Skocz do zawartości
  • 0
brzozzz

RATUJCIE sprzet RTV

Pytanie

Panowie,

pls o info jesli ktokolwiek mial do czynienia z tym sprzetem.

moja siora uparla sie jak najszybciej kupic kino domowe, no i stalo sie, byla dzisiaj w media bo 30 x 0%, no i skonczylo się na poleceniu przez Pana z MM na takim "zestawie" , a zestaw w cudzyslowiu bo :

ampli ONKYO HTE 507B + glosniki Maudio HCS 9950 i do tego DVD pionka DV 420 VK

czyli ogólnie jedna zbieranina :/ Poki co umowa jeszcze nie zostala podpisana, bo zabraklo czasu, dlatego pls o jakiekolwiek info o powyzszym sprzecie ASAP !

Ja coś nie za dużo informacji nie moge znalezc :lol:

ampli wydaje sie w miare pozadny 5x130 ( ale nie wiem przy jakiej imp. ) hdmi wejscia wyjscia. Onkoyo ogolnie dobry sprzecik, ale ten konkretnie ??? Jak z basem z tymi kolumnami ? Bo oczywiscie siora nie zamierza poki co inwenstowac w suba :), no i jeszcze do tego dvd, chociaz z tego akurat obraz moze byc dobry, także najbardziej pls o opinie z konfiguracji ampli glosniki

Czy to będzie ładnie grało wszystko razem ?

Mam obawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

biorąc pod uwagę że nie kosztuje to razem więcej niż 2800. sam ampli kosztuje 2000. Dvd to ok 420 i jest całkiem niezłe to głośniki masz za 400. nie jest źle ale może najlepiej niech jeszcze pojeździ po innych MMi tam sie popyta bo zawsze może być coś lepszego a to jest jak by nie patrzeć 3000zł. z tymi ratami spieszyć sie nie trzeba więc niech obejrzy asortyment w innym sklepie i coś wybierze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czyli jednym slowem ampli jak najbardziej moze byc, DVD mysle ujdzie , gorzej z glosniakami ( przyznam, ze do maudio nie mialem przekonania i pewnie tak zostanie ).

może jeszcze ktoś coś podpowie ?

p.s. jesli chodzi o ampli i wyjscie hdmi ( w swoim sprzęcie tego nie mam ) to tak naprawde w parktyce ułatwia to podłączenie całego sprzetu ze sobą ?

ampli, dvd, LCD,dekoder cyfrowy + ew komp. , jak to można najlpiej przyłączyć ?

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wszystko po HDMI :P ja bym raczej powiedział że DVD jak najbardziej może być a ampli ujdzie (chociaż do kina przy średnich kolumnach też jest ok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...