Skocz do zawartości
Dziq

PlayOnHD i Woxter-i-Cube 750 Ciekawe propozycje Realteka

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzał ktoś u siebie ten soft?: http://estosesale.com/ Pytam bo u mnie po wgraniu sprzęt się resetuje ale można wrócić do poprzedniego softu bez problemu.

U mnie poszło po pierwszej instalacji. Soft PlayON'a. Podobny do ostatniego z małymi bajerami (ikonki). Narazie nie wiem co w nim naprawdę nowego. Chyba bardziej "muli".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie poszło po pierwszej instalacji. Soft PlayON'a. Podobny do ostatniego z małymi bajerami (ikonki). Narazie nie wiem co w nim naprawdę nowego. Chyba bardziej "muli".

W takim razie mam jeszcze pytanie na jaki soft wgrałeś ten podany w linku, może to jest sposób na prawidłowe wgranie , aha chodzi YOUTUBE i radio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mam jeszcze pytanie na jaki soft wgrałeś ten podany w linku, może to jest sposób na prawidłowe wgranie , aha chodzi YOUTUBE i radio ?

Wgrałem na "r4318_compatible_con_feeds_asus".

Radio działało mi już na poprzednim sofcie, teraz też działa.

YouTube również działało mi wcześniej, teraz również działa.

Co się poprawiło... jeden z bardziej "wymagających" filmów który wcześniej zdrowo mi przycinał na szybkich scenach z wybuchami teraz poszedł płynnie i bez najmniejszej czkawki.

Pozatym nie zauważyłem żadnych innych (oprócz ładniejszych ikonek) zmian.

Mnie bardzo boli brak TrueHD, ale wiem że to nie ta klasa maszynki (czekam na następcę C200 ... ;) ).

Co ciekawe... w ramach zabaw próbowałem zapuścić soft z CycloneMKV. Soft się oczywiście nie przyjął, ale zmieniło mi bootloader. Teraz przy starcie maszynki mam zamiast "WOXTER" napis "CYCLONE MKV".

Edytowane przez zuto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już przesiadłem się z Woxtera na Boxee Box, wydajnościowo kładzie poczciwego Woxtera na łopatki, do tego ten interface :) W sumie jak są chętni to chcę go sprzedać z dyskiem (Samsung 1,5Tb), jak jest ktoś zainteresowany zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem na "r4318_compatible_con_feeds_asus".

Radio działało mi już na poprzednim sofcie, teraz też działa.

YouTube również działało mi wcześniej, teraz również działa.

Co się poprawiło... jeden z bardziej "wymagających" filmów który wcześniej zdrowo mi przycinał na szybkich scenach z wybuchami teraz poszedł płynnie i bez najmniejszej czkawki.

Pozatym nie zauważyłem żadnych innych (oprócz ładniejszych ikonek) zmian.

Mnie bardzo boli brak TrueHD, ale wiem że to nie ta klasa maszynki (czekam na następcę C200 ... ;) ).

Co ciekawe... w ramach zabaw próbowałem zapuścić soft z CycloneMKV. Soft się oczywiście nie przyjął, ale zmieniło mi bootloader. Teraz przy starcie maszynki mam zamiast "WOXTER" napis "CYCLONE MKV".

Ok, ściągnąłem jeszcze raz, wgrałem i wszystko działa, dzięki za info!

Edytowane przez kix5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już przesiadłem się z Woxtera na Boxee Box, wydajnościowo kładzie poczciwego Woxtera na łopatki, do tego ten interface :) W sumie jak są chętni to chcę go sprzedać z dyskiem (Samsung 1,5Tb), jak jest ktoś zainteresowany zapraszam :)

Dziq, wiesz że ta zabawa nie ma końca :), za chwilkę będzie coś lepszego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie ma końca, wierz mi że wiem :) ale Woxtera miałem już 1,5 roku, więc nadszedł czas na zmianę...Teraz Boxee pewnie u mnie trochę zabawi :) Co nie zmienia faktu, że Woxter to świetny player, który rusza prawie każdy normalny plik, darzę ten sprzęcik dużym sentymentem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie ma końca, wierz mi że wiem :) ale Woxtera miałem już 1,5 roku, więc nadszedł czas na zmianę...Teraz Boxee pewnie u mnie trochę zabawi :) Co nie zmienia faktu, że Woxter to świetny player, który rusza prawie każdy normalny plik, darzę ten sprzęcik dużym sentymentem :)

Chyba dla jednej rzeczy wymienię kiedyś Woxtera,dla wyświetlacza którego nie ma,Boxee z reszta chyba też, czy się mylę?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam o woxterze

Obsługiwane formaty napisów tekstowych do filmów:

SRT, SMI, SSA, IDX/SUB, SUB , wspiera polskie znaki w plikach

a co z txt?? czy on nie czyta tego? prosze o info od uzytkownikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam o woxterze

Obsługiwane formaty napisów tekstowych do filmów:

SRT, SMI, SSA, IDX/SUB, SUB , wspiera polskie znaki w plikach

a co z txt?? czy on nie czyta tego? prosze o info od uzytkownikow

Nie czyta niestety, przerabiam na SRT w Subtitle Workshop w kilka sekund i działa bez zarzutu.

Właśnie znalazłem fajną stronę z alternatywnym softem:

http://playon.unixstorm.org/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło juz trochę czasu od ostatniego wpisu.Czy Woxtery Wam sie rozleciały czy są tak bezproblemowe ?? :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...