Skocz do zawartości
semu.michaja

Cyfra+ w HD!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że powinniśmy podziękować ITI, bez ich decyzji o wprowadzeniu n-ki dalej bylibyśmy 100 lat za Afroamerykanami :) . Szkoda, że 720 co znaczy, że jest on lepszy od 1080i?

A tak wogóle to widać że coś się dzieje ze stroną, czyżby to obiecywane zmiany?
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizarazu

dzięki za konkret i doskonałą redakcję tekstu :P

dekodery już są używane we Francji,więc wszystkie ewentualne'' niespodzianki'' rozszyfrowano ,a my dostaniemy sprawdzony sprzęt i HD-uuaaaaaaaaaa

a na Święta n i C+ zawrą związek i dopiero będzie miodzio

czego wszystkim życzę :)

i jeszcze,czy poprawią jakość programów?

Edytowane przez cHoDnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, super wiadomości. Mam jednak pytanie jak należy traktować wypowiedź o sprzedaży kart cyfry osobno, przecież z taką sytuacją mamy do czynienia również teraz. Kolejne pytanie czy dzisiejsze moduły dostępowe typu Aston lub Reality CAM będą bez problemu dekodować przekaz HDTV np. w Humaxach? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) spotkałem się z opiniami (z innych źródeł niż Cyfra+), że faktycznie 720p może być lepszy niż 1080i (ach ten przeplocik :) )

2) nie wiem czemu pokutuje opinia, że cyfrowe wyjście optyczne to jest dopiero to. Nie spotkałem ani jednego poważnego artykułu technicznego, który wskazywał by na wyraźną wyższość wyjścia optycznego. A już na pewno nie przy tanich (zwykłych) kablach, gdzie wręcz może być odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adasss
a jak sobie wyobrażasz wysłanie dźwięku 5.1 przez wyjścia stereo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:)

ciekawe ile za boxa beda chcieli. Edytowane przez _p!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bez powodu pytałem,czy poprawi się jakość C+

teraz piątek godz.23.45 na HBO/obok litery O mały plus???/ jest''Punisher'' tak fatalnej jakości,że jak ...mam kilka kaset wideo ze starymi nagraniami,ale żadna nie jest tak zła jak ten film NA KANALE PREMIUM!
Uważam,że powinni zawiesić nadawanie tego kanału,jeśli nie mogą spełnić elementarnych warunków technicznych transmisji.
Żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol rzeczywiscie jakosc tego punishera gorsza od VHS, wyglada jak jakas kinowka z torrentow :) , chlopaki chyba za mocno przypchali transponder :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh jesli to sie sprawdzi to dziekuje Bogu ze wstrzymalem sie z wypoweidzeniem umowy w cyfrze;)))

a 'n'?....no coz...mysle ze nawet przekozacki VOD tego nie przebije...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no to "N" ma teraz do myślenia, Myśleli że wchodząc na rynek konkurencja to oleje, a tu Zonk... konkurencja ruszyła z kopyta i raczej myślę żę doświadczenie Cyfry lub Polsatu puki co przewyższa "N".
Jeśli cyfra obniży ceny to naprawde zyska klientów. "N" Niech jak najszybciej naprawia swoje błędy w organizacji , ofercie programowej, i działaniu dekoderów bo tak daleko nie zajedzie . ITI ruszcie się!!!!! Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cyfra Plus obnizy ceny? Hehe no takich zartow to nie slyszalem od dawna. Caly czas podwyzszaja, ukryte podwyzki, zmiana regulaminow w gazetce (pisane malym druczkiem), zamiast wydrukowane. Czy mozna traktowac serio taka firme? A okazuje sie, ze Canal + HD bedzie super dzialalo kosztem pogorszenia innych programow. To jest bezsens! Poza tym nie wszystkie filmy beda HD, tylko beda upscale, czyli to takie w sumie raczej pseudo HD...

Z czego tu sie cieszyc, prawdopodobnie bedzie HD kosztem gorszej jakosci innych programow (brak miejsca na Hot Birdzie), nawet Canal plus sie z tym nie kryje, ze gorzej nadaja. Czytalem ostatnio opinie admininistratora na forum Canal Plus...

Poza tym ciekaw jestem czy aby na pewno dostaniemy HD np w pakiecie Canal Plus, bo cos mi sie wierzyc nie chce, ze nie zazadaja dodatkowej oplaty za to. Poza tym tuner jaki otrzymamaja klienci, bedzie bez dysku twardego, wiec to troche kiszka... I nie zostaly podane ceny dekoderow, a wierzyc mi sie nie chce, ze beda kosztowaly grosze, jak za same wynajecie mediasatow placi sie 10 zl miesiecznie! A do nowosci technicznych on raczej nie nalezy...

Wazne, ze cos sie dzieje, ale bogate doswiadczenie Cyfry Plus jakos nie przemawia za mna, bo jakos nie mozna sie bylo doczekac chociaz 1 stacji wylacznie w standardzie 16:9 z Dolby Digital 5.1, to co dopiero z 1 kanalem HD. Miejmy nadzieje, ze to sie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='robertpw' post='18148' date='27.10.2006, 21:47 ']Witam, super wiadomości. Mam jednak pytanie jak należy traktować wypowiedź o sprzedaży kart cyfry osobno, przecież z taką sytuacją mamy do czynienia również teraz. Kolejne pytanie czy dzisiejsze moduły dostępowe typu Aston lub Reality CAM będą bez problemu dekodować przekaz HDTV np. w Humaxach? Pozdrawiam.[/quote]

Tak szczegółowych pytań nie zadawałem ale sądzę że jeżeli moduły te są zgodne ze standardem Media Guard to powinny bez problemu działać.

[color="#CC0000"]Dodałem również w newsie dział "dźwięk".[/color]

Oczywiście należy się tu słowo podziękowania dla ITI który zmusił konkurenta do "ruszenia się" i wprowadzenia HDTV.

Rynek HDTV wreszcie w Polsce ruszył i jest to już droga bez odwrotu.

Dodam że dodatkowym newsem jest to że [b][color="#CC0000"]kanał Canal + Film nadawany będzie w 16:9 SDTV [/color] [/b] jak na razie nie udało mi się ustalić na 100% czy będzie to nadawanie 4:3 w Letter box-ie czy też pełne 16:9. Edytowane przez Lizarazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na canal+ film jak leci 16/9 to zawsze pełne- to jedyna stacja w polsce ktora tak nadaje a od grudnia cała ramowka ma taka być.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Była poprawa wyglądu tunerów (nowe thomsony i philipsy), ale to nowe cudo jest koszmarne.
[img]http://www.digital16-9.com/gfx/photos/sleboz/682006_185646.jpg[/img]
[img]http://dvdbcko.dvdcritiques.com/upload/news/1184/File1.jpg[/img]
[img]http://dvdbcko.dvdcritiques.com/upload/news/1184/File2.jpg[/img]
Miejmy nadzieje, że chociaż obudowe zmienią. Mój stary magnetowid philipsa ma nowocześniejszy wygląd.
W menu wygląda tak:
[img]http://dvdbcko.dvdcritiques.com/upload/news/1184/File3.jpg[/img]
[img]http://dvdbcko.dvdcritiques.com/upload/news/1184/File4.jpg[/img]
[img]http://dvdbcko.dvdcritiques.com/upload/news/1184/File5.jpg[/img]
Jak dla mnie oferta rewelacyjna, ale tuner bardzo canalpusowaty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) Nie strasz ludzi...!!!
Tych dekoderów nie będzie, to stary design, który dawno został wycofany z CanalSat!
Nowe Philipsy są ładniejsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obyś miał racje, ale dokładnie takie same są na stronie canal sat w ofercie HD. Ni mogły być dawno wycofane, jak nie dawno były wprowadzone. W czym się canalsat koduje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Lizarazu' date='28.10.2006, 11:49 ' post='18240']

Oczywiście należy się tu słowo podziękowania dla ITI który zmusił konkurenta do "ruszenia się" i wprowadzenia HDTV.

Myślę że to jedyne słowo in plus dla ITI.

"n"ara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CanalSat w Seca2 Mediaguard jak Cyfra+...
Niedawno holenderski UPC zamawiał dekodery Hd od Philipsa i krążą plotki, że takie same ma dostać nasza Cyfra...

Link: [url="http://media2.pl/technologie/10056,philips,dostarczy,europie,hdtv.html"]http://media2.pl/technologie/10056,philips...ropie,hdtv.html[/url] Edytowane przez lucius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niewiadomo czy ta karta z modulem ci odpali na Humaxie PR-HD100 to jest Humax ktury ma Wbudowany sytem dekodowania Nagravision a Cyfra+ dekodowana w Media Guard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...