Skocz do zawartości
fantoma

audyssey onkyo 905

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników i mam pytanie co jest nie tak ponieważ audyssey nie wykrywa lewego tyłu i suba :(

Fronty i centralny widzi prawy tył widzi. Oczywiscie poza audyssey wszystkie głośniki działają prawidłowo :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź "fazę" - może pomyliłeś podłączenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no wtedy by raczej napisało "phase ". Zapewne wszystko już sprawdziłeś 3 razy bo inaczej nie było by sensu tu pisać ale z tego co wiem w autokalibracji możliwe są błędy i powinna być opcja "skip". to odnosi się raczej do fazy bo nie wiem jak to się zachowa w wypadku nie wykrycia głośników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rada ze zmianą sprzętu jest chyba radą miesiąca ; ) Zmieniać jeden z najlepszych ampli na rynku ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zmien sprzęt proponuje cos z yamahy onkyo jak widze zawodzi po raz enty

humorzystow nawet na tym forum nie brakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odepnij dany glosnik i podepnij drugi sprawdzony. Jesli nie zadziala pozostaje serwis. Nie masz sie co martwic, chlopaki w W-wie naprawiaja blyskawicznie. Sam mialem okazje sie o tym przekonac wiec luzik :-).

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem i bylem fanem Yamachy a mam 906 jak go zamienie to tylko na dspZ11 ale to juz inna bajka :) Wniosek jest jeden do 6k onkyo 905 i 906 sa najlepsze.Zobaczymy co bedzie nowego w 907 raczej niewiele <hmm>Moze yamaszka wypusci cos w sensownej cenie jak narazie to :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odepnij dany glosnik i podepnij drugi sprawdzony. Jesli nie zadziala pozostaje serwis. Nie masz sie co martwic, chlopaki w W-wie naprawiaja blyskawicznie. Sam mialem okazje sie o tym przekonac wiec luzik :-).

Pozdrawiam

braavoo

Dziękuję wszystkim i muszę od razu zawieść Yamachowców - Onkyo jest i było sprawne ! Podłączyłem nieprawidłowo głośniki tylne (wpiąłęm zamiast w surr to w surr back) :) Teraz wszystko już chodzi jak należy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim i muszę od razu zawieść Yamachowców - Onkyo jest i było sprawne ! Podłączyłem nieprawidłowo głośniki tylne (wpiąłęm zamiast w surr to w surr back) :) Teraz wszystko już chodzi jak należy !

A mogło być tak pięknie... Yamaha by to wykryła i sama przełożyła druty.. :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...