Skocz do zawartości
azizi

Popcorn Hour C200

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem zainteresowany tym sprzętem. Jednak poczekam na jakąś dobrą recenzję lub nawet video recenzję tego urządzenia. Jedna w necie już jest ale niestety odtwarzacz pokazany tylko z zewnątrz. Ciekawi mnie jak będzie wyglądała nawigacja na tym małym LCD'ku wbudowanym. Jesto to jeden z głównych atutów jak dla mnie (nie ma się co oszukiwać - reszta bebechów jest bardzo podobna). Moim zdaniem to dobry patent w takim odtwarzaczu, np. dla kogoś kto posiada TV tylnoprojekcyjny lub inny, a poprostu dla włączenia jakiejś muzyki nie chce odpalać telewizora :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiajaca jest ta reglamentacja - producentowi przeciez powinno zalezec na sprzedazy jak najwiekszej ilosci sprzetu. A tu takie prototypy tylko dla wybranych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta.Trzeba zbadać możliwości rynku.Tak robiono przy pierwszym modelu A-100.Na razie zapisy na e-maila.Human-Media też sprawdzi jakie jest zapotrzebowanie rynku w Polsce.Jest duża rywalizacja cenowa na odtwarzacze NMT.Chociaż A-200 nie ma na razie konkurencji i jest nowością.Rywale na pewno w niedługim czasie wypuszczą podobnie modele.Kto chce szybciej zamówi u producenta taniej(ok.1000+cło).Kto się obawia eksportu z czajna poczeka na lokalnych importerów ale drożej np.1500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasad możnaby się doszukiwać wielu.

Producent wypuszcza pierwszą partię. Nie wiem ile zaplanował w produkcji, ale przyjął zasadę, że nie kto pierwszy ten lepszy, tylko wszystkim delaerom z pierwszej dostawy daje max. 20szt. Aby wszyscy dostali. Wiadomo że gdyby się dało, możnaby w ciemno brać dużo więcej. Kolejne zamówienia sprzętu, już bez limitów, powinny być realizowane dość szybko, w ciagiu 2-3 tygodni po pierwszej turze. Nie ma tu podziałów że Polska czy inny kraj itd. Presja na producenta i terminy jest dość duża, na pewno szykują dużą produkcje i na pewno nie będą mieli problemu z zamówieniami u delaerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie "Human", jakby co proszę o kontakt na priva. Zainteresowanie jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werner na forum NMT wrzucił parę screenów z nowej kukurydzy... :)

Ten mnie ubawił:

Gui%20(31).JPG

http://www.networkedmediatank.com/showthre...3731&page=1

Aktualizacja pierwszego postu ma obejmować także jakieś filmiki z działania GUI oraz nowe informacje na temat firmware C-200... :(

Edytowane przez windmill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zasada jest prosta.Trzeba zbadać możliwości rynku.Tak robiono przy pierwszym modelu A-100.Na razie zapisy na e-maila.Human-Media też sprawdzi jakie jest zapotrzebowanie rynku w Polsce.Jest duża rywalizacja cenowa na odtwarzacze NMT.Chociaż A-200 nie ma na razie konkurencji i jest nowością.Rywale na pewno w niedługim czasie wypuszczą podobnie modele.Kto chce szybciej zamówi u producenta taniej(ok.1000+cło).Kto się obawia eksportu z czajna poczeka na lokalnych importerów ale drożej np.1500 zł.

Dolicz jeszcze 22% VAT.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już pierwsze zapowiadane filmiki

Niewiele pokazano, a już mi się podoba :) :) :)

Pozdrawiam

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby niewiele, ale chyba znacznie lepiej niż w kukurydzy serii A? Nie miałem z nią do czynienia, ale największe zdaje się narzekania dotyczyły czasu ładowania zdjęć i (nie) możliwości odtwarzacza muzyki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że mi się podoba :)

A-100 miałem zaraz na samym początku no i największą dla mnie zmorą było właśnie wyświetlanie fotek. Tu jak widać wszystko jest tip-top :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, do tip topu może nieco brakuje w kwestii estetycznej GUI, użytkowo pewnie jest tip top. Choć to wciąż GUI w wersji "przedprodukcyjnej"...

Ciekawe jak sprawdzi się w praktyce wyświetlacz na czołówce, z tego C-200 może być także extra player do muzyki.

Następny filmik do ściągnięcia, 67 MB .mp4:

BD Loading + Navigation + Playback + Trickplay (Note that the Java Infobar is coming with the BD)

http://nmt.devna.nl/C-200-BD-Navigation.mp4

Edytowane przez windmill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na zaproszenie z mpcclub do zakupu pierwszej serii. Wynegocjowali cos tam z Sybasem i maja dawać 100 pierwszym zgłoszonym za 299 EUR z wliczoną wysylka na terenie EU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na jakąkolwiek informację z popcornhour.com o tym, że można zamówić. Wcześniej były chociaż te zapisy a teraz nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli potwierdza się to co słyszałem, że sprzedaż od września !!!

Jeszcze jedno...

Jak widać http://www.youtube.com/watch?v=rw62EOZqpd0&fmt=18

wreszcie nowa sigma śmiga pięknie. To był jeden z powodów dlaczego pozbyłem się starego Ph-100.

Teraz transfer super :)

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie pokazali jaki transfer osiąga poprzez sieć 1 Gbps.

Edytowane przez mp_lasso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, czy do ceny PCH C-200 w Polsce oprócz VAT'u doliczone zostanie także 14% cło na mediaplayer'y? :)

HumanMedia, jesteś w zasięgu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pojdzie ( a idzie coraz lepiej), to przyjdzie mi odszczekac niecheć do dalszych inwestycji w produkty Sybasa i szybciutko zamowic ten odtwarzacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego coś miłego, mam od początku A100 i przy tym zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak z ciekawości, czy do ceny PCH C-200 w Polsce oprócz VAT'u doliczone zostanie także 14% cło na mediaplayer'y? ;)

HumanMedia, jesteś w zasięgu? :)

Tak, przy imporcie należy zapłacić cło (13.9%, taryfa celna 85219000 90). Może komuś się uda je ominąć, ale firmom raczej nie.

Normalnie liczy się to tak: wartość sprzętu + koszt transportu na terenie EU (a więc część całkowitego kosztu) to podstawa dla cła. VAT dolicza się do owej podstawy powiększonej o cło. I tak dla wszystkich podobnych odtwarzaczy. Przepisy są jednolite dla całej UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mail dzis doszedl:

Hello Valued Customer,

We are pleased to inform you that we will be launching C-200 for public

order on 27th August 2009 (12:00am PST).

Please visit http://www.popcornhour.com on 27th August 2009 (12:00am PST)

onwards to begin the ordering process.

Your credit card will only be charged when the product is available and

ready for shipping.

We estimate that the upcoming batch will be available around 3rd of

September 2009.

Depending on which batch your order falls into, your credit card will be

charged accordingly.

Any shipment status update will be announced in our forum thread

http://www.networkedmediatank.com/forumdisplay.php?fid=68

Please note that Google Checkout will perform an "Auth" operation on your

credit card when you place the order.

Google will hold the sum listed solely to confirm that your credit card is

valid.

Popcorn Hour will not have made any charges to your credit card yet at

this point.

Thank you for your support,

The Popcorn Hour Sales Team

To unsubscribe:

Visit http://www.popcornhour.com/onlinestore/unsubscribe.php and submit

your email address you used to sign up for C-200 notification mail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również to dostałem. Zostały więc 2 dni...

Panowie ustawiamy się więc do kolejki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeglądając specyfikację C200 zauważyłem, iż wewnątrz ("na stałe") można zamontować dysk 2.5, a tylko w kieszeni 3.5. Jak dla mnie, to trochę dziwne. Odpada możliwość instalacji napędu np. DVD oraz wewnętrznego dysku 3.5 (a są przecież znacznie tańsze od 2.5). Trochę szkoda, że producent poszedł w tą stronę.

Co sądzicie w tej kwestii? Wiem, że dyski 2.5 pracują ciszej...

Pozdrawiam

Przemek

P.S. Pomoże mi ktoś w tym temacie? http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=17700

Edytowane przez koval44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...