Skocz do zawartości
Gmeru

Popcorn Hour C200 - moja opinia, recenzja, opis itd

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma ochotę dopisać swoją opinię (albo skopiować posta z tematu ogólnego) i tylko to - w wolnych momentach zapraszam do uzupełniania swojego posta (co poszło, jaki mod w budowie itd). Ja będę uzupełniał swojego posta ale oczywiście pisał normalnie w temacie ogólnym. Jednak tutaj będzie łatwiej coś poczytać bo tam jest misz masz dla wtajemniczonych.

Mój klocek :) przyszedł w końcu dzisiaj i na początek parę zdjęć z samej budowy. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, że w końcu jakoś to wygląda a i zaskoczony jestem rozmiarem samej budy. Kiedyś za tyle $ dostałem jakiś syfik a dzisiaj jest już duuuuuuuuuuuuużo lepiej. Nie wstyd postawić tego na innych urządzeniach. Porządny kawałek sprzętu. Tzn. sprawia takie wrażenie bo po większych oględzinach jest w miarę standardowo :lol: Ważne, że jest kieszeń zewnętrzna na HDD lub BD a w środku można umieścić dyski jakie sobie wymyślimy (chodzi mi o wielkość gdyż ze współpracą jak wiemy już, bywa różnie).

img7720.jpg

img7747.jpg

img7722.jpg

img7724p.jpg

img7725.jpg

img7726.jpg

img7729.jpg

img7732dx.jpg

img7733j.jpg

img7734l.jpg

img7737b.jpg

img7741.jpg

img7742v.jpg

img7743.jpg

img7744.jpg

img7745a.jpg

img7746p.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze widze? wolny slot miniPCI? Jesli tak to ciekawe czy karte WIFI uda sie odpalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
docelowo tak, poki co nie :)

żadna nie działa z C200 brak wsparcia programowego

w sofcie z 19 listopada jest wsparcie do kart na USB:

WiFi - Integrated WIFI driver for Realtek USB RTL8192.

na wewnętrzne trzeba jeszcze poczekać.

Edytowane przez Krzy$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru troche za szeroko określił ten temat ale w ramach ciekawostek z C200 (moze nie tak bezpośrednio ale zawsze) napiszę, że dzisiaj przyniosłem z pracy nową Nokię E52 (telefon biznesowy prawie idealny). Telefon ma wszelkie funkcje związane z komunikowaniem sie GSM, 3G, HSDPA, WLAN itd itd. Miedzy innymi jedna z funkcji jest korzystanie z serwerów multimedialnych. Moje zaskoczenie było bezgraniczne kiedy spiąłem go z moją siecią domową przez WLAN a on bez problemu zobaczył C200 i jego dyski wewnętrzne a wbudowany program umożliwił wyświetlanie zdjęć i słuchanie muzyki bezpośrednio z popcorna. Naprawde niesamowite. Teraz moge sobie isc w "ustronne miejsce z wanna" podlaczyc sluchawki do nokii i bez przenoszenia plikow sluchac muzyczki. Oczywiscie wiem ze mozna to zrealizowac innymi metodami ale ta jest fajna prosta i nokia mile mnie zaskoczyla zreszta PCH ponownie juz też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły odlot z tą Nokią. Muszę sobie ją zaraz oblukać : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komórka obsługuje uPNP lub Sambe to nie widzę problemu ;) jeszcze nowe SDK kilka poprawek i będzie mega wypasiony C-200 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby czytał dźwięki HD z plików BD : ( bo ciągle mnie wkurza, że A110 to ma a mega hiper wypas C200 nie : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby czytał dźwięki HD z plików BD : ( bo ciągle mnie wkurza, że A110 to ma a mega hiper wypas C200 nie : (

Czyli na dzień dzisiejszy C200 nie odtwarza dźwięku HD z rip'ów BD ? :)

Szczerze mówiąc poczułem się nieco zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

A ja go zamówiłem ze względu HD z plików BD.

To właściwie zachowuje się jak HTCP.

AndrzejS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie odtwarza? Tzn ja odtwarzam z iso bd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odtwarza z pojedyńczyvh plików .m2ts. Ze struktur BD odtwarza (z płyty, z HDD: .ISO i chyba z BDMV też).

Edytowane przez windmill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHYBA?.

TO NIKT TEGO JESZCZE NIE SPRAWDZIŁ ?.

A z katalogów BD ?.

To trzeba robić ISO, żeby mieć dźwięk HD ?.

Mam na 10 dyskach filmy BD i mam robić ISO. Jeżeli tak, to ja dziękuję za takie udogodnienie.

Może jeszcze nie czyta napisów ?.

Hot Swap nie działa. A miał robić wszystko, prać i guziki przyszywać.

AndrzejS.

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilka , katalogi bd odtwarza spokojnie. Właśnie oglądam batmana w ten sposób. ISO BD tez. m2ts tez działają, mam zgrane materiały z kamerki.

Hot Swap faktycznie nie działa, ale czy to taki problem wyłączyć urządzenie przed włożeniem dysku? Nawet dla bezpieczeństwa danych warto tak zrobić.

Autorus

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BD katalogi śmiga aż miło.

W następnym firmwarze beda tez śmigac bez problemu ISO (teraz niektore sie tną)

W następnym firmware działąć będzie hot swap.... teraz lepiej tego nie próbujcie.

Chwilka , katalogi bd odtwarza spokojnie. Właśnie oglądam batmana w ten sposób. ISO BD tez. m2ts tez działają, mam zgrane materiały z kamerki.

Hot Swap faktycznie nie działa, ale czy to taki problem wyłączyć urządzenie przed włożeniem dysku? Nawet dla bezpieczeństwa danych warto tak zrobić.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie trochę uspokoiliście.

Zamierzałem wyciągać napisy z katalogu BD i odtwarzać na MPC. Napisy są jak na oryginalnej płycie.

A menu odtwarza?

AndrzejS.

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie w temacie ale wracając do E52 i upnp to działa to teżw drugą stronę, można na popcornie, ps3 lub innym kompatybilnym urządzeniu przeglądać zdjęcia, muzykę i filmy z telefonu na tv.

Wracając do do c200 to faktycznie z dzwiękiem hd z plików m2ts trochę kicha ale rekompensuje mi to czytanie iso bd łącznie z menu. Jak dla mnie dla tego warto wydać te 1500zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedne egzemplarze maja dźwięk HD z plików m2ts a drugie nie > Już teraz nic nie rozumiem.

Jeżeli masz kilka filmów to zrobienie ISO nie sprawia większych kłopotów a jak się ma dużo to już jest problem>

AndrzeS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jedne egzemplarze maja dźwięk HD z plików m2ts a drugie nie > Już teraz nic nie rozumiem.

Tu nie chodzi o sprzęt ale o software(mam nadzieję). w tej chwili C200 nie jest w stanie "wypuścić" dźwięku hd z plików m2ts.

Edytowane przez Schumi_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał fizycznie c200 to sprawdzę osobiście. Jak się okaże, że to nie jest czego się spodziewałem to go zwrócę jako niezgodny z umową.

AndrzejS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tobie nie wyświetla?.

AndrzejS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyświetla napisy, czy nie?

AndrzejS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...