Skocz do zawartości
Dziq

PlayOnHD i Woxter-i-Cube 750 Ciekawe propozycje Realteka

Rekomendowane odpowiedzi

witam....

Mam pytanie czy może idzie też jakość Woxter-em ściągnąć z rapida premium???? bo jakby i to miał to byłby naprawdę super.... Tak właśnie zastanawiam się nad nim, chciałem Xtreamer-a ale coś się o nim kiepsko wypowiadają..... i już coś mi ochota na niego odeszła... :(

pozdrawiam.....................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat ściągania z rapida nie ma nigdzie słowa także o tym bym zapomniał. Przynajmniej do zmiany firmware, ale to nie prędko chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam....

Mam pytanie czy może idzie też jakość Woxter-em ściągnąć z rapida premium???? bo jakby i to miał to byłby naprawdę super.... Tak właśnie zastanawiam się nad nim, chciałem Xtreamer-a ale coś się o nim kiepsko wypowiadają..... i już coś mi ochota na niego odeszła... ;)

pozdrawiam.....................

Jesli masz na myśli Rapidshare to według supportu technicznego WOxtera, będzie taka

możliwość za parę miesięcy (Rapidshare i Megaupload z kontem premium). POniżej odpowiedź z Woxtera:

"Do you mean Rapidshare? We are working on a project to do this, download files from Rapidshare and Megaupload using a premium account, but it is in development, we will have it in a few months (end of first quarter 2010)."

W tej chwili Woxter sie dość uaktywnił jest dobre wsparcie na stronie Woxter.com, a także można znaleźć odpowiedzi na szereg zadawanych tutaj pytań, ściągnąć aktualny nowy firmware link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woxter 750 problem HDMI,

podłączyłem woxtera poprzez HDMI do TV (sony we5) i mam dostępny jedynie tryb 480p (i HDMI auto ale po wybraniu tego dalej mam 480p) inne tryby nie są aktywne w menu. Rozwiązałem to podłączając równolegle SCART i w nim ustawiam wymagany tryb, po czym przełączam tv na hdmi, ale to paranoja. Nie wiem czy to wina ustawień tv czy problem samego odtwarzacza?

Będę wdzięczny za wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie dot. PlayOnHD pokazał się nowy firmware: 2891 beta.

http://www.acryan.com/forums/viewtopic.php?f=44&t=3462

Tym razem ładuje się bez problemu do Woxtera 750 - może dlatego, że beta. Moje spostrzeżenia:

- działa na powrót radio internetowe z dodaną funkcją wyszukiwania stacji wg nazw, która działa dziwacznie - raz wyszukuje poprawnie, raz niczego nie znajduje, to znowu znajduje stacje nie mające nic wspólnego z wpisaną frazą;

- dodana opcja Youtube - niestety bez wyszukiwania, czyli praktycznie bezużyteczna;

- dodana obsługa napędów DVD-USB. Czyta zarówno format DVD-Video jak i DVD-ROM, a także CD-ROM. Nie rozpoznaje tylko CD-Audio. Duża sprawa, choć mam z tym kłopot - Woxter po wczytaniu i odegraniu czegokolwiek z płyty nie potrafi prawidłowo przejść w standby (nie wyłącza wentylatora i dysku). Pozostaje odcięcie zasilania. Może gryzie się z konkretnym napędem - dość starawa nagrywarka LiteOn'a;

- w konfiguracji video dodana regulacja hue i saturation;

- kilka kosmetycznych poprawek - w wyświetlanym info o granym filmie dodano informację o całkowitym czasie utworu, info plików muzycznych przeniesiono z dołu na górę ekranu (nie zasłania wylistowanych plików);

- oczywiście nie działa downmix DTS i tak już pewnie pozostanie z uwagi na chipset Woxtera (1073DA, a nie 1073DD, jak w większości PlayOnHD).

Ogólnie - niezły soft. Nie stwierdziłem gorszej stabilności pracy czy w ogóle pogorszenia czegokolwiek w stosunku do softu Woxtera z 31.10 - no, może poza o kilka sekund wydłużonym stracie ze standbay'a.

rozyc11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły softy dla PlayOnHD i Woxtera są upubliczniane w prawie tym samym czasie, w związku z tym jest nadzieja na oryginalny soft.Dzięki za info.

Edytowane przez kix5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem 2901 od Playon na 2600 Woxtera. Wszystko śmiga, dużo nowych funkcji, a zwłaszcza to, co mi brakowało, czyli 24p. Radio internetowe też działa, łapie ok. 1700 stacji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wgrałem 2901 od Playon na 2600 Woxtera. Wszystko śmiga, dużo nowych funkcji, a zwłaszcza to, co mi brakowało, czyli 24p. Radio internetowe też działa, łapie ok. 1700 stacji. :)

Czy jest informacja o formacie dysku przy instalacji nowego oprogramowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest informacja o formacie dysku przy instalacji nowego oprogramowania ?

Nie - o ile poprzednio był wgrany soft Woxtera z końca października, wszystko jest OK i dysk jest normalnie widoczny.

Poza tym polecam firmware 2901 hacked od Titooo

http://estosesale.com/r2901%20hacked%20by%...20searches).zip

Świetnie rozbudowane opcje Youtube wraz z dodaną (wreszcie!) funkcją wyszukiwania. Wszystko chodzi perfekcyjnie.

rozyc11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie - o ile poprzednio był wgrany soft Woxtera z końca października, wszystko jest OK i dysk jest normalnie widoczny.

Poza tym polecam firmware 2901 hacked od Titooo

http://estosesale.com/r2901%20hacked%20by%...20searches).zip

Świetnie rozbudowane opcje Youtube wraz z dodaną (wreszcie!) funkcją wyszukiwania. Wszystko chodzi perfekcyjnie.

rozyc11

Dzięki za dobre wieści :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbowałem wgrać ten soft modowany 2901 na standard 2901 i myśłałem, że uwaliłem. Pojawia się tylko obrazek Wextora i nic. Wgrałem jeszcze raz na pena 2901 od Playon, zasadziłem, wtyczka zasilania z wciśniętym power, i zaskoczyło. Rom wszedł, potem jeszcze raz 2901 modowany, i też się udało. Soft świetny, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Jeżeli chodzi o sieć wszystko w końcu działa jak powinno, jedynie do grafiki można się czepiać ale w Playon zawsze taka była i trzeba się do tego przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie w jaki sposób można dodać wybraną internetową stację radiową do zakładki ulubione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dla chętnych podaję link do najnowszego oprogramowania firmowego do Woxtera 750 na You Tube:

http://www.woxter.com/en-gb/products/view/...ube_750/support

Mam też informację od dystrybutora, że kolejna wersja odtwarzacza ze zmienionym chipem Realtek obsłuży w końcu DTS downmix do stereo (powinna być dostępna za 2-3 tygodnie)

Edytowane przez HDef_tester123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam też informację od dystrybutora, że kolejna wersja odtwarzacza ze zmienionym chipem Realtek obsłuży w końcu DTS downmix do stereo (powinna być dostępna za 2-3 tygodnie)

czyli tak naprawdę która ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy soft kompatybilny przerobiony od Playon!HD

http://estosesale.com/r2901_hacked_by_titooo_v2.zip

-Fixed Youtube support.

-Added support for Youtube videos in HD at 720p: Youtube videos are played by default in high defintion (if avaible), second option is Youtube HQ (if available) and last option is Youtube normal quality.

-Added Metafeeds.

-Includes video_firmware.bin from r2388 firmware, so you should experience the same video performance that you had on r2388 firmware.

Edytowane przez kix5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy jest możliwość zdjęci blokady z FW Playona lub Mede8era by móc je wgrać na Woxtera? Zauważyłem, że na tej stronie estosesale.com są upubliczniane modowane romy, i nawet metody jak je hakować, ale od kilku miesięcy nic nowego nie wydali( dla tej grupy playerów). A ostatnio konkurencja ma coraz więcej ciekawych możliwości np. YAMJ (movie jukebox), bezproblemowe odtwarzanie YT HD, nowe interface'y ( Playon), i wiele wiele więcej. Nie ukrywam, że przede wszystkim zależy mi na YAMJ, który poszerzy horyzonty i wygodę obsługi tego typu playerów, okładki, polskie opisy filmów, całe tła coś jak w XBMC, choć do AEON Skin to jeszcze długa droga, jednak dobry początek :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie czy jest możliwość zdjęci blokady z FW Playona lub Mede8era by móc je wgrać na Woxtera? Zauważyłem, że na tej stronie estosesale.com są upubliczniane modowane romy, i nawet metody jak je hakować, ale od kilku miesięcy nic nowego nie wydali( dla tej grupy playerów). A ostatnio konkurencja ma coraz więcej ciekawych możliwości np. YAMJ (movie jukebox), bezproblemowe odtwarzanie YT HD, nowe interface'y ( Playon), i wiele wiele więcej. Nie ukrywam, że przede wszystkim zależy mi na YAMJ, który poszerzy horyzonty i wygodę obsługi tego typu playerów, okładki, polskie opisy filmów, całe tła coś jak w XBMC, choć do AEON Skin to jeszcze długa droga, jednak dobry początek :)

Może coś z tego będzie :

http://estosesale.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=11

http://estosesale.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=14

Edytowane przez kix5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koleś zapowiedził nowe fw ale jak na razie niestety cisza :/

Zainstalowałem fw które podałem w linku ale youtube nie chodzi

Edytowane przez kix5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio trafiłem na stronę C4i z której dowiedziałem się o Woxter 750 i Playon HD. Czy minimalny dysk to 500GB ? W sumie jak popatrzyłem na allegro to takie dyski są w tej chwili nie drogie ale tak z ciekawości pytam. Głównym priorytetem dla mnie jest przerzucić pokaźną kolekcję filmów DivX z płyt CD na jakieś pudełko pod TV :-). Czy ktoś mógłby sprawdzić czy ten Woxter ze złączem SCART ma wyjście SVHS w tym złączu. Warto kupować coś takiego aby oglądać tylko zwykłe DivX. TV HD nie mam i jeszcze spory czas pewnie nie będę miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głównym priorytetem dla mnie jest przerzucić pokaźną kolekcję filmów DivX z płyt CD na jakieś pudełko pod TV :-).

Warto kupować coś takiego aby oglądać tylko zwykłe DivX. TV HD nie mam i jeszcze spory czas pewnie nie będę miał.

Sam sobie odpowiedz.

Chcesz wydać 650 zł (urządzenie) + 150 zł (dysk 500GB) na coś czego nie wykorzystasz.

Do Divx'ów możesz sobie kupić pudełko od 99 zł + dysk. Pełno tego na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale podoba mi się ten PlayOn bo ma UPnP, dostęp przez sieć, dysk montuje się wewnątrz - nie chcę podłączać przez USB zewnętrznych dysków ew. pendrive'y, no i podobno jest dość cichy co też jest sprawą bardzo ważną a podobno Xtremer jest głośny. Może by ktoś coś polecił dla mnie. Musi być pudełko z wewnętrznym dyskiem, cicha praca, mały pobór prądu, UPnP, obsługa sieci więc złącze ethernet (FTP lub samba) i obsługa z pilota :-)

Edytowane przez Gelip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje sposób wgrania na woxtera 750 softu playon np. 7.3.x.r3582?(standardowo pojawia się monit że oprogramowanie przeznaczone jest jedynie dla playon) Czy różnice w chipie (DA - DD) mają znaczenie przy sdk3 realteka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...