Skocz do zawartości
Bramarz

Telewizor LCD + cyfra bez dekodera

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie. Co prawda na stronie producenta jest w specyfikacji dvb-s (tuner satelitarny bez HD) ale inne strony tego nie potwierdzają (tylko dvb-t).

Jeżeli jednak ten telewizor miałby wbudowany tuner dvb-s to działałaby karta C+ przez moduł CAM (dedykowany do Cyfry lub Aston od v.2.18 w górę). Chociaż szczerze w to wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to komu należy wieżć jak nie producentowi on chyba wie co wkłada do środka , to jaki telewizor trzeba by kupić aby pozbyc sie zewnętrznego dekodera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeliby ten tv naprawdę miał tak jak piszą komplet dekoderów na pokładzie, w tym dvb-s, to pewnie we wszystkich reklamach i opisach taka informacja byłaby na pierwszym miejscu i to tłustym drukiem.

Jak dotychczas tylko TechniSat ma takie coś - nasz admin Gmeru testował go - poczytaj.

Najprościej będzie chyba zadzwonić do Panasonic Polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jest gdybać, więc poszukałem na inny forum u bardziej kompetentnych forumowiczów u Seria V10 Panasonica zarówno LCD jak i Plazma posiada DVB-S i bez problemu odbiera cyfrowy polsat w wkrótce będa testy z C+ Ogólnie V10 to "wypasiony" funcjonalnie model - ma wszystkie tunery DVB-C/T/S + internet + klient DLNA

pozdrawim a gdybanie zostawiam na pózniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja właśnie nabyłem TX-L32V10E, więc prawie to samo i jak na razie nie udało mi się uruchomić tego DVB-S. W ogóle nie pojawia się menu strojenia DVB-S. Wysłałem zapytanie do supportu panasonica, ale na razie bez ozdewu. Ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dostałem informacje od supportu panasonica i zasugerowano mi wybranie jako kraju Niemiec, bo w Polsce sprzedawane odbiorniki mają nieaktywne DVB-S...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok, dostałem informacje od supportu panasonica i zasugerowano mi wybranie jako kraju Niemiec, bo w Polsce sprzedawane odbiorniki mają nieaktywne DVB-S...

Witam. Jestem "szczęśliwym" posiadaczem TX-L37V10E, zinteresowani wiedzą jaki to telewizor. Istotnie, konfiguracja "na Polskę" czyni telewizor gołym jak ... Panasonic mówi, że nie wspiera DVB w Polsce i dlatego te tunery są nieczynne. Sam doszedłem aby jako kraj wklepać Niemcy i jest wszystko: analogowe, cyfrowe, kabel, satelita, i to w wersjach MPEG2 i 4. Jest tylko inny problem: nie wszystkie chyba moduły dostępu chcą z tym tv współpracować. Wypróbowałem Matrixa - już po włożeniu samego modułu blokowane są wszystkie bez wyjątku kanały DVB-S - i płatne i free. Mam tylko TNK aktywowane na innym dekoderze, - w TX-L37V10E oczywiście nie chodzi. A przecież telewizor nie ma wspierać - ma odbierać. Panasonic dał tu plamę.

Rzucam więc pytanie: Czy ktoś w Polsce wie, z jakimi modułami (mnie interesuje Conax) ten telewizor chce współpracować? Bo może pozostaje mi już tylko oczekiwanie na litościwe aktualizacje oprogramowania pozwalające na uruchomienie tego nieszczęsnego TNK...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrix nie jest "oficjalnym" modułem CAM i wiadomo po co powstawał. Byc może zadziała ale z oryginalnym softem.

Co do modułów Conax jest duże prawdopodobieństwo, że zadziała moduł Technisata. Kup w Internecie, masz wtedy 10 dni na zwrot, to się dowiesz. Ja nie sprawdzałem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki. Pewnie tak zrobię, wówczas o próbie napiszę. A czy ktoś jeszcze coś podpowie? Tylko dwa takie telewizory są w kraju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...