Skocz do zawartości
janek_pl

INETBoxHD - odbiornik TV-SAT HD PVR

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ceny clona to nie spodziewajmy sie niczego dosc dawno temu rozmawialem z dzialem sprzedazy producenta o cenie itd,nic w tej kwesti sie nie zmienilo bo jak twierdza uzywaja tych samych czesci do produkcji co w orginalnych odbiornikach :) i z tego wzgledu nie mozna zejsc ponizej pewnego pulapu.A jezeli chodzi o sim karte powiedzieli ze to zajelo im najwiecej czasu ale juz ten klopot maja zalatwiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo Janku. Przeglądając tematy na forum, porównania odnośnie jakości obrazu nie mogłem wyszukać. Pozdrawiam.

Napisałem, że obraz taki jak w Dm800, czyli średnia półka.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj <klik> masz cały temat na temat chłodzenia DM8000. Znajdziesz też tam plugin i opis ustawienia napięcia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem gemini 4.3 do flasha i smiga ok, zauważyłem ze na pena wchdzą wszystkie najnowsze softy i smigaja super np edg r3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może wie gdzie mozna kupic cichy wentylator 30x30x6 żeby podmienic ten od inetbox, bo strasznie głosny jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam szukałem na samym początku hehe, ale cięzko znalexć dobry o rozmiarach 30x30x6mm, jakoś nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Proszę o info nt kona DM 8000HD, gdzie można go kupić? Tylko realnie- jest wiele stron, które niby oferujątakie odbiorniki tego typu. Jakie są recenzje klona DM8000HD.

P.S. Nigdy nie porównujcie IP9000HD do DM800HD bo to tak jakby porównać syrenkę do mercedesa- a wiem co piszę byłem długim posiadaczem Relooka, a teraz szczęśliwym posiadaczem Dreamboxa.

Edytowane przez jaro47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jomap

Mój DM800 podłączony z ampli Onkyo504 gra bardzo dobrze. Niebo lepiej niż wcześniejszy Ferguson FX7600. Połączenie kablem optycznym toslink.

Śmiało moge polecić.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi odpowie czy jest wogóle sens kupować tuner HD bez HDMI? Moja plazma ma 3 HDMI, ale nie ma DVI i w związku z tym nie ma mozliwości oglądania programów w wysokiej rozdzielczości co wg mnie z góry dyskwalifikuje taki sprzęt. Na każdym tanim (lub dostarczanym z pakietem) tunerze HD obraz po HDMI będzie lepszy (a przynajmniej dla kanałów HD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mi odpowie czy jest wogóle sens kupować tuner HD bez HDMI? Moja plazma ma 3 HDMI, ale nie ma DVI i w związku z tym nie ma mozliwości oglądania programów w wysokiej rozdzielczości co wg mnie z góry dyskwalifikuje taki sprzęt. Na każdym tanim (lub dostarczanym z pakietem) tunerze HD obraz po HDMI będzie lepszy (a przynajmniej dla kanałów HD)

W zestawie jest kabel DVI-HDMI. Przez ten kabel leci też audio więc co za problem masz z tym DVI?

Obraz jest całkiem niezły jak dobrze ustawisz TV i podniesiesz poziom ostrości w ustawieniach dreama.

Osobiście polecam kupić oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli do sprzetu jest dołączana przejściówka. Czy nie powoduje to pogorszenia jakości dla rozdzielczości 1080i?

Rozumiem, że w DM800 jest tak samo - czyli musi być przejściówka. Czy one posiadają MPEG4 bo chyba nie? Ktos się orientuje jakie ceny są za tego klona oraz DM800 i czym się różni od nich DM500 jako tańsza alternatywa?

--------------

OK, cene na DM800 znalazłem na aledrogo i dla klonów 500 też. Ten ostatni jednak odpada bo ma tylko wyjście SCART bez HDMI ani DVI więc chociaż cena niska to dla mnie bez sensu. Ktoś wie ile kosztuje ten Inetbox? Na SAT kurierze ostrzegają przed zakupem tych podróbek. Być może skusze się na DM800, ale chcę najpierw gdzies zobaczyc jak to chodzi.

Edytowane przez archie39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, czyli do sprzetu jest dołączana przejściówka. Czy nie powoduje to pogorszenia jakości dla rozdzielczości 1080i?

Rozumiem, że w DM800 jest tak samo - czyli musi być przejściówka. Czy one posiadają MPEG4 bo chyba nie? Ktos się orientuje jakie ceny są za tego klona oraz DM800 i czym się różni od nich DM500 jako tańsza alternatywa?

--------------

OK, cene na DM800 znalazłem na aledrogo i dla klonów 500 też. Ten ostatni jednak odpada bo ma tylko wyjście SCART bez HDMI ani DVI więc chociaż cena niska to dla mnie bez sensu. Ktoś wie ile kosztuje ten Inetbox? Na SAT kurierze ostrzegają przed zakupem tych podróbek. Być może skusze się na DM800, ale chcę najpierw gdzies zobaczyc jak to chodzi.

Nie wchodz w jakies podróby. Masz kase na DM800 to kupuj. Sprzęt konfigurujesz stawiasz na półkę i zapominasz o nim bo chodzi jak żyletka. Jak już będziesz kupował osiemsetkę to najlepiej u oficjalnych dystrybutorów bo są takie klony które wyglądają dokładnie tak jak oryginały, ale tylko wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedę kupował to oryginał DM800 - własnie poczytałem jak odróżnic podróbe. Zastanawiam się tylko czy jest sens wydawać tyle kasy na sam tuner jak można mieć tuner za darmo lub z małym abonamentem - a np. nowa oferta sprzętowa cyfry wygląda obiecująco (pod warunkiem, że działa tak jak wygląda :) )

nawiasem mówiąc kto jest dystrybutorem DM800 w Polsce? Udało mi sie go znaleźć tylko na aledrogo i wg zdjęć wyglądał na oryginał (pod warunkiem, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany sprzęt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...