Skocz do zawartości
semu.michaja

Cyfra+ w HD!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie wstawić co ciekawsze cytaty:

[quote]„Umacniamy naszą pozycję. CYFRA+ dociera obecnie do 820 000 gospodarstw domowych w Polsce i według badań rynku jest zdecydowanym liderem pod względem liczby abonentów. Mocna pozycja oraz bardzo dobre wyniki finansowe pozwalają nam na inwestycje i realizację przyszłościowych projektów. Ponad dwustuosobowy zespół inżynierów Grupy CANAL+ pracuje nad rozwojem takich rozwiązań, jak HD, PVR, mobile TV czy VoD, jesteśmy więc gotowi, aby każde z nich wdrożyć w odpowiednim momencie w Polsce” – powiedział Arnaud de Villeneuve, Prezes CANAL+ Cyfrowy.[/quote]

[quote]Jesienią CANAL+ Cyfrowy zaproponuje abonentom CYFRY+ po raz pierwszy telewizję w technologii HD, bazując na unikalnej ofercie programowej stacji CANAL+. W pierwszej kolejności w wysokiej rozdzielczości pokazywane będą wybrane hity filmowe i najciekawsze rozgrywki sportowe, w tym liga angielska i francuska. Portfolio programów w HD będzie poszerzane.

Przygotowania do wdrożenia technologii HD CYFRA+ rozpoczęła już jesienią 2005, prowadząc testy standardu MPEG4. Wcześniejszym krokiem było zwiększenie liczby emisji filmów w formacie 16/9, a kolejnymi dostosowanie centrum nadawczego i systemów emisyjnych do potrzeb nowej technologii, pozyskanie dostępnej na rynku zawartości programowej w tym formacie oraz zamówienie sprzętu dekodującego programy w HD dla abonentów.[/quote]

[quote]„Należy podkreślić, że wprowadzenie HDTV wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi po stronie nadawców i operatorów, ale także po stronie odbiorców. Według szacunków w Polsce telewizory HD ready ma obecnie 3% gospodarstw domowych. CANAL+ w HD będzie więc produktem prestiżowym, atrakcyjnym przede wszystkim dla wąskiej grupy odbiorców ceniących technologiczne nowości. Na wprowadzeniu HD skorzystają jednak wszyscy abonenci CANAL+, odbierając program w lepszej jakości, z dźwiękiem Dolby Digital” – stwierdził Jacques Aymar de Roquefeuil.[/quote]

[quote]„Na tym etapie rozwoju rynku nie można oczekiwać, że wprowadzanie nowych technologii będzie od razu komercyjnym sukcesem. Inwestujemy w HD, bo to przyszłość nowoczesnej telewizji. W przyszłym roku planujemy zainwestować kilka milionów euro w nową infrastrukturę transmisyjną HD, chcielibyśmy bowiem już od następnego sezonu zaoferować abonentom rozgrywki ligi polskiej w wysokiej rozdzielczości. Również w przyszłym roku chcielibyśmy zaproponować abonentom CYFRY+ kolejne kanały w HD, przygotowujemy się także, aby wprowadzić dekodery z twardym dyskiem (PVR) oraz VOD” – podkreślił Arnaud de Villeneuve.[/quote]

I mini słowniczej elegancko zerznięty ; )

[quote]HDTV (High Definition Television) – telewizja wysokiej rozdzielczości, czyli format emisji sygnału TV zapewniający obraz wysokiej jakości, o większej liczbie widocznych szczegółów niż w tradycyjnej telewizji (typu SD). Do odbioru konieczny jest telewizor wysokiej rozdzielczości (HD ready), zalecane są odbiorniki o dużych przekątnych ekranu.

DSL (Digital Subscriber Line) – cyfrowa linia abonencka, czyli szerokopasmowe łącze umożliwiające szybki przesył danych za pomocą zwykłej linii telefonicznej. CYFRA+DSL opiera się na nowym systemie kodowania MPEG4, który zapewnia odbiór programów TV w wysokiej jakości.

VOD (Video on Demand) – tzw. video na żądanie, czyli system umożliwiający zamówienie przez widza wybranej propozycji z udostępnionej biblioteki programów telewizyjnych. Sygnał telewizyjny dostarczany jest wyłącznie do tego konkretnego widza, który wykupił dostęp do wybranego programu.

PVR (Personal Video Recorder) – odbiornik z wbudowanym twardym dyskiem o dużej pojemności, służący do rejestrowania programów telewizyjnych w formacie cyfrowym. Urządzenie umożliwia m.in. zatrzymywanie, cofanie aktualnie oglądanego programu w dowolnym momencie.

Mobile TV – tzw. telewizja mobilna, umożliwiająca odbiór programów telewizyjnych na żywo lub z biblioteki na ekranach telefonów komórkowych.[/quote]

No i co? Zobaczcie gdyby nie było ITI.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kablówki to ja osobiście nie chce oglądać na oczy i prosze nie wmawiać ludziom że to dobry wybór ! to zwykłe średniowiecze ! na dzień dzisiejszy liczy sie talerz i obraz cyfrowy a w przyszłości HD i zapewniam że różnice dostrzeze kazdy Kowalski ! a jak ktoś ma wąty to niech zobaczy na własne oczy czym sie różni kablówka od cyfry a cyfra od HD ! są przecie demonstracje które ja już widziałem i nie potrzeba mi żadnego marketingu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gmeru - to ewidetny przyklad dla ludzi sceptycznie nastawionych do projektu ITI , ze nawet oni, sympatycy C+ czy CP zyskaja. I tu na wejsciu jest duzy + dla rynku tvsat.
Oczywiscie w przypadku C+ to moze byc tez pulapka - jakim kosztem wprowadza nowe uslugi. Zakladam, ze nie kosztem jakosci juz nadawanych i planowanych kanalow?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wieslaw' date='01.09.2006, 19:23 ']Kablówki to ja osobiście nie chce oglądać na oczy i prosze nie wmawiać ludziom że to dobry wybór ! to zwykłe średniowiecze ! na dzień dzisiejszy liczy sie talerz i obraz cyfrowy a w przyszłości HD i zapewniam że różnice dostrzeze kazdy Kowalski ! a jak ktoś ma wąty to niech zobaczy na własne oczy czym sie różni kablówka od cyfry a cyfra od HD ! są przecie demonstracje które ja już widziałem i nie potrzeba mi żadnego marketingu !
[right][post="9419"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
Ale ja nie wmawiam nikomu ze kablowka jest dobra. Owszem widac roznice miedzy kablowka a cyfra. Tyle ze jak jest dobrze zrobiona kablowka to nie sa te roznice takie drastyczne. Niestety ale duzo tutaj zalezy od urzadzen. Ja np. mam takiego farta ze na scianie mojego budynku wisi wzmacniacz optyczny ktory dosyla obraz bezposrednio ze studia z tej skrzynki puszczony jest sygnal do mojego domku kabelkiem 1,6 poziom sygnalu na wejsciu mam w okolicach 74dbm ale poniewaz to domek konieczne byly modyfikacje i tak wisi sobie wzmacniacz nie tani z hipermarketu tylko porzadny za ponad 700zl arkodan a instalacja w domu zrobiona jest w systemie gwiazdzistym sygnal jest rozdzielony z uwzglednieniem charakterystyki przenoszenia kabla. Wierz mi na slowo ze na co poniektorych kanalach na dobrym tv nie odroznisz czy to cyfra czy kablowka. Podstawa to dobry sygnal JAKOSCIOWO. Poziom ma drugorzedne znaczenie. Mozna zrobic kablowke ktora bedzie dawala piekny obraz ale niestety trzeba by obciac liczbe dostepnych kanalow o polowe. Po za tym jest jeszcze jedno ale kablowki ewoluuja i to co bylo kiedys moze sie zmienic. W latach 90 polski telkom telmor proponowal sieciom kablowym urzadzenia do dosylania cyfrowego sygnalu. Na dzien dzisiejszy kilka kablowek sie do tego przymierza. Wiesz co moze sie okazac ze zaoferuja lepsza jakosc od cyfry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
płacić im ! a jeszcze dodatkowo instalować różnego rodzaju urządzenia w celu poprawy jakości to przesada ! jak ccialem w UPC zainstalować kablówke to sie okazało że dzwiek nie jest stereo tylko mono a miesięczny abonament ponad 50 zł. to niech mnie ktoś przekona do kablówki ! nawet już tego nie robią akwizytorzy bo gonie ich na cztery wiatry !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]HD Cyfra+ w listopadzie
Nieoficjalnie wiadomo, że platforma Cyfra+ od listopada testowo uruchomi jeden kanał HDTV w MPEG-4, który ma się nazywać Canal+ Sport HD. Będą tam transmisje meczów Premiership i Ligue 1 uzupełnione filmami w HD. Orange Ekstraklasa w HD najwcześniej w 2007 roku!


Na razie Canal+ Sport HD będzie korzystał z obcych produkcji HDTV, wśród których zakupiono prawa do transmisji HD z Wysp Brytyjskich z ligi angielskiej oraz z francuskiej Ligue 1. Uzupełnieniem mają być wybrane filmy, które uda się kupić z jakością HDTV i fonią w Dolby Digital.



Canal+ Sport HD będzie nadawany w MPEG-4 dla internetowej oferty TPSA oraz dla satelitarnego zalążku pakietu HD Cyfra+. Do satelitarnego odbioru Canal+ Sport HD ma służyć ten sam dekoder Philipsa HD /MPEG-4, który trafi na rynek francuski. CanalSat i Cyfra+ współpracują przy tym projekcie. Dopiero w drugiej połowie przyszłego roku Cyfra+ może wprowadzić na rynek odbiornik PVR z dyskiem i będzie to już odbiornik HD PVR!

Kanały Cyfry w SDTV pozostaną nadal w dotychczas stosowanej kompresji MPEG-2 i standardzie DVB-S. Jednak na wejściu w HDTV zyskają także abonenci kanałów SDTV, bo równolegle Canal+ Sport ma być nadawany z fonią w Dolby Digital. Zwiększy się też liczba filmów w formacie 16:9.

Canal+ Cyfrowy rozmawia też z partnerami na temat dołączenia kolejnych kanałów HDTV do przyszłego pakietu HD Cyfra+. Na razie jednak w tym roku nie ma mowy o dołączeniu takich kanałów, jak National Geographic HD lub Discovery HD, o czym wcześniej plotkowano. Wynika to między innymi z chwilowego braku miejsca na transponderach Hot Birda. Być może na przełomie roku, po skonsumowaniu połączenia francuskich platform CanalSat i TPS, ta druga platforma będzie w stanie zwolnić miejsce na jednym z transponderów Hot Birda dla Cyfry+ w ramach współpracy z francuskimi partnerami. Na razie to kwestia przyszłości.

Według wstępnych zapowiedzi pierwsze transmisje HDTV meczów polskiej Orange Ekstraklasy miałyby nastąpić dopiero w 2007 roku i to nie wiadomo czy wiosną czy jesienią. Wynika to z potrzeby inwestycji w zakup lub dzierżawę odpowiedniego sprzętu do transmisji HD, chodzi szczególnie o wóz realizacyjny dla produkcji programów HDTV na żywo.

Większe zmiany w Cyfrze+ spodziewane są dopiero po wybudowaniu pod koniec przyszłego roku nowej siedziby Canal+ Cyfrowy na Stegnach, gdzie będzie zupełnie nowy uplink platformy.

Przypomnijmy, że już w październiku ma ruszyć trzecia polska platforma spółki ITI Neovision, która przygotowuje się do emisji w kompresji MPEG-4 (DVB-S2), w tym co najmniej 3 kanałów HD i 15 kanałów SD.[/quote]

[img]http://w3.satkurier.pl/pliki/5140.jpg[/img]

Tylko jak dużo osób to odbierze, jeżeli trzeba będzie mieć swój dekoder HD...ale i tak jestem wniebowzięty skoro ma być liga ang itd w HD :lol:

Oj jak dobrze, że ITI rozruszało rynek : ) Ale coś czuję, że C+ może nie zdążyć wybudować tego nowego budynku jak takim tempem będą działać :(

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"jednak na wejściu w HDTV zyskają także abonenci kanałów SDTV, bo równolegle Canal+ Sport ma być nadawany z fonią w Dolby Digital. Zwiększy się też liczba filmów w formacie 16:9." - no no ciekawe jak to chcą zrobić na tych odbiornikach co są aktualnie. Edytowane przez k@li111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='k@li111' date='10.09.2006, 16:15 ']"ednak na wejściu w HDTV zyskają także abonenci kanałów SDTV, bo równolegle Canal+ Sport ma być nadawany z fonią w Dolby Digital. Zwiększy się też liczba filmów w formacie 16:9." - no no ciekawe jak to chcą zrobić na tych odbiornikach co są aktualnie.
[right][post="10155"][/post][/right][/quote]

No właśnie..poprostu tylko paść ze śmiechu przy tym zdaniu. A może przez chinche magicznym sposobem będzie coaxial :( czary mary :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='k@li111' date='10.09.2006, 15:15 ']"ednak na wejściu w HDTV zyskają także abonenci kanałów SDTV, bo równolegle Canal+ Sport ma być nadawany z fonią w Dolby Digital. Zwiększy się też liczba filmów w formacie 16:9." - no no ciekawe jak to chcą zrobić na tych odbiornikach co są aktualnie.
[right][post="10155"][/post][/right][/quote]
" To se musi pan kupić taki tuner z Dolby" Tak mi powiedzieli na infolinii C+ :(:lol:

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' date='10.09.2006, 15:21 ']" To se musi pan kupić taki tuner z Dolby" Tak mi powiedzieli na infolinii C+ :(  :lol:
[right][post="10158"][/post][/right][/quote]

Rehehehe prawie jak Dolby Digital, prawie jak HD, prawie jak panorama (bedzie nie 2 razy tylko 4 na m/c?). Nowa oferta Cyfry + "wiodacej" platformy cyfrowej na rynku. I everybody klaszczemy. Yeeeeah LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' date='10.09.2006, 16:21 ']" To se musi pan kupić taki tuner z Dolby" Tak mi powiedzieli na infolinii C+ :(  :lol:
[right][post="10158"][/post][/right][/quote]


[quote name='ein' date='10.09.2006, 16:24 ']Rehehehe prawie jak Dolby Digital, prawie jak HD, prawie jak panorama (bedzie nie 2 razy tylko 4 na m/c?). Nowa oferta Cyfry + "wiodacej" platformy cyfrowej na rynku. I everybody klaszczemy. Yeeeeah LOL
[right][post="10159"][/post][/right][/quote]

Hahaha dobre ; ) Już ja sobie wyobrażam co się musi dziać na infolinii C+...przecież oni są tam pewno wogole nie przeszkoleni z tego zakresu a dostają takie pytania, że już mają dość (tak myślę:( ) Kiedy HD, jaki tuner itd hłehłe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem z Cyfry, bo:

1) filmy drugiego sortu,
2) w czasie prime-time są seriale, kioski, zajawki i HBO na stojaka, a najlepsze filmy o 4 nad ranem,
[size=7]3) te filmy w 16:9 nie są anamorficzne, jak np. w Polsacie film Jak Rozpętałem....
nie są anamorficzne, wiec na moim panoramicznym Philipsie muszę obraz powiększać (interpolacja), a po powiększeniu to jakość jest tragiczna,[/size]
4) brak Dolby Digital 5.1, jest tylko Surround,
5) ceny pakietów Premium z księżyca, stać mnie, ale z zasady nie dam 140 zł, max za full pakiet to 100 zł., a Piłka nożna to nie wszystko.
6) pakiet XXL za dodatkowe 35 zł !!!, trzeba czekać do 24.00, o tej porze to ja na forum jestem :)

właśnie skończyła mi się umowa z Cyfrą, miałem roczną umowę tylko na samą kartę, zapłaconą za rok z góry.
I oni mi pismo przysłali, że mnie karą obciążą, bo im tunera z talerzem nie oddałem. Wyobrażacie sobie !!!!?????
Cyfra+ na żaby do Francji spadać !!!!! a nie nam tandetę wpychać.

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='AreckiW' date='10.09.2006, 22:52 ']Ja zrezygnowałem z Cyfry, bo:

1) filmy drugiego sortu,
2) w czasie prime-time są seriale, kioski, zajawki i HBO na stojaka, a najlepsze filmy o 4 nad ranem,
[size=7]3) te filmy w 16:9 nie są anamorficzne, jak np. w Polsacie film Jak Rozpętałem....
nie są anamorficzne, wiec na moim panoramicznym Philipsie muszę obraz powiększać (interpolacja), a po powiększeniu to jakość jest tragiczna,[/size]
4) brak Dolby Digital 5.1, jest tylko Surround,
5) ceny pakietów Premium z księżyca, stać mnie, ale z zasady nie dam 140 zł, max za full pakiet to 100 zł., a Piłka nożna to nie wszystko.
6) pakiet XXL za dodatkowe 35 zł !!!,  trzeba czekać do 24.00, o tej porze to ja na forum jestem  :)

właśnie skończyła mi się umowa z Cyfrą, miałem roczną umowę tylko na samą kartę, zapłaconą za rok z góry.
I oni mi pismo przysłali, że mnie karą obciążą, bo im tunera z talerzem nie oddałem. Wyobrażacie sobie !!!!?????
Cyfra+ na żaby do Francji spadać !!!!! a nie nam tandetę wpychać.
[right][post="10198"][/post][/right][/quote]

Nic dodac nic ujac - cala prawda o C+ !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ein' date='22.08.2006, 18:54 ']Sam mam dosc rozbudowany abo w UPC (bez netu, ale jezeli opcja HD jw sie pojawi to biore) z fonem i szczerze powiedziawszy najbardziej lezal by mi taki rozwoj sytuacji. Dla UPC wypozyczalnia na zadanie to, przy dziesiatkach tysiecy uzytkownikow dysponujacych szybkim albo bardzo szybkim laczem przez nich oferowanym, to pestka. VoIP sprawdza sie swietnie i przynajmniej u mnie w okolicy malo kto wyrzuca kase w bloto, czyli jedzie na planach tepsy.
C+ nawet jezeli jest szczere i nie sciemnia to ma ostro pod gore, bo ani dotychczasowa polityka braku innowacji technologicznych oraz bardzo nieatrakcyjna dotychczasowa oferta cenowa na swoje uslugi, nie daje imho szans na szybka zmiane sytuacji. Powiedzmy sobie szczerze - oni moga uruchomic HD i PVR najwczesniej za pol roku / rok. A technologie oparte o dostep do sieci - VOD czy VoIP? Za xx lat. Polsat takoz, bo jak na razie bazuje, podobnie jak C+, na technologii z l.90. Innymi slowy nie ma szans imho zeby obecne na rynku platformy cyfrowe szybko nawiazaly do rywalizacji. Chyba, ze iTi bedzie sie z caloscia zapowiadanych atrakcji slimaczyc. Ale jak pisalem - jest jeszcze UPC, gdzie teoretycznie mozna bedzie miec wszystko, jednoczesnie najwczesniej i bedzie mozna dobrac sobie dokladnie to, na co sie ma ochote, bez krepujacej wybor, sztywnej oferty programowej platform (zestawy pakietowe za _niewielka_ doplata do podstawowego abo).
[right][post="8829"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]


A czy widziałeś ile jest pogramów HD w holenderskim UPC, i w jakim formacie?
Bo jak narazie, to nie ma sie czym podniecać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Neron' date='11.09.2006, 00:59 ']A czy widziałeś ile jest pogramów HD w holenderskim UPC, i w jakim formacie?
Bo jak narazie, to nie ma sie czym podniecać.
[right][post="10208"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Alez ja sie nie podniecam, bo jak na razie sa to tylko luzne dywagacje i nic wiecej. Co do ilosci i jakosci programow - coz oferta iTi, ktora prawdopodobnie bedzie wiodaca na rynku to maksymalnie 3 kanaly w HD plus pare filmow w wysokiej rozdzielczosci. I tyle. Od czegos trzeba zaczac (w holenderskim tez bodaj zeczeli od 3 kanalow, a format oczywiscie 1080i)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to się C+ ugotowała. Niestety "jeszcze" jestem abonentem C+ i dzisiaj właśnie otrzymałem kwity do płacenia - za wrzesień jest standard, a za październik podwyżka.
Z tego co mi wiadomo upoważnia to do niezwłocznego zerwania umowy, prawda???
Na marginesie:" W swojej gazetce napisali: C+ w High Def... już na jesieni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AreckiW' date='10.09.2006, 23:52 ']I oni mi pismo przysłali, że mnie karą obciążą, bo im tunera z talerzem nie oddałem. Wyobrażacie sobie !!!!?????
Cyfra+ na żaby do Francji spadać !!!!! a nie nam tandetę wpychać.
[right][post="10198"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Hyhy, mi przyslali pismo, ze nie oddalem im dekodera Wizja TV... zapomnieli tylko sprawdzic, ze ja go KUPILEM na wlasnosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ARHOM' date='11.09.2006, 19:23 ']No to się C+ ugotowała. Niestety "jeszcze" jestem abonentem C+ i dzisiaj właśnie otrzymałem kwity do płacenia - za wrzesień jest standard, a za październik podwyżka.
Z tego co mi wiadomo upoważnia to do niezwłocznego zerwania umowy, prawda???
Na marginesie:" W swojej gazetce napisali: C+ w High Def... już na jesieni....
[right][post="10242"][/post][/right][/quote]

Dzisiaj dostałeś kwity ale info (i jak się okazało regulamin) dostałeś w lipcu w gazetce (podobno był na ostaniej stronie) i wtedy właśnie przysługiwało Ci prawo do zerwania umowy (do 14 dni). :blink:
Właśnie poczytałem sobie poprzedni regulamin i jestem po telefonie do cyfry- powiedziałem im ,że zmiana regulaminu i podanie go w jakieś tam gazetce ,której akurat nie przeglądam jest smiechu warta i oczekuję na oficjalny (czytaj: osobny) druk z regulaminem i dopiero wtedy uznam to za termin rozpoczęcia odliczania 14 dni na decyzje o zerwaniu umowy z cyfrą. <_<
Zobaczę co ONI na to - ale widać podejście cyfry do klientów - okradanie w białych rękawiczkach - stosując kruczki prawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
slano i jak tam -co Ci odpowiedzieli z Cyfry. Bo mam podobna sytuację twierdza, że nowy regulamin był w gazetce. I że rozwiążą ze mną umowę ale dopiero z dniem 31 grudnia.
Bo nie wiem czy mam walczyć jeszcze z nimi czy nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]slano i jak tam -co Ci odpowiedzieli z Cyfry. Bo mam podobna sytuację twierdza, że nowy regulamin był w gazetce. I że rozwiążą ze mną umowę ale dopiero z dniem 31 grudnia.
Bo nie wiem czy mam walczyć jeszcze z nimi czy nie ma sensu.[/quote]

Witam w klubie...moja obecna umowa także wygasa z dniem 31.12.2006 a nową platformę mam zamiar zamówić w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to życze stalowych nerwow. Ja z mini walczylem jakies kilka lat temu i niestety bez pozytywnych rezultatow. Jakies 9 m-cy temu kumpel probowal ich zalatwic z niezlymi podstawami prawnymi ale oni sie wykpili po raz n-ty. Zawsze moga ci powiedziec, ze trzeba czytac to co podpisujesz i co ci przysylaja :-).
A interpretacja zapisow w umowie to kwestia umowna :-(. Kazdy prawnik inaczej moze interpretowac nawet zapis jednego zdania.

Proponuje zalatwic sobie zaswiadczenie, ze nie stac cie na oplacanie abonamentu i masz sprawę zalatwioną :-).


Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto Ci udowodni, że do Ciebie dotarła ta gazetka, do mie - więc zapewne do wszystkich też, przychodzi zwykłą pocztą, czyli nie poleconą, znaczy się, że mogła zginąć w drodzę i nie dotrzeć do adresata, a w związku z tym jak nie doszła to jak miałeś przeczytać. Dla sądu to wystarczy, uwierz mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm czasami mam takie niejasne uczucie (bo innych iformacji nie mam), ze cała technologia c+ Polska opiera się na sprzecie wycofywanym z Francji (jak tam wymieniają sprzet na nowszej generacji, to ten cały szrot idzie di Polski i u nsa biega za super nowoczesne technologie. wystarczy sobie porzypomniec z jaką pompą wprowadzali w transmisjach z ligi polskiej tego urządzenia do dawania grtafiki na boisku (herby klubów, wynik, odległśóci od bramki, ustawienie muru). Nie mówię już o polsacie, który sprzet chyba kupują na wyprzedażach w Wenezueli albo innym Czadzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdro
[/quote]
Ja dostalem cos takiego co o tym sadzicie
dziękuję za e-mail. W nawiązaniu do prowadzonej korespondencji pragnę poinformować, że od grudnia w formacie HD emitowane będą na Canal+ filmy i programy sportowe. Szczegółowe informacje dotyczące sprzętu przeznaczonego do odbioru w tym standardzie zostaną przedstawione w najbliższym czasie.

Odpowiadając na Pani pytanie dotyczące opłat związanych z wprowadzeniem standardu High Definition uprzejmie informuję, że udostępnienie tego formatu nie wpłynie na wysokość opłat abonamentowych.

W przypadku pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji.

Z poważaniem,

Agnieszka Sacharczuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...