Skocz do zawartości
Dziq

PlayOnHD i Woxter-i-Cube 750 Ciekawe propozycje Realteka

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze tak malo jest o nim, jakies male zainteresowanie

ja tak z ciekawosci jak wypada w porownianiu z WD 2 i Xtreem

bo tak czytam czytam i wydaje sie fajny, choc musze sobie zebrac wszystkie pytania co mnie interesuje i wstawic, ale plus to dysk 3,5 wewnatrz.

Edytowane przez Seba_Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest dobra konkurencja do Xtreamera głównie z powodu możliwości wsadzenia większego dysku i cichszej pracy :angry: Fajne w Woxterze jest to, że legalnie możemy używać softów Woxtera jak i AcRyana. WD to technicznie półka podobna choć ponoć potrafi więcej wyświetlić ( 16reFrames przy 1080p) - jednak mało jest materiałów o takich parametrach i będzie coraz mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie ma sprawa softu rozumiem ze mozna oryginalny mozna z acryana a czy istnieja jakies softy nieoficjalne tworzone przez uzytkownikow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie ma nieoficjalnych softów.... ale może ktoś się za to zabierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na polskim rynku najpopularniejszy jest extreamer a ciekawa propozycja to FANTEC MM-FHDL wielki plus maly wyswietlacz no ale gdzie to dostac jakie wsparcie softwarowe, prognozy na przyszlosc itd :unsure: trudno powiedziec

Edytowane przez bociek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co liczyć, tego typu playerów na rynku jest wiele... i wiele z nich może pozostać w ogóle bez wsparcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak sie ma sprawa softu rozumiem ze mozna oryginalny mozna z acryana a czy istnieja jakies softy nieoficjalne tworzone przez uzytkownikow??

Są nowe softy AC Ryana w przygotowaniu z obsługą , aktualna beta z 22.10 -info ponizej (podaję za mpc ):

version v7.0.6 r2089

------------------------------------

What's new in this release

1) Add torrent download function in Home menu

- Place .torrent file in any folder and press Menu to select "Add the torrent"

- On-Screen real-time download status

Press Menu button on selected torrent download to select priority level

Press Stop button on selected torrent download to Stop torrent or Stop torrent and Delete file

- On-screen client setup

2) Add Internet Feeds function in Home menu (Beta development, not fully working yet)

- YouTube streaming

- Picasa photo album

- RSS news feeds

3) Add NFS support for mapping of network folders

4) Add Screen size calibration to fit video to screen

- Press ZOOM IN button of the remote control during playback to fit to defined screen size

5) Add Network Host Name configuration

6) Add Japanese (S-JIS) text encoding

7) Add Korean (EUC-KR) text encoding

8.) Add system time synchronisation with time servers

9) Add external USB DVD-ROM support**

10) Add Auto-Play function when a disc is inserted in the external USB DVD-ROM

11) Add Parental Control for disc rating

12) Fix internal HDD capacity information correctly above 1TB

13) Fix Simplified/Traditional Chinese characters display under English Language Menu

14) Fix external USB DVD-ROM unable to eject once mounted

15) Fix the extra directories present when returning to Home menu from browser

16) Fix system freeze when another USB device is attached while the wireless N dongle is in use

17) Fix internal Simplified Chinese SRT subtitle present in MKV container format

18.) Improved playback of files in sequence via network

19) Remove File Copy and Setup menu from Home menu

20) Remove unicgi (Neighbour Web) application from Extension Info

--Currently still in "final fixing" (not completed yet in this BETA)--

1) Fix internal Traditional Chinese SRT subtitle support for MKV container format

2) Fix punctuation order of Hebrew text encoding

You can get the beta release from here:

Download Here

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jezeli hodzi o dzwiek hd to jak sprawuje sie ten sprzet przepuszcza do apli?? sprawa 2 to czy mozna samemu dodawac radiowe stacje internetowe??

spraba 3 to moviejukebox czy takowy jest i obsluguje polske?? sprawa 4 czy jest mozliwosc ze powstanie menu na wzor xbmc np :D itd itd:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu na wzorze XBMC racze napewno nie powstanie, ale poszukaj na forum wątku o Yuixx'sie :D Póki co nie przepuścił mi HD audio do mojego Denona AVR2809. Co do radia internetowego to zbyt mało badałem temat jak na razie więc nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie miałem do tej pory doświadczeń z urządzeniami typu Woxter i-Cube 750 i mam proste pytanie o wgrywanie nowego oprogramowania.Czy wgrywa się ono automatycznie po włożeniu pamięci do czytnika czy trzeba wykonać czynności dodatkowe w menu urządzenia oraz czy kolejne wersje oprogramowania oferują język polski w menu ? Sporo aktualizacji na forum Ryana, odbiornik się rozwija :angry:

Edytowane przez kix5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkładasz USB lub pendrive z instalką nowego softu, wybierasz w menu uaktualnij system i po chwili Woxter przechodzi w tryb aktualizacji systemu i po 3 min już wszystko powinno być zaktualizowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wkładasz USB lub pendrive z instalką nowego softu, wybierasz w menu uaktualnij system i po chwili Woxter przechodzi w tryb aktualizacji systemu i po 3 min już wszystko powinno być zaktualizowane :)

Dzięki za szybką odpowiedź.Zamówiłem Woxter'a więc myślę że będę miał więcej pytań jak dotrze do mnie :( Tak z ciekawości próbujesz najnowszych wersji beta, ostatnio wyszła chyba dzisiaj v7.06.r2160

Edytowane przez kix5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam tą betę, ostrzegam przed przejściem na nią bo miesza trochę z dyskami i starsze softy nie widzą dysku a ten tak, więc siłą rzeczy jestem uwiązany do tej bety, która jest trochę niestabilna ale ogląda się filmy normalnie, do tego obsługuje zewnętrzne napisy w plikach, które już mają wewnętrzne wgrane. Najfajniejsze jest to, że ten soft już jest zbudowany w oparciu o najnowsze SDK Realteka, więc dużo będzie przyszłościowo nowych usprawnień, między innymi dźwięk HD i BD ISO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak mam tą betę, ostrzegam przed przejściem na nią bo miesza trochę z dyskami i starsze softy nie widzą dysku a ten tak, więc siłą rzeczy jestem uwiązany do tej bety, która jest trochę niestabilna ale ogląda się filmy normalnie, do tego obsługuje zewnętrzne napisy w plikach, które już mają wewnętrzne wgrane. Najfajniejsze jest to, że ten soft już jest zbudowany w oparciu o najnowsze SDK Realteka, więc dużo będzie przyszłościowo nowych usprawnień, między innymi dźwięk HD i BD ISO!

To bardzo dobre wiadomości.Dzisiaj dotrze do mnie przesyłka z Voxterema, instrukcja już wydrukowana od soboty zacznę testować sprzęt.Jestem bardzo ciekaw tego playera bo nie miałem jeszcze do czynienia z tego typu zabawkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich

Czy ktoś posiada polską instrukcję do Woxtera i-cube 750?

Gdzie ew. można ją pobrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupiłeś w Polskiej dystrybucji (C4i) to powinni Ci udostępnić możliwość jej pobrania z ich strony ( potrzebny specjalny kod). A jeżeli kupiłeś po za granicami to musisz sobie radzić sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mogę sobie poradzić sam. ;)

Czy ktoś ma taką instrukcje i może mnie poratować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czym nie możesz sobie poradzić? Ze ściągnięciem instrukcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze ściągnięciem to ja sobie poradzę (sam :lol: ), ale bez kodu nie zrobię nic.

Woxtera kupiłem w Niemczech - stąd cały problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł już do mnie sprzęt.Po zainstalowaniu oprogramowania v7.0.6_r2089 pojawiły się multimedia sieci ale niestety puki co nie odpalają się, brak mi trochę radia internetowego które pewnie w końcu ruszy skoro jest ikona.Soft Playona nieco inny graficznie od oryginału ale bardziej rozbudowany, wszystko intuicyjne.Mam pytanie o dysk który tam można zamontować, czy są jakieś niekompatybilne? Przymierzam się do Samsunga bo jest cichy i w miarę tani a to poważny argument.Myślę o tym: http://www.chip.pl/testy/pamieci-masowe/dy...hd103sj-1000-gb .I kolejne pytanie, czy można w jakiś sposób obniżyć napisy w filmach, mam na "0" ale to i tak trochę za wysoko dla mnie.Sporo miejsca jeszcze na dole ekranu.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy podwyższasz i zmniejszasz strzałkami na pilocie (góra,dół,lewo, prawo). Ja osobiście kupiłem sobie taki dysk : http://www.allegro.pl/item800312541_samsun...154ui_fvat.html i hula nie przyzwoicie :) nawet jest cichy :P. Ponoć na sofcie 2160 te serwisy już działają, ale nie miałem okazji jeszcze sprawdzić. Wracając do samego softu powoli zaczął ze mną współpracować jednak i tak radzę się wstrzymać do poprawionej wersji bo ten ma problemy z dźwiękiem HDMI Raw (czasami jest lub go nie ma) i ogólnie jest nie stabilny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisy podwyższasz i zmniejszasz strzałkami na pilocie (góra,dół,lewo, prawo). Ja osobiście kupiłem sobie taki dysk : http://www.allegro.pl/item800312541_samsun...154ui_fvat.html i hula nie przyzwoicie :) nawet jest cichy :P. Ponoć na sofcie 2160 te serwisy już działają, ale nie miałem okazji jeszcze sprawdzić. Wracając do samego softu powoli zaczął ze mną współpracować jednak i tak radzę się wstrzymać do poprawionej wersji bo ten ma problemy z dźwiękiem HDMI Raw (czasami jest lub go nie ma) i ogólnie jest nie stabilny.

Tak wiem jak przesuwać napisy ale jest jeszcze trochę miejsca na dole do wykorzystania :P napisy są zwiększane i zmniejszane proporcjonalnie, czepiam się a ogólnie są świetnie czytelne i sposób ich edycji to po prostu bajka .Czy Twój dysk pracuje w obrotach : 5400 obr./min i się "wyrabia" z mediami?Na tej aukcji tego nie podają ale po poczytaniu paru tekstów wynika że dzięki temu jest ciszej. Do tej pory uważałem ze lepiej dla szybkości odtwarzania są szybsze obroty dysku ale może jestem niedoinformowany ?

Edytowane przez kix5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takiej pracy spokojnie wystarcza mi, nie narzekam 5400rpm występuje we wszystkich laptopach... 7200rpm jest głośniejsze mniej energo-oszczędne i bardziej się grzeje przez to Woxter będzie głośniej chodził. Wiesz oglądanie filmu fullHD z wysokiej jakości dźwiękiem nie przekroczy 40-50mbit na sekundę(max dla blu-ray) czyli do 6,25megabajta na sekundę czyli około 4 razy wolniej niż USB 2.0 ( rozpędza się do ponad 20-30 megabajtów na sekundę - jak na moje oko ) :P Więc nie martw się prędkości Ci starczy do odtwarzanie pewnie nawet i jakiś 10 -15 takich filmów :) na raz ( teoretycznie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...