmeru

Popcorn Hour C200 Hardware - co z nim działa a co nie (sprawdzone HDD, czytniki Blu-ray)

Rekomendowane odpowiedzi

Blacklio

Szczerze Ci radzę nie pchaj się w Raid 0.

Rozumiem, że dotychczas nie miałeś kłopotów z dyskami, ale na dłuższą metę to samobójstwo

Miałem RAID0 na stacjonarce znam plusy i minusy tej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,prosze o pomoc,

zainstalowalem dysk 2,5 cala, najpierw Seagate ST9500420AS, potem Samsung HM500JI za każdym razem nie moge przeprowadzić instalacji, wyrzuca mi że nie mam dysku!! przy włączeniu zasilania po uruchomieniu przez moment w prawym górnym rogu pojawia sie "Sata_disk A(null) loaded" czyli niby go widzi. Prosze o rade

Pozdrawiam

Slawek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed instalacją dysku sformatuj go.

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposob, jeśli możesz pomóc ?

ja zrobilem tak, podlaczylem do kompa i zainicjowalem dysk + quick format w menadzerze pod winda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest bug w tej wersji softu, mozna to obejsc - podlacz wczesniej dodatkowo inny dysk po usb i jak przejdziesz do opcji instalowania aplikacji pojawi sie ekran wyboru dysku i dalej juz normalnie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest bug w tej wersji softu, mozna to obejsc - podlacz wczesniej dodatkowo inny dysk po usb i jak przejdziesz do opcji instalowania aplikacji pojawi sie ekran wyboru dysku i dalej juz normalnie,

Wielkie dzięki, dziala !! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym posiadaczem odtwarzacza popcorn hour c 200 i mam pytanko w sprawie dysku 3,5 cala czy potrzebna jest taśma SATA do podłączenia dysku w odtwarzaczu czy tylko wystarczy włożyć go w kieszeń i będzie działać i czy taki dysk będzie dobry ( działał ) w odtwarzaczu WD WD20EARS 2TB 2000GB 64MB SATAII ? Z góry dziękuje za odpowiedz . Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujesz żadnej taśmy SATA. Podczas osadzania dysku w C200 "nadziewa" się on na wtykę będącą wewnątrz odtwarzacza. Dokładnie tak jak w przypadku kieszeni na dysk twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to podsumowując tą dyskusje jaki dysk - 2.5 czy 3.5 lepszy bedzie do C200, chodzi o szybkość i cichy tryb pracy no i jaki model przede wszystkim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci szybki dysk, to nie system , tylko dane.

A dysk to tylko WD serii Green Power.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki

a napęd BR jaki najlepiej wybrac?

Odświeżę pytanie,na dzień dzisiejszy i sprawdzony z którym nie ma problemów.

Za odp. z góry dziękuję.

P.S. Jestem przed zakupem-listę [C-200 Compatibility Lists] przejrzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Zgodnie z tematem pragnę podzielić się informacją na temat współpracy dysku WD AV-GP, 3.5', 3TB WD30EURS z PCH-C200. Instalacja surowego dysku WD w C-200, przebiegła bez uwag gdzie C-200 sam formatuje całość z podziałem na partycje w EXT3. Sprawdziłem również instalacje z podziałem na 2 partycje EXT3 i NTFS bez problemów i innych ciekawostek. Polecam ten dysk jest sprawdzony.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...