Skocz do zawartości
silenthill

Uncharte2 Among Thieves nadchodzi na ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Byłem dzisiaj w Saturnie we Wrocku i miły pan na stoisku z grami i akcesoriami na Playstation powiedział ze grę będzie można kupić już 13.10.2009, za około 190 zł.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma już ktoś?? z tego co widzę po forach to SCEP trzyma się daty 14.10 i na razie nie wyłamał się żaden sklep. Nie pytam butchera by pewnie pyka już od jakiegoś czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno we Wrocławiu w MM w Galerii będzie za 159 zł i to jutro, ale jakoś (przynajmniej w cenę) nie chce mi się wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak to już prawieeeeee... : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw online. Jak to wypali+wyłączność PS3 to....znowu kolejny tydzień rewelacyjnej sprzedaży Slim:)

Nie spodziewałem się, że Lara Croft zostanie pogoniona przez płeć brzydką ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno we Wrocławiu w MM w Galerii będzie za 159 zł i to jutro, ale jakoś (przynajmniej w cenę) nie chce mi się wierzyć.

Byłem dzisiaj w MM Dominikańskim pani powiedziała ze jutro 14.10.09.będzie od odtwarcia ale cena to 199 zł.

Jak jesteś zaiteresowany niższą ceną to spróboj na Bielanach gra potrafi być tansza. jak byś kupił tam to napisz.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj w Saturnie w Magnolii po 199 zł. Jeszcze tego trochę było. Gdzie indziej we Wrocławiu nie znalazłem. Zapowiada się długa noc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne- u mnie w saturnie nie było

nawet ultima dostała NAKAZ od sony by wysyłać dopiero jutro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość sklepów trzyma się daty 14.10.2009r. Jednak są wyjątki. zaczynam od 22:) dużo nie poszaleję bo na rano do pracy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka „Uncharted 2: Among Thieves”

Z wielką przykrością informujemy, iż pomimo uprzednich zapewnień wysyłka oraz odbiory osobiste gry „Uncharted 2: Among Thieves” została przesunięta na dzień jutrzejszy to jest 14.10.2009.

Pomimo usilnych starań z naszej strony, oficjalny polski dystrybutor gry - firma Sony Computer Entertainment Polska nie dotrzymał obiecanego wcześniej terminu dostawy towaru.

Jest nam ogromnie przykro, że wierni fani gry, którzy zamówili grę wysyłkowo zostali potraktowani w sposób który uniemożliwi im zabawę w dniu premiery. Pragniemy raz jeszcze serdecznie przeprosić za opóźnienie, licząc na Waszą wyrozumiałość.

Pozdrawiamy,

ULTiMA.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdziwiony , w Saturnie Magnolia na stoisku z grami i konsolami pracuje kolega kazał przyjść 14.10. wtedy będzie sprzedaż ale może data się zmieniła na korzyść grających.Szkoda że nie wiedziałem miałbym już dzisiaj a tak dopiero jutro.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety kłania się stara zasada - nie baw się w pre ordery, a jak już to robisz to nie płać z góry (bo nie możesz już zrezygnować). Ja się na tym sparzyłem, gdy czekałem na Crysisa, dostałem go 3 dni po premierze, a w sklepach był 3 dni przez premierą.

Hiperboll

Saturn jest do 21 chyba więc jak nie masz za daleko:). Trochę tych Drake'ów jeszcze było.

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krakowski MM również sprzedaje od dzisiaj. Cena 219 :-/

Edytowane przez Carbon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem dzisiaj w MM Dominikańskim pani powiedziała ze jutro 14.10.09.będzie od odtwarcia ale cena to 199 zł.

Jak jesteś zaiteresowany niższą ceną to spróboj na Bielanach gra potrafi być tansza. jak byś kupił tam to napisz.

Pozdro

A to dziwne, bo na innym forum kolo piszę że właśnie już kupił na Dominikańskim. I jak to ujął, pierwszy raz przy kasie wszyscy stali z tym samym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na niczym sie nie sparzylem bo zamowilem Un2 azem z COD4: MW - obie gry wyszły mnie po 140zł z wysyłką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ja pre orderów już nie składam, ma MW2 też będę polował po sklepach, wracam do Uncharted2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jest. Zazwyczaj za 209zł. : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...